Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:12.

Je konec! Manchester City zvládl další duel a vítězí na půdě Leicesteru 2:0. Hned v úvodu dostali hosté míč do branky, ale gól neplatil kvůli ofsajdu. Další možnost měl De Bruyne, který z přímého kopu orazítkoval břevno. Ve 42. minutě pak technicky střílel Mahríz, ale jeho ránu vykopl Schmeichel. O dvě minuty později ještě hrozil Jesus, ale Brazilec poslal míč nad břevno. Hosté se do vedení dostali v 58. minuty, kdy se trefil sváteční střelec Benjamin Mendy. Leicester poté herně odešel a druhou branku City přidal po rychlé akci Gabriel Jesus.

Ndidi
83. min Mendy
Tielemans
Albrighton
71. min Pereira
17 Pérez
Pérez
Iheanacho
71. min Maddison

Mahríz
79. min Torres
De Bruyne
88. min Foden
9 Jesus
Jesus
10 Agüero
Agüero
63. min Sterling

90+3

Rodri byl v samotném závěru faulován na polovině hřiště a ještě získal pro svůj celek přímý kop. Závěr duelu se dohrává v režii Manchesteru City.

90+2

Další ofenzivní pokus domácího celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Manchester City tak bude rozehrávat na své polovině.

90+1
Důležité

Nastavují se tři minuty!

90
Karty

Rodri zastavil unikajícího soupeře a dostává žlutou kartu.

89

Raheem Sterling kouzlil s míčem na levém křídle, jenže nenašel recept na svého strážce a musel si pomoci přihrávkou do zadních řad.

88
Střídání

Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Kevin De Bruyne, přichází Phil Foden.

88

Fotbalisté Manchesteru City nejsou spokojení jen se žlutou kartou pro Amerteyho. Domácí hráč se ohnal po De Bruynem, ale sudí svůj verdikt měnit nebude.

87
Karty

Stopeři Leicesteru nyní kombinují s míčem na vlastní polovině. Daniel Amartey prošel na polovinu soupeře, ale tam fauloval za žlutou kartu.

86

Právě Maddison se po pohledné kombinaci dostal do zakončení z hranice velkého vápna, jenže jeho pokus nebyl razantní a Ederson si připsal snadný zákrok.

85

Kyle Walker dohrál Maddisona na polovině hrací plochy. Maddison se tak při návratu po zranění dočkal bolestivého přivítání. Záložník Leicesteru však bude pokračovat.

84

Maddison přišel o míč na polovině hrací plochy, jenže hráči Manchesteru City se tentokrát do rychlého protiútoku nevydali. Hosté raději uklidňují hru kombinací na své polovině.

83
Střídání

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Wilfred Ndidi, přichází Nampalys Mendy.

82
Karty

Fernandinho dohrál Maddisona a dostává žlutou kartu.

81

Youri Tielemans se středem hrací plochy dostal do blízkosti velkého vápna, jenže dotírající Rodri jej tělem odstavil od míče. City ale balón dlouho neudrželo.

80

Do konce dnešního souboje zbývá posledních deset minut. Fofana potáhl míč na polovinu Manchesteru City, kde byl faulován. Do vápna už míří hlavičkáři.

79
Střídání

Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Rijád Mahríz, přichází Ferrán Torres.

78

Jonny Evans si dal pozor na přihrávku za obranu Leicesteru a před Gabrielem Jesusem se štěstím odehrál míč do bezpečí.

77

Manchester City kontroluje vývoj dnešního souboje. Leicester se v posledních minutách prakticky nedostává na polovinu favorizovaného celku.

76

Gabriel Jesus si tentokrát udělal prostor na polovině soupeře a napadající hráč domácího celku jej poslal k zemi nedovoleným zákrokem.

74

Manchester City právě vstřelil branku!
Manchester City přidává druhou branku a podle všeho rozhoduje o svém dalším vítězství! GABRIEL JESUS si naběhl na přihrávku za obranu, vyměnil si přihrávku se Sterlingem a z malého vápna dostal míč do sítě!

