To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 6:1. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:7.

Je konec. Manchester City si upevňuje první příčku ve skupině, když zvítězil nad Olympiakosem poměrem 3:0.
Druhý poločas byl velice zajímavý, neboť v 54. minutě nevyužil Valbuena chybu soupeře. V 61. minutě se El Arabi dostal ke střele v dobré šanci, ale Ederson vychytal. V 81. minutě uklidnil domácí celek Gabriel Jesus, když zvítězil na 2:0. A na konečných 3:0 upravil skóre v 90. minutě João Cancelo.

Manchester CityManchester City(4-3-3 )

31 Ederson
Ederson
2 Walker
Walker
82. min Cancelo
5 Stones
Stones
6 Aké
Aké
Zinčenko
De Bruyne
85. min Nmecha
Gündoğan
47 Foden
Foden
69. min Rodri
26 Mahríz
Mahríz
69. min Jesus
21 Torres
Torres
Sterling
82. min Silva

Bouchalakis
46. min Rodrigues
4 Camara
Camara
73. min Masouras
Ranđelović
46. min Bruma
El Arabi
76. min Kouka
Valbuena
85. min Soudani

Rozhodčí: Grande – Yuste, Fernandez (vš. ESP)

90+3

Opět je míč v zámezí a Olympiakos bude mít k dispozici autové vhazování.

90+2

José Holebas nyní zfauloval Cancela a útočná akce řeckého týmu ani nyní nic nepřinesla.

90+1

Míč skončil pouze v zámezí a následuje tak autové vhazování pro domácí celek.

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90

Manchester City právě vstřelil branku!
Domácí i v tomto utkání Ligy mistrů dávají tři góly! JOÃO CANCELO si pár metrů od vápna vyměnil míč s Nmechou a následně fantasticky zakončil levačkou k levé tyči. Asistence: Felix Nmecha.

89

Citizens opět získali balón na polovině soupeře a utkání se tak pouze dohrává s míčem na kopačkách domácích hráčů.

88

Olympiakos už tento zápas ve svých hlavách po druhé obdržené brance vzdal a obrázek hry je tak stejný jako v prvním poločase.

87

Opět musel ve vápně hostů zasahovat stoper Rúben Semedo, kterému se i tentokrát podařilo zblokovat centr soupeře.

86

João Cancelo se sice opřel do míče, ale jeho pokus letěl pouze nad bránu Josého Sá.

85

Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Mathieu Valbuena, přichází Hillal Soudani.
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Kevin De Bruyne, přichází Felix Nmecha.

85

Standardní situace domácích se ale příliš nepodařila a následuje odkop od hostující svatyně.

84

Rúben Semedo skvěle zblokoval centr João Cancela z pravé strany a následuje tak rohový kop Manchesteru.

83

Citizens se opět dostávají směrem dopředu a rádi by přidali definitivní pojišťovací branku.

82

Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Kyle Walker, přichází João Cancelo.
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Raheem Sterling, přichází Bernardo Silva.

81

Domácí mužstvo zvyšuje své vedení na dvě branky! Kdo jiný, než De Bruyne si opět připisuje asistenci, když poslal míč do vápna na GABRIELA JESUSE, který byl obráncem soupeře vytlačen do úhlu, ale i přesto skvěle zakončil pod břevno k bližší pravé tyči. Asistence: Kevin De Bruyne.

80

Manchester se snaží něco vymyslet a drží míč na kopačkách.

79

Olympiakos se snaží něco vymyslet na pravé straně a nakonec se centrem dostal do vápna, kde byl připraven Bruma, ale jeho pokus byl zblokován a následuje rohový kop.

77

Gabriel Jesus se dostal svou rychlostí přes Rafinhu a posléze také ke střele, ovšem ta byla zblokována.

76

Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Youssef El Arabi, přichází Kouka.

76

Raheem Sterling se snažil dostat k míči ve vápně, ale pouze zfauloval Rúbena Semeda.

