Sobota 24. července 2021, svátek má Kristýna
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 24. července 2021 Kristýna

Evropská liga, ročník 2020/2021

Vyřazovací fáze

FINÁLE (26. května v Gdaňsku)
Villarreal Manchester United 1:1, 11:10 pen. v Gdaňsku
SEMIFINÁLE (29. dubna a 6. května)
Villarreal Arsenal 2:1 0:0
Manchester United AS Řím 6:2 2:3
ČTVRTFINÁLE (8. a 15. dubna)
Arsenal Slavia 1:1 4:0
Dinamo Záhřeb Villarreal 0:1 1:2
Granada Manchester United 0:2 0:2
Ajax Amsterdam AS Řím 1:2 1:1
 
Osmifinále (11. a 18. března)
Slavia Glasgow Rangers 1:1 2:0
Dynamo Kyjev Villarreal 0:2 0:2
AS Řím Šachtar Doněck 3:0 2:1
Olympiacos Pireus Arsenal 1:3 1:0
Tottenham Hotspur Dinamo Záhřeb 2:0 0:3P
Manchester United AC Milán 1:1 1:0
Ajax Young Boys Bern 3:0 2:0

Granada

Molde 2:0 1:2
1. kolo play off (18. a 25. února)
Slavia Leicester City 0:0 2:0
Wolfsberg Tottenham 1:4 0:4
Dynamo Kyjev Club Bruggy 1:1 1:0
Real Sociedad Manchester United 0:4 0:0
Crvena zvezda Bělehrad AC Milán 2:2 1:1
Braga AS Řím 0:2 1:3
Krasnodar Dinamo Záhřeb 2:3 0:1
Young Boys Bern Leverkusen 4:3 2:0
Olympiacos Pireus PSV Eindhoven 4:2 1:2
Benfica Lisabon Arsenal 1:1 2:3
Antverpy Glasgow Rangers 3:4 2:5
Salcburg Villarreal 0:2 1:2
Molde Hoffenheim 3:3 2:0
Granada SSC Neapol 2:0 1:2
Maccabi Tel-Aviv Šachtar Doněck 0:2 0:1
LOSC Lille Ajax Amsterdam 1:2 1:2

ZÁKLADNÍ SKUPINY

Základní skupiny 2020/2021
22.10. 2020 - 10.12.2020
LOS
TABULKY

.

