Utkání nakonec skončilo překvapivou výhrou Brightonu, kterou stvrdil dvěma góly ve druhé půli. Brighton dnes zodpovědně bránil a nepustil domácí do žádné velké šance. Domácí vystřelili za celý zápas jen jednou na bránu. O vítězství rozhodli svými góly ve druhé půli Trossard a Bissouma. Brighton tsk získává cenné tři body, naopak na straně domácích panuje určitě velká nespokojenost. Z dnešního utkání je to vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů zase někdy příště na počtenou. Hezký zbytek víkendu.

Semedo
53. min Castro
8 Neves
Neves
46. min Neto
Dendoncker
Moutinho
Aït-Nouri
17 Silva
Silva
46. min Jiménez

March
87. min Lamptey
Bissouma
25 Caicedo
Caicedo
12 Mwepu
Mwepu
63. min Webster
Trossard
89. min Groß

90

Welbeckovu ránu na zadní tyč vyrazil Sá a Brighton bude zahrávat roh.

89

Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC:
ze hřiště odchází Leandro Trossard, přichází Pascal Groß.

87

ze hřiště odchází Solly March, přichází Tariq Lamptey.

86

Brighton právě vstřelil branku!
Domácí špatně rozehráli a Brighton vyrazil do protiútoku. Hra byla přenesena na Cucurellu, jehož centrovaná střela byla sražená a míč se poté dostal k YVESI BISSOUMOVI, který se zpoza vápna trefil pěknou střelou k pravé tyči.

85

Netova rána byla sražená, ale k dorážce hlavou se dostal Bolly, který ale svůj pokus poslal jen do rukavic Sáncheze.

85

Wolverhampton dostane výhodu rohového kopu.

84

Domácím se vůbec nedaří dostat se ke střele, Brighton pozorně brání.

82

Cucurella se dostal ke střele ve vápně, ale poslal ji pouze těsně vedle brány brankáře Sá.

81

Mac Allister se po ošetření vrací zpátky na hrací plochu.

79

Na hrací ploše zůstává ležet Mac Allister a přibíhají lékaři Brightonu.

78

Moutinhův centr končí pouze v rukavicích Sáncheze.

77

Po střele Ait-Nouriho mají domácí k dispozici další rohový kop.

76

Ait-Nouri faulován Marchem.

75

Jonnyho dobrá střela z vápna končí vedle pravé tyče.

72
Karty

Žlutá karta pro tým Wolverhampton Wanderers (Hwang Hi-čchan).

70

Hosté přidávají další gól a zvyšují svůj náskok! LEANDRO TROSSARD obdržel dobrou nahrávku, následně si míč zaseknul a poslal ho přesně k pravé tyči brány domácího gólmana Sá.

69

K centru z rohu se dostal Bolly, ale jeho hlavička skončila vysoko nad bránou Sáncheze. Ten rozehrál míč od své brány odkopem.

68

Veltman zblokoval střelu a Wolves budou rozehrávat roh.

65

Následovat bude odkop Sá od brány.

63

Letící centr si sebral do rukavic brankář Sánchez a posílá výkopem míč do hry.

63

ze hřiště odchází Enock Mwepu, přichází Adam Webster.

61

Roh pro domácí.

61

Moutinho z přímého kopu trefil jenom zeď.

60
Karty

Žlutá karta pro tým Brighton & Hove Albion FC (Marc Cucurella).

57

Jimenézovu ránu odrazil pryč Dunk a Wolverhampton bude házet aut.

57

Welbeck se snažil svou střelu zpoza vápna poslatk levé tyči, ale brankář Sá si poradil a má míč v rukavicích.

56

Míč z autu vhodí do hry také domácí.

54

Autové vhazování Brightonu.

53

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers:
ze hřiště odchází Nélson Semedo, přichází Jonny Castro.

50

Na hřišti zůstává ležet Semedo, který je ošetřován.

50

Mac Allisterova rána byla sražena jedním z domácích hráčů až k brankáři Sá.

48

Roh ale nijak domácí neohrozil.

48

Mwepu znovu střílel a jeho rána byla zblokována nad bránu. Brighton bude zahrávat roh.

46

Mwepu vypálil, ale trefil jenom rukavice Sá.

46

ze hřiště odchází Rúben Neves, přichází Pedro Neto.

46

ze hřiště odchází Fábio Silva, přichází Raúl Jiménez.

46

Začal druhý poločas.

Po první půli vede překvapivě Brighton 1:0 díky proměněné penaltě Mac Allistera, který napravil svou první neproměněnou penaltu. Brighton zatím důsledně brání a Wolverhampton má velké problémy si vytvořit nějakou větší šanci. Uvidíme, zdali se to domácím podaří ve druhé půli. Druhý poločas začne v 17:04.

45+3

První poločas skončil.

45+2

Silva dostal nahrávku od Hwanga, ale Silva se ani k zakončení nedostal a brankář Sánchez rozehrává odkopem od své brány.

45+1

První půle bude nastavena o 3 minuty.

44

Trossardovi odpískán faul.

42

ALEXIS MAC ALLISTER tentokrát penaltu proměnil. Mířil do stejného místa, jako u předchozí penalty a skóruje. Sá si sice na míč sáhnul, ale zabránit gólu nedokázal.

