To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 2:9. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:13.

Je dobojováno. Ve druhém poločase už žádná branka nepadla. Domácí se snažili vyrovnat, ale marně. Naopak hosté mohli několikrát navýšit svůj náskok, Hugo Lloris byl i s pomocí obrany pozorný a už neinkasoval. Nicméně na domácím hřišti si domácí nezapíší ani bod, hosté naopak odjedou s plným počtem bodů.

TottenhamTottenham(4-2-3-1)

1 Lloris
Lloris
Tanganga
83. min Doherty
Alderweireld
15 Dier
Dier
Reguilón
8 Winks
Winks
74. min Ndombèlé
Höjbjerg
Bergwijn
72. min Bale

Konsa
5 Mings
Nakamba
89. min Chukwuemeka
15 Traoré
Traoré
90+3. min Philogene-Bidace
Grealish
73. min Luiz

90+6

Jsme v poslední nastavené minutě a u míče jsou domácí, kteří se ještě tlačí před hostující branku, určitě by jim bodlo vyrovnání.

90+5

Carney Chukwuemeka, hostující mladíček, jenž dnes debutuje v Premier League, se nyní vyznamenal a střelou po zemi orazítkoval tyč soupeřovy branky!

90+4

Carney Chukwuemeka našel přihrávkou nového hráče na hrací ploše, Jaden Philogene-Bidace pak střílel před Hugem Llorisem, ale jeho pokus se neujal.

90+3

Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Bertrand Traoré, přichází Jaden Philogene-Bidace.

90+2

Gareth Bale se snažil opět o zakončení v pokutovém území, ale Tyrone Mings předvedl další dobrý obranný zákrok a pomohl svému týmu znovu udržet vedení.

90+1
Karty

Žlutou kartu dostává John McGinn (Aston Villa FC).

90+1

Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se ještě bude nastavovat šest minut navíc.

90

Dele Alli nejprve střílel zblízka, ale míč se odrazil mimo. K němu se pak dostal Gareth Bale, ale jeho prudká rána zaletěla jen vysoko nad branku hostující Aston Villy.

89

Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Marvelous Nakamba, přichází Carney Chukwuemeka.

88

John McGinn odkopl míč po další nenápadné střele domácích a hosté mají balon ve své moci.

87

Další snaha Tottenhamu byla marná. Hráči domácího celku tak opět ztroskotali na Emilianu Martínezovi, jenž nyní bude po zisku míče odkopávat.

85

Domácí to neustále zkouší a snaží se vyrovnat, jenže hosté opět velmi dobře bránili. Nyní rohový kop zahrával Tottenham, ale z této standardní situace nezapršelo.

84

Ollie Watkins nebezpečně vystřelil a jeden z domácích hráčů proti němu vytasil dobrý obranný zákrok a výrazně tak pomohl Hugovi Llorisovi.

83

Za potlesku domácího publika je právě Japhet Tanganga odnášen do útrob domácího stadionu. Zřejmě tak poputuje na vyšetření do nemocnice.

83

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Japhet Tanganga, přichází Matt Doherty.

82

Pro domácího Japheta Tangangu zápas končí a musel vystřídat. Už jsou pro něho připravena nosítka a z hrací plochy tak bude muset být odnesen. Doufejme, že to nebude nic vážného.

80

Posledních deset minut řádné hrací doby, ještě se dá očekávat, že hlavní sudí nějakou tu minutu navíc ještě určitě nastaví.

79

Japhet Tanganga byl přidržen Anwarem El Ghazim a poté se ocitl na hrací ploše. Domácí hráč bude muset být ošetřen a chvíli se tak hrát nebude.

78

Dele Alli rozhýbal své spoluhráče, poté sám zakončil z levé strany, ovšem jeho střela byla z kategorie těch hodně nepřesných.

77

Autové vhazování po domácí odehrál Gareth Bale, domácí pak pokračovali směrem k brance Emiliana Martíneze, ale střelecký pokus Son Hung-mina skončil jen vedle branky hostů.