4. PŘEDKOLO
1. října
Beer Ševa VIKTORIA PLZEŇ 1:0
LIBEREC APOEL Nikósie 1:0
Sporting Lisabon LASK Linec 1:4
Young Boys Bern KF Tirana 3:0
Dinamo Záhřeb Flora Tallinn 3:1
CFR Kluž KuPs Kuopio 3:1
Ararat Armenia Crvena Zvezda Bělehrad 1:2
Dinamo Brest Ludogorec Razgrad 0:2
FK Sarajevo Celtic Glasgow 0:1
Legia Varšava FK Karabach 0:3
FC Dundalk KÍ Klaksvík 3:1
Rosenborg Trondheim PSV Eindhoven 0:2
AEK Athény Wolfsburg 2:1
Basilej CSKA Sofie 1:3
Charleroi Lech Poznaň 1:2
Rio Ave AC Milan 2:2, 8:9 pen
FC Kodaň Rijeka 0:1
Malmö Granada 1:3
Tottenham Maccabi Haifa 7:2
Standard Lutych Szekesfehérvar 3:1
Glasgow Rangers Galatasaray Istanbul 2:1
3. PŘEDKOLO
24. září
LASK Linec Dunajská Streda 7:0
FCSB (Rum.) LIBEREC 0:2
VIKTORIA PLZEŇ SönderjyskE 3:0
Sarajevo Budučnost Podgorica 2:1
Sheriff Tiraspol Dundalk 1:1, 3:5 pen.
Ararat-Armenia Celje 1:0 po prodl.
FK Riga Celtic Glasgow 0:1
KuPS Kuopio Suduva 2:0
Legia Varšava Drita 2:0
KÍ Klaksvík Dinamo Tbilisi 6:1
Djurgarden CFR Kluž 0:1
Floriana Flora Tallinn 0:0, 2:4 pen.
Mura PSV Eindhoven 1:5
Malmö Lokomotiva Záhřeb 5:0
Sporting Lisabon Aberdeen 1:0
Charleroi Partizan Bělehrad 2:1 po prodl.
Rosenborg Trondheim Alanyaspor 1:0
Wolfsburg Desna Chernihiv 2:0
Székesfehérvár Remeš 0:0, 4:1 pen.
Granada Lokomotiva Tbilisi 2:0
Rijeka Kolos Kovalivka 2:0 po prodl.
St. Gallen AEK Athény 0:1
AC Milan Bodö Glimt 3:2
Škendija Tetovo Tottenham 1:3
Standard Lutych Vojvodina Novi Sad 2:1
Rostov Maccabi Haifa 1:2
Willem II Tilburg Rangers 0:4
Apollon Limassol Lech Poznaň 0:5
Besiktas Istanbul Rio Ave 1:1, 2:4 pen.
Hapoel Beer-Ševa Motherwell 3:0
FC Kodaň Piast Gliwice 3:0
Basilej Anorthosis Famagusta 3:2
Galatasaray Hajduk Split 2:0
APOEL Nikósie Zrinjski Mostar 2:2, 4:2 pen.
CSKA Sofia B36 Tórshavn 3:1
2. PŘEDKOLO
17. září
Dunajská Streda JABLONEC 5:3 po prodl.
FK Riteriai LIBEREC 1:5
Inter Club d'Escaldes (And.) Dundalk (Ir.) 0:1
Kuopio Slovan Bratislava 1:1,  4:3 pen.
Linfield (Sev. Ir.) Floriana (Mal.) 0:1
Riga FC Tre Fiori (San Mar.) 1:0
Djurgardens Europa (Gibr.) 2:1
Flora Tallinn KR Reykjavík 2:1
Sileks (Sev. Mak.) Drita (Kos.) 0:2
Astana Budučnost Podgorica 0:1
Ararat-Armenia Fola Esch (Luc.) 4:3 po prodl.
Connah's Quay Nomads (Wal.) Dinamo Tbilisi 0:1
Hammarby Lech Poznaň 0:3
Maccabi Haifa Kajrat Almaty 2:1
B36 Tórshavn The New Saints (Wal.) 2:2, na pen. 5:4
Bačka Topola (Srb.) FCSB (Rum.) 6:6, 4:5 penalty
Progrés Niederkorn (Luc.) Tilburg 0:5
Suruceni (Mold.) Partizan Bělehrad 0:1 po prodl.
Lokomotiv Plovdiv Tottenham 1:2
Honvéd Budapešť Malmö 0:2
Lincoln Red Imps (Gibr.) Glasgow Rangers 0:5
Renova (Sev. Mak.) Hajduk Split 0:1
Shamrock Rovers (Ir.) AC Milán 0:2
Kaisar (Kaz.) APOEL Nikósie 1:4
Lokomotiv Tbilisi Dynamo Moskva 2:1
Coleraine (Sev. Ir.) Motherwell 2:3, 0:3 penalty
Teuta (Alb.) Granada 0:4
CSKA Sofia BATE Borisov 2:0
Laci (Alb.) Hapoel Beerševa 1:2
Ventspils (Lot.) Rosenborg Trondheim 1:5
Servette Ženeva Remeš 0:1
Olimpija Lublaň Zrinjski Mostar 2:3 po prodl.
Gliwice Hartberg (Rak.) 3:2
Hibernians (Mal.) MOL Fehérvár 0:1
Mura (Slovin.) Aarhus 3:0
Neftči Baku Galatasaray Istanbul 1:3
IFK Göteborg FC Kodaň 1:2
OFI Kréta Apollon Limassol 0:1
Bala Town (Wal.) Standard Lutych 0:2
Botosani (Rum.) Škendija Tetovo (Sev. Mak.) 0:1
Aris Soluň Kovalivka (Ukr.) 1:2
Borac Banja Luka (Bos.) Rio Ave 0:2
Kukësi (Alb.) Wolfsburg 0:4
Osijek FC Basilej 1:2
Bodö Glimt (Nor.) Žalgiris Vilnius 3:1
Viking Stavanger Aberdeen 0:2