75

Kevin De Bruyne se tentokrát opět dostal ke střele, ale tu poslal pouze do připraveného gólmana hostujícího celku. Ke konci zápasu je k vidění svižnější tempo.

74

José Holebas si excelentně obhodil Walkera na levé straně a nebezpečně centroval na zadní tyč, kde ale nebyl žádný z jeho spoluhráčů, což je pro Olympiakos velká škoda.

73

Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Mohamed Mady Camara, přichází Georgios Masouras.

73

Skvěle si tentokrát obrana Citizens poradila s útočnou akcí soupeře, ale Olympiakos získal autové vhazování.

72

Ferrán Torres ve vápně posunul míč pod sebe a z první se opřel do míče Kevin De Bruyne, ale jeho rána letěla hodně nad bránu.

71

Mohamed Mady Camara to tentokrát vzal na sebe, ale jeho střela z dálky byla zblokována.

70

Gabriel Jesus se hned po pár desítkách vteřin na hřiště málem dostal ke střele, ale José Sá si poradil s přízemní přihrávkou z pravé strany.

69

Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Rijád Mahríz, přichází Gabriel Jesus.
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Philip Foden, přichází Rodri.

68

Hosté se sice nebojí něco vymyslet směrem dopředu a rozhodně hrají lépe, než v první půli, ovšem nakonec se hráč Olympiakosu nedopustil faulu.

67

Nyní ale Olympiakos ještě zkouší něco vymyslet, ovšem po pravé straně se dál nedostál.

66

Nepřesný pas na levou stranu ale skončil pouze v moci gólmana Josého Sá a na straně Manchesteru se už chystají změny v sestavě.

65

Nyní se k míči dostal Manchester a drží jej na polovině svého soupeře, který se tak zatáhl.

64

Něco mezi centrem a střelou poslal Bruma do vápna a míč tak skončil zhruba dva metry vedle levé tyče svatyně Edersona.

63

Tentokrát se Olexandr Zinčenko dopustil nedovoleného zákroku ve středu hrací plochy a Olympiakos bude opět u balónu a ve druhé polovině zápasu zatím je řecký celek lepším týmem.

62

Raheem Sterling si sice sběhl za obranu do levé části vápna, kde dostal přihrávku od De Bruyneho, ale proti němu vyběhl brankář José Sá a zlikvidoval jeho přihrávku pod sebe.

61

Youssef El Arabi si skvěle poradil se zpracováním proti dvěma obráncům a dostal se ke střele, ale trefil pouze připraveného Edersona. Pro Manchester City je to už ale několikáté varování ve druhé půli, že musí něco změnit.

60

Hodina hry tohoto utkání je minulostí a Manchester City stále vede nad Olympiakosem od 12. minuty po brance Torrese 1:0.

59

Znovu se Fodenovi nepovedla přihrávka, ale tentokrát u hranice vápna soupeře.

58

Zinčenko byl donucen k chybě a Camara poslal do vápna dobrý centr na El Arabiho, ale domácí obránce Stones míč dokázal odvrátit!

57

Hostující mužstvo zatím je ve druhém poločase aktivnějším týmem než soupeř a snaží se znovu něco vymyslet.

55
Karty

První žlutou kartu v utkání vidí Mohamed Mady Camara, když poslal k zemi Akého.

54

Philip Foden udělal velkou chybu uvnitř svého vápna, když se ani pořádně nedíval na to kde směřuje přihrávku a Mathieu Valbuena se ocitl v obrovské šanci, ale minul branku!

53

Mahríz posunul míč na hranici vápna, kde z první vystřelil Ilkay Gündoğan, ale také jeho pokus byl zblokován obráncem řeckého celku.

52

Philip Foden se ocitl sám několik metrů před šestnáctkou a vystřelil, ale jeho pokus levačkou neměl žádnou razanci a José Sá si tak připsal velmi lehký zákrok, který by se snad do statistik ani neměl zapisovat.