76

Harry Kane nyní zakončil v blízkosti hostující branky, ale proti byla opět obrana soupeře. Hosté tak nepustili domácí k vyrovnání a znovu udrželi vedení.

75

Patnáct minut mají domácí hráči na to, aby s utkáním ještě něco udělali. Hosté ale svůj nejtěsnější možný náskok velmi dobře brání.

74

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Harry Winks, přichází Tanguy Ndombèlé.

73

Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Jack Grealish, přichází Douglas Luiz.

72

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Steven Bergwijn, přichází Gareth Bale.

71

Matt Targett střílel z pravé strany, do akce musel opět domácí brankář. Na druhé straně se dalším zákrokem také prezentoval Emiliano Martínez.

71

Harry Kane pomohl obraně a odhlavičkoval balon do bezpečí. Do akce na druhé straně se tak pokusí jít znovu domácí Tottenham.

70

Hosté po další šanci donutili svého soupeře, aby zakročil a míč skončil za zadní čárou. Aston Villa tak zahraje další rohový kop.

69

A znovu budou hosté vhazovat míč do hry od postranní čáry.

68

Jack Grealish si hrudí zpracoval míč, nakonec ho ale získali domácí hráči, aby ho následně ztratili. Autové vhazování pro Aston Villu.

66

Dele Alli se taktéž vystavil ofsajdové pasti, když byl v dobré šanci. Stále tak hosté hájí svůj těsný náskok.

64

Watkins se dostal do těsné blízkosti Llorise, ale zblízka ho nepřekonal. Nakonec to ale bylo z ofsajdu.

62

Japhet Tanganga sice vyslal dobrý pokus na branku hostů, ale obrana si vše pohlídala. Naopak na druhé straně vybojoval Grealish další rohový kop pro Aston Villu.

61

Bertrand Traoré vyslal z pravé strany zajímavou střelu, jeho levačka ale poslala míč jen vedle pravé tyče z pohledu domácího brankáře.

60

Jack Grealish zahrával volný přímý kop hostů, ale jeho centr do pokutového území neměl oči a nikdo z jeho spoluhráčů na něj nedosáhl.

59

Domácím se nepovedl průchod na polovinu Aston Villy. Hosté se tak zmocnili míče a namířili si to před Huga Llorise. Ten ale i za pomoci vlastní obrany nemusel do zákroku.

57

Hosté rozehráli další rohový kop, centr od rohového praporku však zachytil jeden z domácích a ti jsou v tuto chvíli na balonu a otáčejí hru na opačnou stranu.

55

Hosté znovu velmi dobře zapracovali v obraně a zastavili útok soupeře. Po chvilce se dostali do útoku, kde Bertrand Traoré střílel jen do nohy obránce domácího Tottenhamu.

54

Harry Kane na pravé zakončil z voleje, jeho první střela na branku v utkání však skončila jen mimo tři hostující tyče.

53

Hosté zahráli autové vhazování, dostali se s míčem znovu před domácí branku, ale Matt Targett opět domácí branku míjí.

52

Son Hung-min zahrál v krátkém sledu po sobě druhý rohový kop, ale z této standardní situace se nepovedlo domácím zakončit přesně.

50

Pierre-Emile Höjbjerg lobem poslal míč na branku soupeře, ale hosté si poradili a nedovolili, aby domácí srovnali.

48

Moc nechybělo a bylo vyrovnáno. Steven Bergwijn zblízka vystřelil a do akce musel hostující brankář Emiliano Martínez, jenž pohotově zakročil a svůj tým notně podržel!

48

Dalekonosná střela domácích končí jen v moci hostujícího brankáře a ten bude mít k dispozici další odkop od svého zařízení.

47

Anwar El Ghazi v další šanci hostů, na levé straně v pokutovém území zakončil z úhlu, balon však poslal jen za pomoci teče domácích za čáru a hosté zahrají rohový kop.