73
Karty

Ederson dlouho otálel s rozehrávkou a vyfasoval žlutou kartu.

73

Timothy Castagne se po levém křídle tlačil do pokutového území, ale Walker jej podle rozhodčího zastavil čistým způsobem. Rozehrávat bude Ederson.

72

Aymeric Laporte diriguje rozehrávku svého celku na polovině hrací plochy. Jeho pobídka mířila na pravou stranu, ale tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.

71
Střídání

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Marc Albrighton, přichází Ricardo Pereira.
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Kelechi Iheanacho, přichází James Maddison.

70

Ayoze Pérez se středem hrací plochy tlačil do pokutového území, jenže na jeho hranici se mu do cesty postavil důrazný Rúben Dias. Ederson pak sebral odražený míč.

69

Manchester City se po vstřelení úvodní branky nikam nežene. Hostující celek se sice dostal na polovinu Leicesteru, ale Sterlingovi míč ukopl hned první soupeř.

67

Kevin De Bruyne prošel na hranici velkého vápna a snažil se procedit přihrávku do šestnáctky. Na jeho pobídku si domácí defenziva dala pozor.

66

Aymeric Laporte dostal přihrávku na levou stranu, odkud míč nakopl dopředu, ale Gabriel Jesus v hlavičkovém souboji se Sterlingem neuspěl.

65

Kasper Schmeichel se zapojil do rozehrávky svého mužstva. Dánský brankář poslal přihrávku na pravou stranu, ale tam neměl spoluhráče.

64

Fofana dostal přihrávku na polovinu hřiště, zbavil se napadajícího Sterlinga a přenesl hru na pravou stranu. Leicester však kombinuje jen na své polovině.

63
Střídání

Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Sergio Agüero, přichází Raheem Sterling.

62

Jonny Evans poslal prudkou přihrávku na levou stranu. Ayoze Pérez poté prošel s míčem u nohy na hranici velkého vápna, jenže branku City neohrozil.

61

Hostující celek je po vstřelení úvodní branky dnešního souboje pořádně nabuzený a nadále se drží na polovině Leicesteru.

58

Manchester City se dostává do vedení! Hosté udeřili ze své první šance ve druhé půli! Mahrízovu ránu ještě Schmeichel vyrazil. Rodri poté hledal Jesuse, před kterým míč odvrátil obránce, ale odražený balón si našel BENJAMIN MENDY, který si míč přehodil na pravačku a technickou střelou rozvlnil síť.

58

Domácí fotbalisté v úvodu druhého poločasu dokázali zlepšit svůj výkon z první půle a nedávají fotbalistům Manchesteru City tolik prostoru ke kombinaci.

57

Gabriel Jesus z levého křídla odcentroval do pokutového území, kde se do padajícího míče opřel Sergio Agüero, ale Castagne jeho pokus srazil na roh.

56

Jamie Vardy si naběhl na přihrávku na polovinu soupeře, jenže si nedal pozor na své postavení a byl lapen v ofsajdové pasti. Rozehrávat bude Manchester City.

55

Kevin De Bruyne výborně napadal rozehrávku domácího celku na jeho polovině. Daniel Amertey si pomohl odkopem a navíc získal vhazování.

54

Stopeři Manchesteru City nyní kombinují s míčem na kopačkách na polovině hrací plochy a snaží se uklidnit obrat hry. Nikdo v modrém rozehrávku City neatakuje.

53

Jamie Vardy sprintoval za přihrávkou mezi obránce Manchesteru City, jenže dostal pobídku na paty. Odražený míč poté odehráli zadáci City do bezpečí.

52

Po rychlém přechodu do útoku střílel z hranice velkého vápna Youri Tielemans, jenže jeho dělovku srazil na rohový kop skluzem Rúben Dias.

