Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 1:5. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:11.

Je konec! Manchester United nakonec zvládl duel na půdě Wolverhamptonu a vítězí 1:0. Už v 7. minutě hlavičkoval Casemiro, ale obránce jeho pokus srazil nad branku. Po hrubici Semeda měl v 17. minutě největší šanci první půle Garnacho, ale José Sá skvělým zákrokem udržel bezbrankový stav. Ve 38. minutě pro změnu hlavičkoval Antony, ale Sá byl opět připraven. Po změně stran se ke slovu dostali také domácí, ale Nevesovu ránu z přímého kopu David de Gea vyrazil. V 76. minutě se ve vápně probil do zakončení Marcus Rashford, který rozhodl o triumfu hostů. Stejný hráč se prosadil ještě jednou, ale branka nemohla platit pro ruku. V závěru nastavení mohl vyrovnat Raúl Jiménez, ale David de Gea znovu úřadoval na brankové čáře.

90+6

Konec zápasu.

Wolverhampton(4-3-3 )

1
22 Semedo
Semedo
65. min Castro
Collins
23 Kilman
Kilman
64 Bueno
Bueno
73. min Toti
27 Nunes
Nunes
8 Neves
Neves
Moutinho
72. min Aït-Nouri
Hwang Hi-čchan
29 Costa
Costa
46. min Traoré
10 Podence
Podence
81. min Jiménez

Manchester UnitedManchester United(4-2-3-1)

Eriksen
61. min Fred
Casemiro
21 Antony
Antony
90+3. min Elanga
Fernandes
90+3. min Maguire
Garnacho
46. min Rashford
Martial
81. min van de Beek

90+4

Po dalším rohovém kopu už mohlo být vyrovnáno! Do zakončení se dostal Raúl Jiménez, ale David de Gea důležitým zákrokem zachránil Manchester United!

90+4

Domácí zahrávali další rohový kop. Centr ale z malého vápna nekompromisně odhlavičkoval Varane.

90+3

Střídání v týmu Manchester United:
ze hřiště odchází Antony, přichází Anthony Elanga,
ze hřiště odchází Bruno Fernandes, přichází Harry Maguire.

90+2

Fernandes se při návratu na vlastní polovinu dopustil taktického faulu. Wolverhampton následně bleskově rozehrál, ale domácí se k centru nedostali.

90

Bruno Fernandes se po rychlém protiútoku dostal k zakončení z hranice velkého vápna, ale jeho ránu postrádající razanci José Sá lapil.

89

Domácí se usadili v blízkosti velkého vápna soupeře a postupnou kombinací se snaží vyzrát na defenzivu Manchesteru United.

88
Karty

Žlutá karta pro tým Manchester United (Marcus Rashford).

88

Casemiro si skvěle pokryl míč na polovině hřiště a napadající Rayan Aït-Nouri jej faulem poslal k zemi.

87

Malacia dostal přihrávku na levou stranu, nicméně jeho přihrávka za obranu směřující na Rashforda skončila v moci stopera domácích.

86

Wolverhampton před malou chvíli přestál klinickou smrt. Domácí celek ale nadále prohrává jen o gól a stále může pomýšlet na body.

84

Manchester United právě vstřelil branku! Hostující celek přidává druhou branku a prakticky rozhoduje o svém dnešním vítězství! MARCUS RASHFORD se v pokutovém území dostal kolem Collinse, jeho první ránu Sá vyrazil, ale míč se od Rashford odrazil do sítě. Branku ale zkoumal VAR, který odhalil, že Rashford míči k cestě do sítě pomohl rukou.

83

Tyrell Malacia dlouho otálel s uvedením míče do hry z autového vhazování. Na jeho pobídku si naběhl Fernandes.

81

ze hřiště odchází Anthony Martial, přichází Donny van de Beek.

81

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers:
ze hřiště odchází Daniel Podence, přichází Raúl Jiménez.

80

Skvělou práci směrem do defenzivy odvedl Casemiro, který se tělem dostal před Podenceho, který brazilského záložníka zatažením za dres poslal k zemi.

79

Právě Marcus Rashford nyní dlouhou přihrávkou našel Fernandese, jenže ten v klíčovou chvíli podklouzl a už neprocedil míč za obranu.

78

Domácí celek se ihned po rozehrávce vydal vpřed. José Sá nakopl míč na levou stranu, ale v souboji uspěl hostující stoper Varane.

76

Manchester United právě vstřelil branku! Hostující celek se dostává do vedení! Po průniku z levé strany se do pokutového území dostal MARCUS RASHFORD, který ustál osobní souboj s obráncem a z blízkosti rozvlnil síť!

76

Bruno Fernandes si před napadajícím soupeřem pomohl patičkou. Hosté nyní kombinují kolem velkého vápna házenkářským způsobem.

