Druhý poločas nám přinesl vyrovnání a to po dobrém čtení hry domácího brankáře, který bravurně vyhodil na nabíhajícího Mbenzu, který vyrovnal s favoritem utkání. Mnachester od své brzké branky v prvním poločase nedokázal podruhé překonat Jonase Lössla, ač měl dostatek příležitostí. Huddersfield podal bojovný výkon a zaslouženě s favoritem uhrál remízu a přerušil tak sérii svých porážek. Manchester United zůstává na své šesté pozici v tabulce a nepřeskočí pátý Arsenal.

Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 2:9. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:10.

Durm
46. min Smith
Mbenza
90+1. min Diakhaby
Grant
Pritchard

Manchester UnitedManchester United(4-3-3 )

1 de Gea
de Gea
Lindelöf
83. min Dalot
Matić
53. min Herrera
McTominay
Sánchez
54. min Chong

90+8

Poslední minuta nastaveného času a nejspíše již další branku v tomto duelu neuvidíme.

90+6

Ani následný útok není z pohledu United přesný a centr z pravé strany míří hodně mimo hrací plochu. Huddersfield s odkopem od své branky rozhodně nespěchá a s daným výsledkem jsou určitě spokojeni.

90+5

Mata na Andera Herreru, který si zpracovával míč ve vápně a po delší době se rozhodl vystřelit. Jeho slabší střelu chytá Jonas Lössl.

90+4
Karty

Jonas Lössl vidí žlutou kartu za zdržování hru a jde teprve o druhou žlutou kartu, což svědčí o slušném průběhu zápasu.

90+3

Paul Pogba to zkusil z větší dálky, ale zamířil hodně vysoko nad branku!

90+3

Pokud zůstane výsledek remízový, tak pro hosty to bude určitě ztráta. Zatímco domácí se budou radovat z přerušení série proher.

90+1

Po vystřídání se ukázal na světelní tabuli nastavený čas a ještě rovných osm minut bude pokračovat tento duel.

90+1

Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Isaac Mbenza, přichází Adama Diakhaby.

90

V závěru zápasu se ani jedno mužstvo nesnaží hrát na jistotu a jde vidět, že se oba celky snaží rozhodnout remízový stav.

89

Útok tří na dva, který podnikli domácí. De Gea opět musel více z branky a ve skluzu zachraňuje celou situaci!

88

Tahith Chong nebyl v ofsajdu a dostal se po levé straně do úniku. Bohužel pro hosty, neprostřelil brankáře a minul branku!

87

Hostující celek u míče na polovině Huddersfieldu a pokouší se o vytvoření závěrečného tlaku.

86

Závěrečné minuty zápasu a poslední celek tabulky drží senzační remízu s favoritem z Manchesteru.

85

Ander Herrera se u postranní čáry dostal do křížku s Hoggem a hlavní sudí nakonec píská faul domácímu hráči.

84

Tahithu Chongu se nepodařilo odcentrovat míč z levé strany a byl nakonec ubráněn odehráním míče do autu.

83

Tohle bylo poslední střídání na straně hostí. Domácí celek má ještě dvě možnosti střídání.

83

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Victor Lindelöf, přichází Diogo Dalot.

82

Marcus Rashford se dostal ke střele a Jonas Lössl vyrazil jeho pokus! K dorážce se pokoušel dostat ještě Tahith Chong, který však už neohrozil brankáře Huddersfieldu.

80

Ten nakonec neznamenal žádné nebezpečí pro de Geu a defenzívu United.

80

Isaac Mbenza a jeho pokus o centr z pravé strany. Napálil bránícího hráče a Chris Löwe jde k rohovému praporku, aby rozehrál roh svého týmu.

79

Nyní se jim kombinace středem hřiště nepovedla a míč ve skrumáži odkopává jeden z domácích hráčů až na polovinu Manchesteru.

78

Rudým ďáblům se pomalu a jistě krátí jejich čas na opětovné vedení v zápase.

77

Je to tak, krátce po zahájení hry se vrací zpět na hřiště.

76

Po delší době se zvedá a vypadá to, že autor první branky United, bude moci pokračovat ve své hře.

75

Opět doktoři na scéně a nyní se sklání nad ležícím Scottem McTominayem, který před chvílí podstoupil souboj s vybíhajícím brankářem Huddersfieldu.

74

Huddersfield se od své vyrovnávací branky stáhl na svou polovinu a vyčkává na nějakou chybu soupeře, aby mohl podniknout rychlý brejk.

73

Marcus Rashford se dostal ve vápně k zakončení, ale neměl dostatek času k přípravě na střelu a minul prostor tří tyčí.

72

United se po vyrovnávací brance probudil a nyní má míč na svých kopačkách.

71

Po něm následovala standardní situace, kdy Ashley Young perfektně nacentroval před branku, kde si na míč naběhl Phil Jones a ten doráží míč nad branku. Tak tohle byla velká šance hostů po dlouhé době!

70

Tahith Chong tak dlouho chránil míč poblíž postranní čáry, až si vykoledoval faul na svou osobu.

69

Dobrý a rychlý přechod do útoku. Nakonec však centr z levé strany nenašel nikoho před brankou.

68

Domácí hráči cítí, že dnes mohou sehrát po delší době dobrý výsledek a přerušit tak sérii porážek.

66

Dobré čtyři minuty se kvůli tomu nehrálo a nyní již rozhodčí dává znamení v pokračování hry.

65

Aha, tak byly problémy s rohovým praporkem, který nedržel na svém stanovišti a bylo potřeba sjednat nápravu.