51

Rodri prošel s míčem na polovinu Leicesteru a rozehrál na pravou stranu. Akci City podpořil náběhem Kyle Walker, ale ten se k odcentrování nedostal.

50

Mendy se z levého křídla protlačil do pokutového území a placírkou se snažil najít spoluhráče. Jeho pobídku však zastavil obránce v modrém.

49

Youri Tielemans si navedl míč do blízkosti velkého vápna a zakočnil levačkou. Jeho projektil však Ederson bez větších problémů ukryl do rukavic.

48

Timothy Castagne dostal přihrávku na levou stranu, jenže se s míčem nedostal na polovinu Manchesteru City. Hosté pokračují v aktivitě i po změně stran.

47

Ayoze Pérez si došel pro přihrávku na vlastní polovinu, kde se po dobrém zpracování zbavil obránce a rozehrál na levou stranu.

46

Manchester City obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Ani jeden z trenérů během poločasové přestávky nesáhl ke střídání.

46

Začal druhý poločas.

První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme se úvodní branky dnešního souboje nedočkali. Mnohem aktivnější byl favorizovaný Manchester City. Hned v úvodu dostali hosté míč do branky, ale gól neplatil kvůli ofsajdu. Další možnost měl De Bruyne, který z přímého kopu orazítkoval břevno. Ve 42. minutě pak technicky střílel Mahríz, ale jeho ránu vykopl Schmeichel. O dvě minuty později ještě hrozil Jesus, ale Brazilec poslal míč nad břevno.

45+1

První poločas skončil.

45+1

Nastavuje se jedna minuta!

45

Hosté v závěru prvního poločasu kombinují na polovině Leicesteru, ale domácí zadáci stále drží pevný blok. Walker s Mahrízem na pravé straně nic nebezpečného nevymysleli.

44
Důležité

Další šance Manchesteru City! Gabriel Jesus se skvěle uvolnil v pokutovém území, dostal se s míčem do blízkosti značky pokutového kopu, ale nártem branku překopl.

43

Wesley Fofana se zjevil v blízkosti pokutového území, jenže na levé straně pro domácí celek získal jen vhazování. Leicester chce první půli dohrát daleko od své svatyně.

42
Důležité

Po dobře sehraném vhazování se do pokutového území prodral Rijád Mahríz, který zkusil technickou střelu, ale Kasper Schmeichel jeho pokus skvěle vykopl!

41

Kyle Walker znovu potáhl míč na polovinu domácího celku. Rychlonohý obránce si chtěl obhodit Castagneho, ale ten míč vypíchl do autu.

40

Kyle Walker dostal prostor na pravé straně a odcentroval na hranici velkého vápna. Pozorná defenziva Leicesteru ustála i tuto situaci.

39

Mendy podpořil útok Manchesteru City náběhem po levém křídle, jenže centr levačkou se mu vůbec nepovedl a skončil v zámezí. Schmeichel bude rozehrávat od branky.

38

Ayoze Pérez potáhl míč středem hřiště na polovinu Manchesteru City, jenže tam si míč zasekl do těžké pozice a musel celou akci zbrzdit.

37

Jonny Evans si dal pozor na odražený míč a před napadajícím soupeřem jej nakopl na polovinu Manchesteru City. Sprintující Kelechi Iheanacho si pomohl nedovoleným zákrokem.

36

Leicester se nyní častěji dostává na polovinu soupeře. Ayoze Pérez se na polovině hřiště raději otočil a pomohl si rozehrávkou do zadních řad.

35

Kevin De Bruyne dostal přihrávku na pravou stranu a troufl si na přenesení hry přes celou šíři hrací plochy. Jeho pobídka však nebyla adresná.

34

Gabriel Jesus svým důrazem v pokutovém území získal míč pro Rodriho, který ihned zakončil, ale trefil jen prvního hráče v modrém dresu.