46

Do druhého poločasu nastoupily oba týmy v totožných sestavách jako tomu bylo v úvodu zápasu. Hosté se hned dostali do akce, kterou ale Targett zakončil nepřesně.

46

Začal druhý poločas.

Druhý poločas začne přibližně ve 20:05.

Střely na branku: 1 – 3

První poločas je za námi. Nejprve se v osmé minutě dostali do vedení domácí hráči, když se mezi tři tyče trefil Steven Bergwijn. Ve dvacáté minutě už ale bylo vyrovnáno, pěknou, ale vlastní brankou se prezentoval obránce Tottenhamu Sergio Reguilón, jenž nešťastně uklidil míč do své sítě. V závěru pak hosté tlačili před Llorisem, až z toho vytěžili vedoucí branku, o kterou se postaral Ollie Watkins. Domácí tak po nedobrém výkonu v první půli budou muset hodně zabrat, pokud chtějí pomýšlet dnes na nějaké body.

45+4

První poločas skončil.

45+3

Domácí by nejraději už byli v kabině, aby si něco ke své hře řekli a začali ve druhé půli znovu. Ale ještě stále musí čelit další akci hostů, po které zakončil Watkins a do akce musel jít Hugo Lloris, jenž jeho pokus zastavil.

45+2

Anwar El Ghazi byl ve velké šanci hostů a klidně to mohlo být 3:1 pro Aston Villu. Z levé strany pokutového území střílel hostující útočník, ale míč poslal jen těsně vedle.

45+1

Traoré se prosmýkl okolo domácího hráče a v pokutovém území měl dobrou pozici ke střele, jenomže s ní příliš otálel a nakonec z dobré akce nebylo nic.

45+1

Nastavovat se budou ještě tři minuty navíc.

44

Dele Alli ztratil míč, nicméně domácí ještě akci udrželi a zůstali před Emilianem Martínezem. Nakonec před ním ale nevystřelili.

43
Karty

Žlutou kartu dostává Pierre-Emile Höjbjerg. Domácí hráč podrazil nečistě soupeře a sudí neváhá a karetně ho tedy trestá.

42

Hosté jsou totiž nyní pozičně lepším týmem a znovu se dostali do útoku, tentokráte ho ale obrana Tottenhamu ubránila.

41

Domácí obránce Sergio Reguilón dnes nemá den a byl u obou inkasovaných branek domácího celku. Je na něm vidět, že ho to velmi mrzí. Nicméně zatím s tím nic nemůže udělat.

39

Aston Villa právě vstřelila branku!
V závěru poločasu strhávají vedení na svou stranu hosté. Znovu u inkasované branky byl Sergio Reguilón, jenž neubránil Traorého. Ten poté poslal míč na OLLIEHO WATKINSE, který zakončil a jeho skákavá střela nakonec zaplula za Llorisova záda – 1:2. Asistence: Bertrand Traoré.

38

Konsa zakončoval tuto standardní situaci střelou uvnitř velkého vápna, avšak bylo to nepřesné.

37

Jack Grealish nepřesně zakončil, následně ale pokračoval útok hostů a v něm byl faulován Jack Grealish. Hříšníkem je domácí Japhet Tanganga a hosté budou zahrávat volný přímý kop.

35

Blíží se koncovka prvního poločasu, domácí jsou u balonu a pomalu s ním směřují před branku hostů. Ti se už rovnají před Martínezem, aby mu případně pomohli.

34

John McGinn střílel kousek před velkým vápnem a balon zaletěl jen vysoko nad břevno domácí branky.

33

Bertrand Traoré obešel prvního beka domácích, poté si narovnal míč na pravačku, ale po jeho pokusu pak zakročil jeden z domácích hráčů.

32

Po nepřesném zakončení Harryho Kanea získali míč hosté a po levém křídle se natlačili na polovinu Tottenhamu, ale nic tam prakticky nepředvedli.

