To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.

Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 3:8. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 12:9.

Je konec. Leeds remizoval s Brightonem 2:2.
Ve 33. minutě se ale Alexis Mac Allister dostal do zakončení a z bezprostřední blízkosti se nemýlil. Dlouho to ale netrvalo a ve 40. minutě srovnal skvělou střelou z dálky Patrick Bamford. Ve 49. minutě se Aaronson dostal ke střele, ale tu Steele vyrazil. V 61. minutě se hosté dostali zpět do veden díky vlastní brance Harrisona. Ten ale svou chybu odčinil fantastickým gólem v 78. minutě.

Roca
66. min McKennie
Summerville
66. min Gnonto
Aaronson
84. min Rutter
Harrison
90+4. min Sinisterra
Bamford
66. min Rodrigo

Brighton & Hove(4-2-3-1)

23 Steele
Steele
34 Veltman
Veltman
Webster
88. min van Hecke
Ferguson
68. min Welbeck

Střídání v týmu Leeds United:
ze hřiště odchází Jack Harrison, přichází Luis Sinisterra.

90+3

V domácím vápně bylo pořádně horko, ale nakonec přišla nepřesná střela hostujícího hráče.

90+2

Brighton získal rohový kop, který sice nepřinesl zakončení, ale hosté budou zahrávat ještě jeden.

90
Karty

Júnior Firpo podrazil Marcha a uviděl od sudího žlutou kartu. Hosté navíc získali volný kop z dobré pozice.

89

Hostující mužstvo drží balón na polovině soupeře a chce rozhodnout toto utkání ve svůj prospěch.

88

Střídání v týmu Brighton & Hove Albion:
ze hřiště odchází Adam Webster, přichází Jan Paul van Hecke.

87

Adam Webster šel velmi ostře do souboje s Rodrigem uvnitř vápna, ale sudí tento zákrok jako penaltový neposoudil.

86

Georginio Rutter se nedostal přes levou stranu do vápna, ale Leeds získal míč zpět.

85

Domácí propadli na pravé straně, ale rychlý brejk Brightonu nakonec skončil jen míčem v náručí Mesliera.

84

ze hřiště odchází Brenden Aaronson, přichází Georginio Rutter.

83
Karty

Moisés Caicedo musel posléze zatáhnout za ruční brzdu a uviděl kartu žluté barvy.

82

Solly March vybojoval balón na pravé straně, ale Brighton nevytěžil z této akce nic nebezpečného.

80

Júnior Firpo se dostal k balónu uvnitř šestnáctky, ale místo střely ještě volil přihrávku, která ale skončila u soupeře.

79

Brighton chce ale rychle odpovědět, ovšem cesta po levém křídle byla zavřená.

78

Leeds právě vstřelil branku!
A máme opět srovnáno! Rohový kop byl rozehrán nakrátko. Posléze dostal JACK HARRISON trochu více místa a jeho famózní rána z levé strany vápna skončila přesně u pravé tyče. Asistence: Wilfried Gnonto.

77

Domácí se nyní usídlili okolo šestnáctky a následně získali rohový kop.

76

Rodrigo si neporozuměl s balónem zrovna nejlépe a ten mu tak utekl mimo hrací plochu. Leedsu se začíná čas rychle krátit.

75

Znovu se Danny Welbeck po pár minutách na hrací ploše dostal do velké šance! Fantasticky se totiž dostal přes dvojici obránců, ale jeho střela letěla nad bránu Mesliera!

73

Danny Welbeck si na hranici ofsajdu sběhl za obranu, ale Ilan Meslier velmi rychle vyběhl a znemožnil anglickému útočníkovi zakončit!

70

Brighton sice kombinoval okolo vápna soupeře, ale nakonec se míč dostal jen do zámezí.

68

ze hřiště odchází Evan Ferguson, přichází Danny Welbeck.

67

Další faul ze strany domácího celku, kterému se nyní nedaří něco vymyslet.

66

ze hřiště odchází Patrick Bamford, přichází Rodrigo,
ze hřiště odchází Marc Roca, přichází Weston McKennie,
ze hřiště odchází Crysencio Summerville, přichází Wilfried Gnonto.

64

Lewis Dunk odehrál míč raději do zámezí a Leeds United se tak postará o rozehrání rohového kopu.