75

Marcus Rashford se s míčem sice probil na hranici velkého vápna, ale nepovedenou patičkou se nechal odstavit od balónu.

74

Malacia narýsoval přihrávku mezi obránce, nicméně na jeho pobídku nikdo v bílém dresu Manchesteru United nedosáhl.

73

ze hřiště odchází Hugo Bueno, přichází Toti.

72

ze hřiště odchází João Moutinho, přichází Rayan Aït-Nouri.

72
Karty

Žlutá karta pro tým Manchester United (Fred).

71

U Nunese jsou nyní kluboví zdravotníci. Uvidíme, zda se bude muset střídat.

69

Matheus Nunes zůstává ležet na hřišti s bolestivou grimasou v obličeji a drží se za kotník.

67

Do zakončení se z velké dálky opřel z voleje Casemiro, jehož rána levačkou ale minula branku o pořádný kus.

66

Fred si dal pozor na odražený míč, ustál souboj na levé straně a vyvezl míč na polovinu hřiště.

65

ze hřiště odchází Nélson Semedo, přichází Jonny Castro.

65

Hosté dostali vzápětí další možnost k ohrožení domácí svatyně po rohovém kopu. Centr tentokrát vyslal Antony, ale před Shawem zasáhl obětavý Semedo.

64

Hostující Manchester United zahrával další rohový kop. Fernandes rozehrál na Shawa, jehož pobídku obrana zneškodnila.

63

Bruno Fernandes poslal do vápna střílený centr, který směřoval ke vzdálenější tyči. Nikdo v bílém dresu na jeho pobídku nereagoval.

62

Antony se dostal do pokutového území, kde si míč navedl na levačku a zakončil. Jeho ránu ale zablokoval obránce Wolverhamptonu.

61

ze hřiště odchází Christian Eriksen, přichází Fred.

60

Je za námi hodina dnešního souboje a zatím sledujeme bezbrankové utkání. Po změně stran ale oba týmy hrají mnohem ofenzivněji.

59

Domácí následně zahrávali rohový kop. Ani po něm se ale stav dnešního souboje neměnil.

58

Na opačné straně zahrával přímý kop Ruben Neves, nicméně jeho pokus David de Gea skvěle vyrazil!

57
Karty

Žlutá karta pro tým Manchester United (Casemiro).

57

Exekuce přímého kopu se ujal právě faulovaný Fernandes, ale nepovedeným zakončením poslal míč vysoko na tribunu za brankou.

56

Bruno Fernandes si skvěle pokryl míč v blízkosti velkého vápna a Moutinho jej nedovoleným způsobem poslal k zemi.

55

Hra je znovu přerušena! Tentokrát má zdravotní problémy Marcus Rashford.

54

Zajímavá možnost hostů! Antony se po sraženém centru dostal k zakončení u zadní tyče, ale Sá byl ihned u něj a vytáhl parádní zákrok!

53

Adama Traoré se znovu dostal k odcentrování. Ve vápně měl hned tři spoluhráče, ale z pohledu hostů zachránil situaci Malacia.

52

Podence je zpátky na nohou a zatím to vypadá, že se ještě zkusí zapojit do dění na trávníku.

51

S Podencem to nadále nevypadá vůbec dobře. Při souboji s Marcusem Rashofordem si podle všeho přivodil rozsáhlejší zranění.

50

Hra je znovu přerušena! Tentokrát na trávníku zůstává ležet Daniel Podence, který potřebuje ošetření.

49

Adama Traoré se uvolnil na pravé straně, jenže jeho dloubáček se snesl jen do míst, kde nebyl spoluhráč ve žlutém dresu.

48

Nelson Semedo táhl akci domácího celku po levé straně, jenže přihrávkou mezi obránce nikoho ve žlutém dresu neoslovil.

47

Domácí celek zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, ale nikdo ve žlutém dresu jej směrem na branku neusměrnil.

46

ze hřiště odchází Diego Costa, přichází Adama Traoré.

ze hřiště odchází Alejandro Garnacho, přichází Marcus Rashford.

46

Začal druhý poločas.

První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce platí bezbrankový stav. Už v 7. minutě hlavičkoval Casemiro, ale obránce jeho pokus srazil nad branku. Po hrubici Semeda měl v 17. minutě největší šanci první půle Garnacho, ale José Sá skvělým zákrokem udržel bezbrankový stav. Ve 38. minutě pro změnu hlavičkoval Antony, ale Sá byl opět připraven.

45+2

První poločas skončil.

45

Antony na levé straně obešel soupeře a odcentroval do vápna. Jeho pobídku ale bez větších problémů odkopl do bezpečí Nathan Collins.

44

Matheus Nunes na levé straně neudržel míč na trávníku. Hostující celek rychle rozehrál, ale obrana Wolverhamptonu zatím drží pevný blok.