51

De Bruyne sice posunul míč na pravou stranu, kde byl Rijád Mahríz, ale jeho následný centr byl zblokován a Olympiakos tak získal balón na kopačky.

50

Kyle Walker se z pravé strany dostal na hranici vápna, kde posunul míč na Mahríze, ale ten jej následně ztratil po zákroku obránce.

49

Následně sice hostující mužstvo získalo rohový kop z levé strany a dostalo do vápno dobrý centr, po kterém se snažil dostat do zakončení hlavou Camara, ale ten jen lízl míč.

48

O rozehrávku následné standardní situace se sice rozhodl De Bruyne, ale jeho centr do vápna nic vážnějšího nepřinesl a Olympiakos se tak dostal dopředu.

47

Pape Abou Cissé v souboji nakopl Ferrána Torrese a může být rád, že neuviděl žlutou kartu.

46

Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Lazar Ranđelović, přichází Bruma.
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Andreas Bouchalakis, přichází Pedro Rodrigues.

Fauly: 6:1

První poločas je u svého konce a Manchester City vede nad Olympiakosem poměrem 1:0. Do utkání vlétli domácí velice dobře a aktivně a už v 7. minutě mohl rozvlnit síť parádičkou Torres, ovšem v tom mu obrana hostů zabránila. Dlouho ale Citizens nečekali a ve 12. minutě se právě Torres už dokázal prosadit. Ve 32. minutě sice dal branku Sterling, ale pouze z ofsajdu. Olympiakos si v první části zápasu nevypracoval zkrátka vůbec nic.

45+1

První poločas skončil.

45+1

Hosté drží míč v nastaveném čase první půle, ale nakonec se jen dopustili faulu.

45

Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

44

Domácí celek se snažil něco vymyslet po pravé straně, ale s míčem se dostal jen do zámezí.

43

Následně Zinčenko rozjel útok domácích, když pasem našel na pravé straně rozeběhnutého Mahríze, jenž posunul míč pod sebe na rozeběhnutého Walkera a ten tvrdě centroval do vápna, ale obrana Olympiakosu opět odvrátila balón.

42

Znovu centr Olympiakosu ze strany nepřinesl žádné větší nebezpečí a Citizens tak drží míč znovu na kopačkách a k vidění jsou krátké přihrávky okolo středového kruhu.

41

Philip Foden se dostal do vápna na pravé straně, ale jeho centr před bránu dokázal vyrazit brankář José Sá.

40

De Bruyne se nyní sice dopustil faulu, ale Olympiakos stejně dlouho míč na kopačkách neudržel.

39

Následný rohový kop Manchesteru ale nepřinesl nic nebezpečného a Citizens tak stále vedou pouze 1:0, s čímž na jednu stranu může být Pep Guardiola spokojený, ale na druhou také ne, neboť poměr gólů ze střel Manchesteru je mizivý.

38

Mahrízova střela pravačkou byla zblokována a následně se tak k odraženému míči dostal Ilkay Gündoğan, ale jeho pokus zblokoval do zámezí Pape Abou Cissé.

37

Aktuálně ani není moc co psát, protože Manchester se krátkými přihrávkami snaží dostat k nějaké chybě soupeře.

35

Youssef El Arabi se snažil sběhnout za obranu, ale také on se nacházel v ofsajdu.

34

Manchester City už má ale opět míč na svých kopačkách a snaží se něco vymyslet a nejlépe vstřelil druhou branku.

33

Valbuena se z levé strany sice dostal přes soupeře, ale Stones ho skluzem přerušil v útoku.

32

Raheem Sterling sice dává gól, ale po centru z nohy Mahríze se nacházel v těsném ofsajdu, což potvrdil videorozhodčí!

31

Sterling svým dloubáčkem našel ve vápně Torrese, ale ten se nacházel v ofsajdu a navíc nedokázal pořádně zakončit.