63

Nyní se Leeds snažil vymyslet něco vážnějšího, ale centr skončil jen v rukou gólmana Mesliera.

61

Brighton právě vstřelil branku!
Hosté se podruhé v utkání ujímají vedení! Kaoru Mitoma poslal z levé strany míč do malého vápna, kde nejprve domácí hráč nastřelil brankáře a následně si srazil míč do brány JACK HARRISON, který jej chtěl odkopnout před dotírajícím se Sollym Marchem.

59

Júnior Firpo zachytil Sollyho Marche a Brighton tak získal volný kop z pravé strany.

58

Leeds si vypracoval velmi dobrou šanci po rohovém kopu, ale Luke Ayling přestřelil svatyni Jasona Steela!

56

Znovu se nám na trávníku přiostřilo, ale sudí žluté varování netahá ani tentokrát.

55

Alexis Mac Allister potřeboval ošetření po tvrdším souboji, ale vypadá to, že bude moct pokračovat.

54

Nyní se čeká na něco vážnějšího, neboť se hraje okolo prostředku hrací plochy.

52

Pascal Groß nedostal míč před svatyni Ilana Mesliera. Hosté ale nadále zůstávají na balónu.

51

Následně se Brenden Aaronson dostal opět do brejku, ovšem ani on nepřešel přes větší počet protihráčů.

50

Brighton se poprvé ve druhé půli dostal do šestnáctky soupeře, ale tam bylo přelidněno.

49

Znovu se ocitl v šanci Brenden Aaronson, ale jeho nerazantní střelu dokázal Jason Steele vytěsnit mimo svou bránu!

48

Brenden Aaronson to nyní zkusil zpoza šestnáctky, ale ze záklonu šla jeho střela jen nad bránu.

47

Jack Harrison byl odzbrojen Sollym Marchem, kterého následně zfauloval.

46

Začal druhý poločas.

Druhý poločas začne přibližně v 17:04.

Od začátku zápasu se hrálo ve vysokém tempu. Žádné větší příležitosti ovšem nepřicházely. Ve 33. minutě se ale Alexis Mac Allister dostal do zakončení a z bezprostřední blízkosti se nemýlil. Dlouho to ale netrvalo a ve 40. minutě srovnal skvělou střelou z dálky Patrick Bamford.

45+1

První poločas skončil.

45+1

Brighton to ještě zkoušel centrem do vápna z pravé strany, ale defenzíva Leedsu ukořistila balón.

45

Crysencio Summerville se na pravé straně ocitl pouze v ofsajdovém postavení.

43

Alexis Mac Allister si sklepl míč do vápna, ale jeho následné zakončení letělo vedle svatyně Mesliera.

42

Patrick Bamford málem otočil celý vývoj utkání, neboť si skvěle sběhl za obranu, ale jeho pokus levou nohou skončil v boční síti.

40

Leeds nakonec využil zaváhání soupeře při zdlouhavé kombinaci a srovnává na 1:1! Jack Harrison ukradl balón na levém křídle a posunul jej PATRICKU BAMFORDOVI, který z dálky natáhl a jeho odražený pokus od břevna se štěstím skončil za brankovou čárou! Asistence: Jack Harrison.

38

Hosté mají nadále balón pod svou kontrolou a nyní jej soupeři vůbec nepůjčují.

36

Alexis Mac Allister se nyní stará o kombinaci blízko šestnáctky soupeře, ale zatím nemůže najít skulinku v obraně Leedsu.

35

Brighton & Hove Albion má znovu balón na svých kopačkách a nyní je jednoznačně lepším týmem na hrací ploše.

33

Hosté se ujímají vedení a potvrzují skvělou formu! Pascal Groß předvedl na pravé straně vápna skvělou techniku a centrem našel na zadní tyči Mitomu, který hlavou posunul balón ALEXISU MAC ALLISTEROVI a ten z bezprostřední blízkosti překonal gólmana Mesliera. Asistence: Kaoru Mitoma.

30

Půl hodina utkání je za námi a na úvodní gól stále čekáme. K vidění je ovšem zápas ve velkém tempu.

29

Domácí mužstvo si sice vytvořilo dvě střelecké příležitosti, ale ani jedna neprošla přes zeď hostujících hráčů.

28

Luke Ayling se znovu vyskytl uprostřed dění, neboť k němu přiletěl centr z levé strany, ale obránce Brightonu jej na poslední chvíli odzbrojil.