30

Půlhodina hry je minulostí, stále je stav nerozhodný. Domácí o své vedení přišli díky vlastnímu gólu Reguilóna, který je zatím na domácí straně smolařem.

29

Hráči Tottenhamu znovu operují na polovině Aston Villy, ta si ale své území precizně hlídá a nepouští svého soupeře do dalšího přesného zakončení.

28

Son Hung-min po zemi poslal přihrávku na Deleho Alliho, ale tuhle souhru vystihl jeden z hostů, který získal míč a otočil hru na opačnou stranu.

27

Dele Alli držel déle míč na kopačce, poté ho posunul na Sergia Reguilóna. Ten by určitě rád napravil vlastní branku, po které soupeř srovnal, vstřelenou brankou, ale do šance před Emilianem Martínezem se nedostal.

26

Jack Grealish se dostal do další dobré střelecké pozice, ale vleže jeho pokus zneškodnil Hugo Lloris a následovat bude další odkop od jeho brány.

24

Harry Kane si vynutil faul na svoji osobu. John McGinn ho poslal na trávník po kontaktu nohou a Tottenham zůstane u balonu i pro následující chvíle.

22

Hosté po vlastním gólu soupeře ožili a znovu se natlačili před Huga Llorise, jenž musel usměrňovat další pokus soupeře.

20

Po dvaceti minutách hry svítí na ukazateli skóre výsledek 1:1. Hostující hráč centroval míč do pokutového území, kde ho chtěl z voleje uklidit do bezpečí SERGIO REGUILÓN, který ale nakonec usměrnil balon za záda brankáře Huga Llorise – vlastní gól. Brankář Tottenhamu sice rukou chtěl míč poslat vedle, ale nepovedlo se.

19

Dele Alli si nabíhal za míčem do pokutového území, na jeho levé straně však na balon nedosáhl a je po akce Tottenhamu. Odkop od své branky provede hostující brankář Emiliano Martínez.

18

Po chvilce to zkusil Jack Grealish, ale i jeho pokus byl z kategorie těch nepřesných.

17

Dlouho si takřka na vlastní polovině rozehrávali míč hosté, po chvilce se dostali až do pokutového území, kde střílel zblízka Ollie Watkins, jeho pokus pravačkou ale skončil jen vedle tyče domácí branky.

16

Tuto standardní situaci ale hosté nezvládli a branku Huga Llorise nakonec vůbec neohrozili.

15

Ezri Konsa byl Allim poslán k zemi a je pískán faul. Hostující celek z Aston Villy tak bude zahrávat volný kop.

14

Domácí u míče zůstali, Dele Alli si nabíhal po pravé straně do blízkosti Emiliana Martíneze, ale byl o míč obrán obranou hostujícího celku.

13

Son Hung-min se šikovně dostával před velká vápno, jenže o míč přišel. Hosté ho pak zakopli do zámezí a je tu autové vhazování pro Hotspur.

11

Jack Grealish nabral rychlost a s míčem seběhl až těsně před domácího brankáře, jenž však celou akci hostů jistil a nepustil Aston Villu k přesnějšímu zakončení.

10

Hosté se snažili o vyrovnání, jejich akce na polovině Tottenhamu ale byla hodně nepřesná a přišla pouze ztráta balonu.

8

Tottenham právě vstřelil branku!
V osmé minutě se v Londýně mění skóre. Po chybné rozehrávce hostujícího hráče se k míči dostal STEVEN BERGWIJN, jenž si pak naběhl dovnitř velkého vápna a pravačkou vyslal pořádně tvrdou ránu, kterou prostřelil hostujícího brankáře – 1:0.

8

Přízemní pokus Pierreho-Emileho Höjbjerga bez větších problémů ukryl do rukavic hostující brankář Emiliano Martínez.

7

Nepřesná akce hostů skončila ziskem balonu zase pro Tottenham, jenž se snaží prodrat se na polovinu hostů.

6

Jack Grealish byl faulován domácím hráčem a sudímu tato situace neunikla. Píská tak faul a opět budou u míče hráči hostující Aston Villy.