30

Máme za sebou půl hodiny utkání a Manchester City vede nad Olympiakosem poměrem 1:0, když se ve 12. minutě trefil Torres.

29

Foden nyní skvěle posunul míč na pravou stranu, kde byl De Bruyne, který odcentroval, ale M'Vila odvrátil balón.

28

Sterling se sice už dostal do vápna soupeře, kde ale předal míč Fodenovi a ten se pod tlakem stáhl zpět do středu hřiště.

27

Znovu tady máme nedovolený zákrok domácích ve středu hřiště a Olympiakos se tak snaží poslední minuty něco vymyslet.

26

Opět byl Foden ve středu dění a to když se dopustil faulu na polovině řeckého celku.

25

Rijád Mahríz nedostihl pas Fodena na pravé straně a Olympiakos získal autové vhazování.

24

Nyní se Manchesteru nepodařila útočná akce a Olympiakos tak jde znovu pomalou kombinací směrem dopředu.

22

Hosté už se dostali na hranici vápna soupeře, ale následně je City zatlačilo zpět na polovinu. Poté to Olympiakos zkusil přímočarým pasem, na který ale seběhnutý útočník Youssef El Arabi nedosáhl.

21

Olympiakos má nyní minutku kombinace, kdy se pomaličku pomalu snaží dostat blíž a blíž k bráně Edersona.

20

Philip Foden to následně zkusil zpoza vápna, ale jeho střela byla zblokována.

19

Posléze se Sterling dostal po levé křídle přes obránce a centroval na Torrese, ale hostující hráč dokázal odvrátit míč do zámezí a následuje tak roh.

18

Mathieu Valbuena se snažil z levé strany svým centrem najít před bránou Youssefa El Arabiho, ale Ederson byl připraven a chytil balón do rukou.

17

Na hráčích Olympiakosu ale jde vidět frustrace, jelikož se zatím hraje pouze na jejich branku a respektive se řecký tým jen zúčastňuje tréninku Manchesteru.

16

Rijád Mahríz si chtěl vymodlit pokutový kop, když upadl ve vápně po souboji s Mathieu Valbuenou, ale sudí Grande nechal hru pokračovat.

15

Manchester City má v první patnáctiminutovce 76% držení míče, což jen potvrzuje jasnou dominanci.

14

Posléze se po pravé straně dopředu dostal Walker a získal tak několik metrů území soupeře.

13

Nyní už je opět u míče domácí tým, který jej v naprosté pohodě drží na své polovině.

12

Domácí celek otevírá brankový účet utkání! FERRÁN TORRES si fantasticky sklepl míč s De Bruynem a posléze v obrovské šanci udělal ještě jeden krok a následně zakončil mezi nohy gólmana Josého Sá. Asistence: Kevin De Bruyne.

12

Velká chyba v rozehrávce Olympiakosu, ale po přihrávce De Bruyneho nedokázal žádný z manchesterských hráčů zakončit.

11

Nyní se sice hosté dostali ze své poloviny, ale dlouho míč neudrželi a tlak ze strany Citizens je opravdu obrovský.

10

Ilkay Gündoğan skvělým nákopem za obranu hledal rozeběhnutého Sterlinga, ale toho obrana řeckého celku obrala o míč, ovšem tlak Manchesteru City pokračuje.

9

Zkrat v komunikaci, když se Rafinha Ferreira srazil se svým brankářem José Sá, ale pro Olympiakos vše dobře dopadlo a Sterling toto zaváhání nevyužil.

8

Po dalším rohu se Ferrán Torres dostal znovu do zakončení, ale jeho hlavička nakonec letěla nad bránu José Sá!

7

Po centru Mahríze z rohu se velmi pohotově dostal do zakončení Ferrán Torres, ale obránce soupeře tento pokus zblokoval!