26

Leeds se po delší době dostal ke střele, ale Tyler Adams napálil jen svého kolegu Lukeho Aylinga. Jason Steele tak bude mít další odkop od své svatyně.

25

Hosté se snažili o klidnější rozehrávku, ale stoper Lewis Dunk nastřelil útočníka soupeře. K míči se ale dostali opět hráči Brightonu a menší zaváhání neměli vážnější důsledky.

23

Nyní se hra trochu uklidnila a po faulu Crysencia Summervilla bude u míče Brighton.

21

Alexis Mac Allister se snažil šajtlí oslovit před bránou spoluhráče, ale balón opět končí jen v rukou Mesliera.

20

Následný roh přinesl další šanci Brightonu! Nejprve byla zblokována střela na malém vápně a následná dorážka mířila vedle.

19

Evan Ferguson číhal na přihrávku před bránu, kterou nakonec dostal, ale jeho zakončení z malého vápna srazil obránce do zámezí.

18

Lewis Dunk se tentokrát dopustil nedovoleného zákroku a u míče bude soupeř. Zápas se nadále hraje ve velkém tempu.

16

Standardní situace Brightonu ale nepřinesla žádné větší pozdvižení.

15

Tentokrát se Brighton už dostal ke střelecké příležitosti, ovšem ta byla zblokována mimo a následuje roh.

14

Hosté sice nakopli balón do šestnáctky soupeře, ale tam si nevypracovali žádnou střelu.

12

Jack Harrison si vystihl rozehrávku soupeře, ale jeho přihrávka na střed vápna skončila u obránce.

10

Defenzíva Leedsu si poradila s centrem z pravého křídla. Brighton ale pokračuje v nátlaku a zatím je k vidění velmi rychlý fotbal.

9

Brenden Aaronson poslal balón z pravého křídla do šestnáctky soupeře, ale jeho spoluhráč dostal míč pouze na kotníky.

7

Ilan Meslier měl problémy, neboť se s míčem svezl mimo šestnáctku, ale následně jej odkopl raději do zámezí.

6

Od úvodního výkopu se hraje ve velkém tempu a Leeds se z levého křídla dostal až před bránu, ovšem tam míč odkopla defenzíva Brightonu.

4

Luke Ayling následně vybojoval faul na svou osobu ze strany Marcha a Leeds si tak na chvíli může odpočinout.

3

Leeds získal autové vhazování na své polovině, ale následně přišel opět o míč díky presinku soupeře.

2

Hosté využili chybné rozehrávky soupeře, ale rychlý protiútok byl zastaven skvělým obranným zákrokem.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Leeds United: Meslier – Ayling, Koch, Wöber, Firpo – T. Adams, Roca – Summerville, Aaronson, Harrison – Bamford.
Náhradníci: Robles – S. Greenwood, Gnonto, Kristensen, McKennie, Rodrigo, Rutter, Sinisterra, Struijk.
Trenér: Gracia

Brighton & Hove Albion: Steele – Veltman, Webster, Dunk, Estupiñán – Groß, Caicedo – March, Mac Allister, Mitoma – E. Ferguson.
Náhradníci: R. Sánchez – Ayari, Buonanotte, Colwill, Enciso, Sarmiento, Undav, van Hecke, Welbeck.
Trenér: Roberto De Zerbi

Rozhodčí: Tierney – Hatzidakis, Davies.

Leeds United je aktuálně na 17. příčce s 22 body a skóre 29:40. Letos tak bude svádět tuhý boj o udržení se, neboť poslední Bournemouth má pouze o jeden bod méně. Po výhře 1:0 nad Southamptonem se Leeds představil na půdě Chelsea, kde ovšem prohrál 0:1. Brighton & Hove Albion je na 8. místě s 38 body a skóre 43:29. Po domácí prohře 0:1 s Fulhamem se utkal doma s kladiváři, které porazil jednoznačně 4:0.

Ve 27. kole Anglické Premier League se proti sobě utkají týmy Leeds United a Brighton & Hove Albion. Naposled se spolu tato mužstva utkala v srpnu na půdě Brightonu, který zvítězil 1:0 díky brance Grosse v 66. minutě. Dnes se bude hrát na Elland Road v Leedsu. Úvodní výkop je naplánován na 16:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.