43

Neves chtěl z první přenést hru na levou stranu, kam sprintoval Bueno. Přihrávku ale neprovedl kvalitně a pro balón si bez problémů dokráčel David de Gea.

42

Na centr z pravé strany si na malém vápně naskočil Diego Costa, jehož hlavička z těžké pozice skončila v rukavicích dobře postaveného gólmana.

41

Právě Rúben Neves navíc zůstává po předchozím zákroku ležet na trávníku. Také domácí středopolař ale bude schopen pokračovat ve hře.

40

Casemiro to v souboji na polovině Wolverhamptonu přehnal s důrazem a dopustil se nedovoleného zákroku na Rúbena Nevese.

39

Eriksen si dal pozor na odražený míč a pomohl si přihrávkou na stopery. Manchester United je v posledních minutách mnohem aktivnějším týmem.

38

Alejandro Garnacho na levé straně uvolnil Malaciu, který odcentroval do vápna na dobře postaveného Antonyho, jehož hlavičku musel na brankové čáře zneškodnit José Sá!

37

José Sá nyní rozhodně nespěchal s rozehrávkou z vlastní šestnáctky. Nikdo z hráčů v dresu Manchesteru United jej navíc neatakoval.

36

Garnacho se z levé strany tlačil vpřed. Mladík v dresu Manchesteru United hledal Eriksena, ale dánský záložník se nechal předskočit.

35

Eriksen dostal přihrávku na levou stranu, kde si míč skvěle zasekl a odcentroval do vápna. Na jeho pobídku ale zareagoval obránce.

34

Po krátkém přerušení se už znovu pokračuje ve hře. Garnacho spěchal za přihrávkou na levou stranu, ale získal pro hosty pouze vhazování.

33

Hra je přerušena! Po tvrdém střetu zůstává na trávníku ležet otřesený Malacia. Podle všeho ale bude schopen nadále pokračovat ve hře.

32

Rohový kop pro změnu zahrával i Wolverhampton. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde zasáhl Bruno Fernandes.

31

Hosté zahrávali další roh. Eriksen poslal centr na značku pokutového kopu, kde situaci zvládla na jedničku domácí defenziva.

30

Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím čekáme na úvodní branku. Aktivnější je hostující celek, který už zahodil stoprocentní možnost.

29

Diego Costa ukázal, že umí hrát tvrdě. Domácí útočník v hlavičkovém souboji doslova přejel Shawa. Sudí tentokrát žlutou kartu nevytáhl.

28

Bruno Fernandes hledal obloučkem do vápna Casemira, jenže ten se nezapojil do hry, jelikož si byl vědom svého ofsajdového postavení.

27

Manchester United zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Eriksen tentokrát načechral centr na zadní tyč, ale Casemiro z těžké pozice branku neohrozil.

26
Karty

Semedo poslal k zemi utíkajícího Garnacha a vysloužil si žlutou kartu.

26

Po dalším rychlém výpadu už vzal Diego Costa odpovědnost na sebe, zasekl si míč v pokutovém území, ale technickou střelou hostujícího brankáře nevyvedl z rovnováhy.

25

Diego Costa skvěle připravil střeleckou pozici pro Moutinha, kterému se pod nohy na poslední chvíli vrhl Aaron Wan-Bissaka.

24

Další ošemetná situace před domácí svatyní. Antony se individuálním průnikem dostal do vápna, přehodil si míč na levačku a jeho tečovanou ránu chytil Sá na poslední chvíli.

23

José Sá chtěl zrychlit hru dlouhým nákopem na pravé křídlo, nicméně jeho pobídka doletěla jen na tribunu. Hosté budou vhazovat na vlastní polovině.

22

Hosté se usadili na polovině soupeře, jenže zatím kombinují jen v blízkosti rohového praporku. United se nedostávají k centrům do vápna.

21

Martial narýsoval přihrávku za obranu, jenže Garnacho na jeho pobídku nemohl dosáhnout. José Sá navíc skvěle přečetl hru a došel si pro míč na hranici šestnáctky.

20

Diego Costa měl nějaké problémy s kopačkou. Domácí útočník musel na několik desítek sekund opustit hrací plochu, aby problémy s výstrojí napravil.

19

José Sá si dal pozor na prudkou malou domů a před napadajícím Martialem míč nakopl na polovinu hřiště.

18

Varane diriguje rozehrávku Manchesteru United na vlastní polovině. Hosté se zatím snaží míč rychle posouvat směrem dopředu.

17

Hosté zahodili první obrovskou šanci! Po chybě domácí defenzivi šel sám na brankáře Garnacho, ale José Sá vytáhl parádní zákrok!