6

Walker se z pravé strany skvěle dostal až do vápna, kde nakonec zakončil Mahríz, ale jeho pokus byl zblokován a následuje tak rohový kop.

5

Hosté ale přečetli myšlenku domácího mužstva a dostali balón pryč ze svého vápna.

4

Tentokrát hráči Olympiakosu zblokovali pokus o centr soupeře a máme tady rohový kop Manchesteru.

3

Philip Foden tentokrát zkoušel odcentrovat z levé strany, ale míč mu sjel z kopačky a skončil pouze v zámezí za bránou Olympiakosu.

2

Raheem Sterling se snažil něco vymyslet po levé straně, ovšem tam přišel o míč. Dlouho to ale netrvalo a Citizens získali balón zpět na své kopačky.

1

O úvodní výkop tohoto utkání se postaralo domácí mužstvo, které začíná sovu první akci ze své defenzivní řady.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Manchester City: Ederson – Walker, Stones, Aké, Zinčenko – De Bruyne (C), Gündoğan, Foden – Mahríz, F. Torres, Sterling.
Náhradníci: Steffen, Trafford – Bernabé, Cancelo, Jesus, Rúben Dias, García, Rodri, Laporte, Nmecha, B. Silva.

Olympiakos FC: J. Sá – Rafinha Ferreira, R. Semedo, Cissé, Holebas – M'Vila, Bouchalakis (C), M. Camara – Ranđelović, El Arabi, Valbuena.
Náhradníci: Tzolakis, Karargyris – Dräger, Androutsos, Kouka, Papadopoulos, Masouras, Rodrigues, Soudani, Bruma, Vinagre, Vrousai.

Rozhodčí: Grande – Yuste, Fernandez (vš. ESP).

Olympiakos FC

Řecké mužstvo je aktuálně až na 3. pozici se 3 body a skóre 1:2. V prvním zápase přivítal na své půdě Marseille, které porazil až gólem v nastaveném čase a vyhrál tak 1:0. V posledním utkání ovšem vyrazil Olympiakos na půdu Portugalska do Porta. Tam ale šli domácí v 11. minutě do vedení, které potvrdili v 85. minutě a Olympiakos odjel s prohrou 0:2.

Posledních pět zápasů:

SL: Olympiakos 2:0 Smyrnis
LM: Porto 1:0 Olympiakos
LM: Olympiakos 1:0 Marseille
SL: Olympiakos 4:0 Atromitos
SL: Giannina 1:1 Olympiakos

Manchester City zatím této skupině jasně dominuje a nachází se na 1. místě se 6 body a skóre 6:1. V prvním utkání přivítal na své půdě Porto, které porazil 3:1. V dalším a zatím posledním utkání Ligy mistrů hráli Citizens na půdě Marseille. Už v 18. minutě otevřel brankový účet Torres. Posléze padla další branka až v 76. minutě, kterou dal Gundogan a v 81. minutě se trefil také Sterling. Manchester tak zvítězil poměrem 3:0.

PL: Sheffield 0:1 Manchester City
LM: Marseille 0:3 Manchester City
PL: West Ham 1:1 Manchester City
LM: Manchester City 3:1 Porto
PL: Manchester City 1:0 Arsenal

Ve 3. kole skupiny C se proti sobě utkají týmy Manchester City a Olympiakos FC. Naposled se spolu tato mužstva utkala v roce 2014 v rámci ICC, kdy se šlo za stavu 2:2 do penalt, které lépe zvládl řecký tým. Dnes se ovšem bude bojovat na půdě Etihad Stadium v Manchesteru. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Carlos del Cerro Grande a jeho asistenti Juan Carlos Yuste a Roberto Alonso Fernandez. Jako čtvrtý rozhodčí bude připraven José Luis Munuera Montero. U videa bude sedět José María Sánchez s jeho asistentem Guillermo Cuadra Fernandezem. Úvodní výkop je naplánován na 21:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.