41

Welbeck faulován v pokutovém území Bollym a Brighton bude kopat další penaltu!

40

Akci Brightonu zastavuje odmávaný ofsajd.

36

Semedo se rozhodl vystřelit, ale jeho pokus skončil vysoko nad bránou Sáncheze. Ten bude nyní odkopávat od brány.

35

Další zákrok brankáře Sá po střele Trossarda.

33

Mac Allister ale penaltu neproměnil, střílel do pravé tyče z pohledu Josého Sá.

33

Video potvrdilo hru rukou, Brighton bude zahrávat penaltu!

Videorozhodčí nyní zkoumá, zda Saiss nezahrál v pokutovém území rukou.

31

March centroval a Saiss srazil míč mimo.

30

Pokus Welbecka vyboxoval pryč brankář Sá.

29

Na hrací ploše zůstává ležet Hwang. Nakonec se ale zvedl a pokračuje dál.

27

Ait-Nouri ale centrem z rohu nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

26

Po rohu pálil zpoza vápna Neves, ale znovu to bude jen roh.

25

Moutinho se v pokutovém území dostal ke střele, ale ta byla zblokována jedním z hráčů Brightonu a Wolves budou zahrávat roh.

24

Ait-Nouriho centr skončil vysoko nad bránou a Sánchez pošle míč zpět do hry odkopem od brány.

22

Welbeckův střílený centr skončil vedle brány domácích a Sá tak bude vykopávat.

22
Karty

Žlutá karta pro tým Wolverhampton Wanderers (Conor Coady).

20

Silva dostal nahrávku od Hwanga, ale následně už nedokázal přesně poslat míč Dendonckerovi, a tak se k balónu dostávají hosté.

19

Bissoumův přetažený centr končí v rukavicích domácího brankáře.

18

Dendoncker jen těsně nedosáhl na přihrávku jednoho ze svých spoluhráčů.

17

Neves je ošetřován a míří za postranní čáru. Už je ale znovu zpět ve hře a pokračuje v zápase.

16

Welbeck vypálil z poměrně velké dálky, ale brankář Sá byl pozorný a míč vyrazil.

15

Centrovaný míč se dostal až k Mwepuovi, který znovu zpoza vápna střílel. Jeho pokus ale mířil jen do rukavic Sá.

13

Wolverhamptonu odpískán ofsajd.

12

Hwang hledal přihrávkou jednoho ze svých spoluhráčů. Nahrávka ale byla příliš dlouhá, a tak se k ní nakonec jeho spoluhráč nedostal.

11

Další autové vhazování pro Brighton.

9

Po rohovém kopu se k zakončení dostal Trossard, ale jeho pokus žádné ohrožení domácí branky nepřinesl.

8

Mwepu se rozhodl zpoza vápna vystřelit, ale brankář Sá vyrazil míč na roh.

7

Sá rozehrává odkopem od brány.

6

Trossard vyslal na bránu brankáře Sá slabou střelu, se kterou ale neměl Sá žádný problém a má míč v rukavicích.

5

Míč na svých kopačkách nyní mají domácí a snaží se něco vymyslet.

4

Autové vhazování také pro hráče Brightonu.

3

Hráči Brightonu si nyní mezi sebou přihrávají a vyčkávají.

1

Hned na úvod Wolves vhazují míč do hry z autu.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Wolverhampton Wanderers: Sá – Boly, Coady (C), Saïss – Semedo, Neves, Dendoncker, Moutinho, Aït-Nouri – F. Silva, Hwang Hi-čchan.
Náhradníci: Ruddy – Cundle, T. Gomes, Chiquinho, Jiménez, Castro, Marçal, Neto, Trincão.
Trenér: Lage

Brighton & Hove Albion FC: R. Sánchez – Cucurella, Dunk (C), Veltman – March, Bissouma, Caicedo, Mwepu, Trossard – Welbeck, Mac Allister.
Náhradníci: Steele – Alzate, Duffy, E. Ferguson, Groß, Lallana, Lamptey, Maupay, Webster.
Trenér: Potter.

Zdravím všechny příznivce fotbalu! V rámci 35. kola Premier League tady máme utkání mezi domácím Wolverhamptonem a hostujícím Brightonem. Wolves jsou zatím na 8. místě tabulky a na pohárové příčky ztrácí jen tři body. Brighton drží 11. místo. Wolves v minulém utkání prohráli na hřišti Burnley 0:1, když jediný gól vstřelil český útočník Matěj Vydra. Nejlepším střelcem svého týmu je Mexičan Raul Jimenez, který nastřílel zatím 6 gólů. Brighton v minulém utkání vybojoval bod za remízu 2:2 na domácím hřišti se Southamptonem. Brighton bude v utkání spoléhat hlavně na francouzského útočníka Neala Maupaye, který se v aktuálním ročníku trefil už osmkrát. Zdárně mu sekunduje také Belgičan Leandro Trossard, který se prosadil zatím šestkrát. Vzhledem k postavení v tabulce je favoritem utkání domácí tým, ale nechme se překvapit, co nám tento zápas přinese. Úvodní výkop na Molineux Stadium je naplánován na 16:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.