16

Matheus Nunes pro změnu zkoušel procedit míč mezi stopery, ale ani tentokrát nikoho ve žlutém dresu neoslovil. Hosté mohou uklidnit hru.

15

Semedo spěchal za přihrávkou na pravou stranu, jenže Neves jeho směrem vyslal příliš prudký míč. Vhazovat bude hostující Manchester United.

14

Matheus Nunes se otočil na polovině hřiště a rozehrál na levou stranu. Bueno však dlouho otálel s odcentrováním a Aaron Wan-Bissaka mu míč ukopl ve skluzu.

13

Raphaël Varane se jako stoper vysunul vysoko na polovinu soupeře, kde bez problémů přenesl hru na Garnacha. Talent hostujícího celku už nestačil odcentrovat.

12

Neves diriguje rozehrávku Wolverhamptonu na polovině Manchesteru United. Hostující defenziva zatím bez větších problémů drží kompaktní blok.

11

Diego Costa se z levé strany pokusil odcentrovat do pokutového území, ale na poslední chvíli proti němu vystoupil Varane, který míč srazil na roh.

10

Eriksen předvedl dlouhý sprint za rozběhnutým Moutinhem. Portugalský záložník si ale soupeře obhodil a pomohl si přihrávkou do zadních řad.

9

Eriksen napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině. Stopeři domácího celku bez problémů přenesli těžiště hry na pravou stranu.

8

Na opačnou stranu se hnal Hwang Hi-čchan, ale v souboji s Malaciou si pomohl nedovoleným zákrokem. Manchester United tak může pokračovat v kombinaci.

7

Exekuce rohového kopu se ujal Christian Eriksen. Po jeho pobídce zakončoval Casemiro, jehož hlavičku přizvedl obránce těsně nad břevno!

6

Martial se poroučel k zemi po souboji s Nevesem v pokutovém území. Sudí měl střet přímo před očima a rozhodl se nařídit pouze rohový kop.

5

Další ofenzivní výpad domácího Wolverhamptonu zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nepohlídal Diego Costa.

4

Exekuce přímého kopu se chopil Daniel Podence. Jeho pobídku si našel Collins, ale centrem pravou nohou poslal míč jen do autu.

3

Garnacho se při návrtu na vlastní polovinu dopustil nedovoleného zákroku na rozběhnutého Semeda. Wolverhampton bude zahrávat přímý kop.

2

Hugo Bueno vhazoval na levé straně hrací plochy. Na jeho pobídku si naběhl Rúben Neves, nicméně důrazný soupeř jej rychle odstavil.

1

Hosté obstarali výkop do dnešního souboje. V základní sestavě chybí Marcus Rashford, který je dle dostupných informací na lavičce vinou disciplinárnímu prohřešku.

1

Utkání právě začalo.

Ještě před úvodním výkopem proběhla minuta potlesku za zesnulého Pelého.

Oba týmy už nastupují na hřiště. Wolverhampton bude hrát ve žlutém, zatímco hosté obléknou bílou sadu.

Úvodní sestavy:

Wolverhampton Wanderers: Sá – Semedo, Collins, Kilman, Bueno – Nunes, Neves, Moutinho – Hwang Hi-čchan, D. Costa, Podence.
Náhradníci: Šarkić – Aït-Nouri, Guedes, Jiménez, Hodge, Castro, Bo. Traoré, Toti, A. Traoré.

Manchester United: de Gea – Wan-Bissaka, Varane, Shaw, Malacia – Eriksen, Casemiro – Antony, Fernandes, Garnacho – Martial.
Náhradníci: Heaton – Elanga, Fred, Lindelöf, Maguire, Mainoo, Rashford, van de Beek, B. Williams.

Rozhodčí: Jones – Betts, Hussin.

Wolverhampton Wanderers

Domácí Wolverhampton naopak prožívá hrůznou sezónu a podle všeho se namočil do bojů o záchranu. Po šestnácti odehraných kolech mají domácí na kontě pouze třináct bodů a zatím jim patří osmnáctá pozice ligové tabulky. Na záchranu ale ztrácí jediný bod. Wolverhampton se letos trápí hlavně v ofenzivě. Soupeřům dosud nasázel jen deset branek. Naposledy ale gólem v samotném závěru zvítězil 2:1 na hřišti Evertonu.

Hostující Manchester United může být s průběhem letošního ročníku po bídném vstupu do sezóny spokojený. Slavný celek má po patnácti odehraných kolech dvacet devět bodů a patří mu pátá pozice. Na týmy před sebou navíc nemá velkou ztrátu. Ze zadních pozic se ale přibližuje Liverpool. V prosinci se s týmem navíc po aféře rozloučil hvězdný Cristiano Ronaldo. V prvním duelu po šampionátu ale United zvítězili 3:0 nad Nottinghamem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.