1. PŘEDKOLO
27. srpna
Maribor Coleraine 1:1, pen. 4:5
Riteriai Derry City 3:2P
Zrinjski Mostar Differdange 3:0
Rosenborg Breidablik 4:2
Hammarby Puskás Akadémia 3:0
Ventspils Dinamo-Auto Tiraspol 2:1
AGF Aarhus Honka Espoo 5:2
The New Saints Žilina 3:1P
Neftči  Baku Škupi 2:1
Nõmme Kalju Mura Murska Sobota 0:4
Apollon Limassol Saburtalo 5:1
Partizan Bělehrad RFS 1:0
FCSB Širak 3:0
Olimpija Lublaň Víkingur Reykjavík 2:1P
Žalgiris Vilnius Paide Linnameeskond 2:0
Valletta Bala Town 0:1
Aberdeen NSÍ Runavík 6:0
Malmö Cracovia Krakov 2:0
Šachťor Soligorsk Suruceni (Moldavsko) 0:0, pen. 1:4
Shamrock Rovers Ilves Tampere 2:2, pen. 12:11
FC Vaduz Hibernians (Malta) 0:2
Kesla Laci 0:0, pen. 4:5
Bodö/Glimt Kaunas Žalgiris 6:1
Maccabi Haifa Željezničar Sarajevo 3:1
Lech Poznaň Valmiera 3:0
Progrès Niederkorn Engordany/Zeta Golubovci 3:0
St Joseph's/B36 Tórshavn Levadia Tallinn 4:3P
Honvéd Budapešť Inter Turku 2:1P
Lincoln Red Imps Union Titus Petange 2:0
Motherwell Glentoran 5:1
Kukës Slavia Sofia 2:1
Dinamo Minsk Piast Gliwice 0:2
Hafnarfjördur Dunajská Streda 0:2
Servette Ružomberok 3:0
Hapoel Beer-Ševa Dinamo Batumi 3:0
Fehérvár Bohemian Dublin 1:1, pen. 4:2
Alaškert Jerevan Renova 0:1
Ordabasy Šymkent Botosani 1:2
CSKA Sofia Sirens (Malta)  2:1
Petrocub-Hincesti Bačka Topola 0:2
Teuta Beitar Jeruzalém 2:0
Sumgajit City Škendija Tetovo 0:2
Borac Banja Luka  Sutjeska Nikšič 1:0
Kairat Almaty Noah (Arménie) 4:1
Iskra Danilovgrad Lokomotiv Plovdiv 0:1
Lokomotiv Tbilisi Universitatea Craiova 2:1
Gjilani APOEL Nicósie 0:2P

nulté PŘEDKOLO
20. srpna
Tre Penne (San Marino) Gjilani (Kosovo) 1:3
Lincoln Red Imps (Gibraltar) Priština 2:0
FC Santa Coloma (Andorra) Iskra Danilovgrad (Č. Hora) 0:1
Engordany (Andorra) Zeta Golubovci (Č. Hora) 1:3
Glentoran Belfast HB Tórshavn (Faery) 1:0
St Joseph's (Gibraltar) B36 Tórshavn 1:2
Coleraine (S. Irsko) La Fiorita (San Marino) 1:0
NSÍ Runavík (Faery) Barry Town United (Wales) 5:1

Historie Evropské ligy (Poháru UEFA)

ročník 2019/2020: Sevilla - Inter Milán 3:2
ročník 2018/2019: Chelsea - Arsenal 4:1
ročník: 2017/2018: Atlético Madrid - Olympique Marseille 3:0
ročník 2016/2017: Manchester United - Ajax Amsterdam 2:0
ročník 2015/2016: Sevilla - Liverpool 3:1
ročník 2014/2015: Sevilla - Dněpropetrovsk 3:2
ročník 2013/2014: Sevilla - Benfica Lisabon 0:0, na penalty 4:2
ročník 2012/2013: Chelsea - Benfica Lisabon 2:1
ročník 2011/2012: Atlético Madrid - Athletic Bilbao 3:0
ročník 2010/2011: FC Porto - Sporting Braga 1:0
ročník 2009/2010 : Atlético Madrid - Fulham 2:1 po prodloužení
ročník 2008/2009: Šachtar Doněck - Werder Brémy 2:1 po prodloužení
ročník 2007/2008: Glasgow Rangers  - Zenit Petrohrad 0:2
ročník 2006/2007: Espaňol Barcelona - FC Sevilla 2:2, 1:3 penalty
ročník 2005/2006: Middlesbrough - Sevilla 0:4
ročník: 2004/2005: Sporting Lisabon - CSKA Moskva 1:3

Mohlo by vás zajímat