33

Kyle Walker si řekl o přihrávku na pravou stranu, ale Dias raději rozehrál vlevo. Leicester se na své polovině znovu srovnal do pevného bloku.

32
Karty

Ndidi poslal k zemi unikajícího De Bruyneho a dostává žlutou kartu.

31

Castagne dostal přihrávku na levou stranu a rozhodl se přenést hru přes celou šíři hrací plochy. Domácí se po delší době drží na polovině soupeře.

30

Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme bojovné utkání. Manchester City je sice aktivnější, ale Leicester brání pozorně.

29

Leicester se po delší době podíval na polovinu soupeře. Domácí zahrávali přímý kop, ale pro vysoký centr si hravě došel brankář Ederson.

28

Aktivní Gabriel Jesus si naběhl na průnikovou přihrávku do pokutového území a ve skluzu chtěl ještě přihrát na malé vápno. Schmeichel míč ukryl před dobíhajícím Agüerem.

27

Kyle Walker poslal přihrávku na pravou stranu, kam si pro míč došel Sergio Agüero. Argentinec v barvách City nic nebezpečného nevymyslel.

26

Kevin De Bruyne znovu dostal přihrávku do blízkosti velkého vápna, kde se otočil kolem obránce, jenže nedokázal rozehrát na pravou stranu.

25

Mendy vhazoval na levé straně. Krajní obránce Manchesteru City poslal přihrávku na Rodriho, který si musel pomoci zpětnou pobídkou.

24

Manchester City nadále pokračuje v kombinaci na polovině soupeře. Leicester se prakticky od úvodního hvizdu pouze brání a na polovinu City se nedostává.

23
Důležité

Kevin De Bruyne se sám postavil k rozehrávce přímého kopu. Belgičan vyslal parádní střelu, ale orazítkoval jen břevno domácí svatyně!

21

Kevin De Bruyne se dostal do zakončení z blízkosti velkého vápna. Belgičan sice poslal míč nad břevno, ale byl faulován a hosté budou zahrávat přímý kop.

20

Kevin De Bruyne po levé straně potáhl míč na polovinu domácího celku, jenže rozehrávka na levou stranu se mu moc nepovedla.

19

Po chybě v rozehrávce Leicesteru se do padajícího míče opřel Sergio Agüero, jenže jeho dělovka z voleje skončila vysoko nad brankou domácích.

18

Rijád Mahríz dostal přihrávku na pravou stranu, jenže Wesley Fofana se postavil do cesty nabíhajícímu Walkerovi a stačil míč posunout do autu.

17

Kelechi Iheanacho se hnal za přihrávkou na pravou stranu, jenže u postranní čáry si nepotykal se zpracováním a míč mu utekl do zámezí.

16

Walker vhazoval v blízkosti pokutového území. Manchester City tentokrát cestičku do šestnáctky nenašel a raději znovu kombinuje v zadních řadách.

15

Rodri si dal pozor na napadajícího soupeře a raději si pomohl přihrávkou na jednoho ze stoperů. Leicester se v posledních minutách prakticky nedostává na polovinu favorita.

14

Mahríz si naběhl na přihrávku na pravou stranu hrací plochy, odkud poslal centr na malé vápno, nicméně stopeři Leicesteru byli připravení.

13

Kasper Schmeichel se musel zapojit do rozehrávky svého mužstva. Dánský brankář poslal nákop na polovinu hřiště, ale míče se zmocnili zadáci City.

12

Rúben Dias potáhl míč na polovinu soupeře a rozehrál na levou stranu. Manchester City už rozjíždí svou klasickou kombinaci na polovině soupeře.

11

Castagne vyrazil vpřed po levém křídle, jenže si netroufl na kličku proti Walkerovi a raději si pomohl přihrávkou na spoluhráče z obrany.

10

Wilfred Ndidi to v souboji na polovině hrací plochy přehnal s důrazem a fauloval statického Mahríze. Manchester City bude rozehrávat na polovině hřiště.