5

Anwar El Ghazi se pokusil o střelu na brankáře Huga Llorise, kapitán Tottenhamu ale zachoval čistou hlavu a jeho pokus s pomocí obrany vytěsnil mimo.

4

Hosté odehráli míč z vlastní poloviny směrem k domácí brance, tam ale příliš dlouho nepobyli a po zisku míče jdou rychle na opačnou stranu znovu hráči domácího Tottenhamu.

3

Son Hung-min poslal obloučkem míč na Deleho , ten ale na něj nedosáhl a rázem tak skončil další náznak akce domácího týmu.

2

Mings fauloval domácího Japheta Tangangu a je pískáno. U balonu budou domácí a navíc budou rozehrávat volný přímý kop. Son centrem hledal Harryho Kanea, ovšem bez úspěchu.

1

Hosté však velmi dobře napadali rozehrávku Tottenhamu a ten se tak musel po chvilce vrátit zpět před svého brankáře a celou akci tak začíná od začátku.

1

O úvodní výkop se postaral domácí celek a nyní už se chystá k prvnímu útoku a míří na polovinu Aston Villy.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Tanganga, Alderweireld, Dier, Reguilón – Winks, P.-E. Höjbjerg – Bergwijn, Alli, Son Hung-min – Kane.
Náhradníci: Hart – Doherty, D. Sánchez, Aurier, Lamela, Lo Celso, Ndombèlé, Bale, Lucas Moura.

Aston Villa FC: E. Martínez – Konsa, Mings, Hause, Targett – J. McGinn, Nakamba – B. Traoré, Grealish (C), El Ghazi – Watkins.
Náhradníci: Steer – N. Taylor, A. Almuhammadí, Douglas Luiz, Barkley, J. Ramsey, Philogene-Bidace, Chukwuemeka, Wesley.

Rozhodčí: Pawson – Hussin, West.

Vzájemná utkání

První vzájemné měření sil v probíhající sezóně vyznělo lépe pro Tottenham, jenž v březnu vyhrál nad Aston Villou 2:0. Hosté tak mají svému soupeři dnes co vracet.

Fotbalisté hostující Aston Villy jsou na jedenáctém místě tabulky anglické Premier League s devětačtyřiceti body. Na pozice, které zaručují postup na evropskou scénu, to už není, tam mají ztrátu deseti bodů. Jsou ale v klidných vodách, nemusejí řešit záchranářské starosti, tam už mají jistotu. Mají velký náskok a už ho nemohou ztratit, navíc o sestupujících už je tři kola před koncem sezóny jasno u všech tří týmů. Mohou tak v poklidu sezónu dohrát. Naposledy se hráčům Aston Villy nedařilo, když na hřišti Crystal Palace prohráli 2:3. Dnes by si tedy rádi spravili chuť a v závěru sezóny si ještě užít úspěch, ale nečeká je nic lehkého.

Tottenham Hotspur

Fotbalisté dnes domácího Tottenhamu okupují šesté místo s devětapadesáti body a jsou stále na pozici, která je vstupenkou do základní skupiny Evropské ligy. Ale na ní nemají ještě jistotu a musí ještě nasbírat body, aby si toto místo udrželi. Pokud by klopýtli, klidně by mohl následovat sešup na sedmé místo, to zaručuje Evropskou konferenční ligu, nebo i na osmou pozici, no a to by pak pro Tottenham znamenalo, že by se mu v příštím ročníku vyhnula evropské scéna, což jeho fotbalisté určitě nechtějí. Proti Aston Ville bude domácí celek plnit roli favorita a uvidíme, zda ji skutečně naplní. V posledním odehraném duelu se Kohoutům dařilo, když zvítězili na domácí půdě 2:0 nad Wolverhamptonem.

Hezký středeční večer přeji všem příznivcům fotbalu. Na programu je sedmatřicáté kolo anglické Premier League a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy Tottenham Hotspur a Aston Villa FC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.