9

Castagne dostal přihrávku na levou stranu, ale zasekávačkou se Fernandinha nedokázal zbavit. Druhý jmenovaný se však dopustil faulu.

8

Rodri odcentroval z levé strany na zadní tyč, jenže Mahríz se s míčem následně dostal až za hranici velkého vápna. Jeho centr poté obrana Leicesteru odvrátila.

7

Kyle Walker si řekl o přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže si musel pomoci přihrávkou na stopery. Zatím je to hra do plných.

6
Důležité

Už to vypadalo, že Fernandinho otevře skóre dnešního souboje krásnou střelou z velké dálky, ale Sergio Agüero stál v ofsajdu a pohybem ovlivnil hru.

5

Přímý kop se domácímu Leicesteru vůbec nepovedl. Marc Albrighton vymyslel příliš krátký centr na hranici velkého vápna a jeden z hráčů City míč odhlavičkoval.

4

Kevin De Bruyne byl o krok později v souboji na levé straně a poslal k zemi rozběhnutého Vardyho. Domácí útočník získal pro svůj celek přímý kop

3

Ayoze Pérez prošel s míčem na kopačce do blízkosti velkého vápna a vyslal do vápna zajímavý oblouček. Jeho pobídku nikdo v modrém nepochopil.

2

Jamie Vardy se hnal za nákopem na hranici velkého vápna, nicméně pozorný Rúben Dias jej předskočil a hlavou odehrál míč do bezpečí.

1

Leicester obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Nákop směřoval na pravé křídlo, ale Iheanacho se k míči nedostal. Leicester bude vhazovat.

1

Utkání právě začalo.

Oba týmy už jsou na hřišti. Leicester bude hrát v modrém, zatímco Guardiolův celek oblékne bílou sadu.

Úvodní sestavy:

Leicester City: Schmeichel (C) – Fofana, J. Evans, Castagne – Amartey, Ndidi, Tielemans, Albrighton – Ayoze Pérez – Iheanacho, Vardy.
Náhradníci: D. Ward – Daley-Campbell, Choudhury, Maddison, N. Mendy, R. Pereira, Praet, Thomas, Suengchitthawon.

Manchester City: Ederson – Walker, Rúben Dias, Laporte, B. Mendy – Rodri, Fernandinho (C) – Mahríz, De Bruyne, Jesus – Agüero.
Náhradníci: Carson – N. Aké, Cancelo, Foden, Gündoğan, B. Silva, Sterling, Stones, F. Torres.

Rozhodčí: Taylor – Beswick, Nunn.

Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu utkali ve třetím kole. Leicester na půdě soupeře zvítězil 5:2. Hattrickem se blýskl Jamie Vardy.

Domácí Leicester také zažívá parádní sezónu. Ve dvaceti devíti zápasech získal Leicester padesát šest bodů a patří mu třetí pozice ligové tabulky. Na vedoucí Manchester City však ztrácí už patnáct bodů. Ze zadních pozic na něj naopak začíná dotírat londýnská Chelsea, která má velmi dobrou formu. Doma však Leicester dokáže trápit silné protivníky. Naposledy na svém hřišti přehrál 3:1 Manchester United ve čtvrtfinále FA Cupu.

Celek Pepa Guardioly letos prožívá parádní sezónu. V domácí Premier League odehrál třicet zápasů a získal v nich sedmdesát jedna bodů. S tímto ziskem má na druhého rivala Manchester United náskok čtrnácti bodů. City se navíc chlubí nejlepším útokem i nejpevnější defenzivou v celé soutěži. Dosud inkasovalo jen dvacet jedna branek. V posledním ligovém kole zvítězili hosté na půdě Fulhamu 3:0. Naposledy ale hráli v FA Cupu, kde na půdě Evertonu zvítězili 2:0.

Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Premier League mezi Leicesterem City a Manchesterem City.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.