64

Těžko nyní říci, proč se nehraje. Oba celky jsou uprostřed kruhu a čekají na opětovné zahájení hry.

61

Domácí nyní budou v laufu, neboť se jim z ojedinělé velké šance podařilo vyrovnat stav zápasu a jsou blízko k překvapivé remíze?

60

Huddersfield právě vstřelil branku! Brankář Jonas Lössl výborně vykopl míč a to přesně na nabíhajícího ISAACA MBENZU, který utekl soupeři a zakončuje mezi nohy vybíhajícího De Gey. Brankář Huddersfieldu si tak v dnešním zápase připisuje asistenci. Asistence: Jonas Lössl.

60

Jonas Lössl si nabíhá a chytá míč. Tudíž žádné nebezpečí pro něj nevzniklo.

59

Luke Shaw a jeho snaha centrovat míč do vápna se nepodařilo. Nakonec vybojoval pro svůj tým rohový kop.

58

Nyní si hráči vepředu příliš nerozuměli a míč opouští hrací plochu. Jonas Lössl se ujme odkopu od své vlastní branky.

57

Na střely na branku je to nyní 1:2 pro hostující celek.

56

Marcus Rashford výborně posunul na Pogbu a ten ihned střílel. Nakonec mu chyběla přesnost a míč jde mimo.

55

Po kombinaci United přišla rána ze střední vzdálenosti, která minula o hodně branku Huddersfieldu.

54

Alexis Sánchez nakonec nebude moci pokračovat a na jeho místo nastupuje Tahith Chong.

53

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Nemanja Matić, přichází Ander Herrera.

53

Alexis Sánchez má něco s kotníkem a momentálně sedí na trávníku a konzultuje svůj problém s ošetřujícím doktorem.

52

Karlan Grant pěkně vystřelil z pravé strany a zakroutil míč k levému hornímu rohu. Nakonec nezamířil přesně do černého.

51

De Gea musel rychle ven z branky a odkopává pro jistotu míč do autu. Jeho spoluhráči se tak mohou srovnat v zadních řadách.

50

Huddersfieldu se daří vcelku pohodově dostat míč do blízkosti branky, ještě jim chybí nějaké to povedenější zakončení.

49

I na začátku druhého poločasu se snaží United diktovat tempo hry, ale určitě si musí dávat pozor na zadní vrátka.

48

Nadějný útok Huddersfieldu byl zastaven na hranici šestnáctky. Chvíli se domácím ještě dařilo držet míč, ale nakonec je ztrácí.

47

Alexis Sánchez zrychlil hru na levé straně a už předkládal míč na střed pokutového území, odkud ze skrumáže vyšlo zakončení, ale míč míří před pokutové území mimo branku.

46

Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Erik Durm, přichází Tommy Smith.

Zákroky brankáře Jonas Lössl: 1.

46

Začal druhý poločas.

První poločas se odehrál dle předpokladů. Manchester United jako favorit střetnutí diktoval tempo hry. Velmi brzy se dostal do vedení a uklidnil se. Paul Pogba mohl vsítit druhou branku, ale trefil se svou hlavičkou břevno. United se dostal ještě i k dalším polovičním šancím, ale míč vždy minul tři tyče. Jednu velkou šanci si vypracoval i Huddersfield, když De Gea dobrým zákrokem zneškodnil nebezpečné zakončení domácího hráče. Ke konci poločasu si domácí dokonce více dovolovali a častěji se dostávali do útočení. Uvidíme, jestli jim elán vydrží i do začátku druhého poločasu.

45+2

První poločas skončil.

45+1

Christopher Schindler skluzem opravil míč do autu a nedovolil soupeři se prosadit z levé strany.

45

Marcus Rashford je po úderu do tváře ošetřován a nakonec se staví na nohy a to v době, kdy hlasatel oznamuje dvou minutové nastavení času v prvním poločase.

45

Terence Kongolo při výskoku zasáhl svou rukou tvář hostujícího hráče a rozhodčí si toho všiml a píská do píšťalky.

44

Huddersfield to nyní zkouší po pravé straně, podařilo se jim odcentrovat, ale přímo na bránící hráče.

43

United tedy předchozí šancí opět dal soupeři najevo, kdo je na hřišti „pánem“.

42

Nakonec přišel centr do vápna, kde se do vzduchu vyšvihl Paul Pogba a ten svou hlavičku posílá do břevna. Následnou lehkou dorážku už chytá Jonas Lössl!

41

Paul Pogba přenesl hru na levou stranu, kde se snaží něco s míčem vymyslet Luke Shaw.

40

Huddersfield si začíná trochu dovolat, ale vše je dáno tím, že United výrazně ubral na plynu.

39

David de Gea a jeho první důležitý zákrok! Hráči hostí si nyní příliš nerozuměli v rozehrávce a do střely se dostal soupeř. De Gea trochu vyběhl a nohou vyráží dobrou střelu!

38

Naopak na druhé straně mohlo být nebezpečno. Obrana United si však poradila s přihrávkou do těsné blízkosti jejich branky a nedovolila nějaké další zakončení.

38

Jonas Lössl dával pozor a hbitě si vyběhl na dlouhý míč od soupeře. Ten je nyní trochu v útlumu a příliš neohrožuje branku soupeře.

37

Nepovedený odkop domácího gólmana a míč končí v autu.

36

V posledních pěti minutách mají domácí dokonce větší procento držení míče, než jejich soupeř. To svědčí o jejich zlepšené hře.

35

Zatím nikoliv, ale sympaticky se jim daří držet míč a kombinují.

34

Huddersfield se nyní nachází na polovině Rudých ďáblů, uvidíme, jestli se jim podaří výrazněji ohrozit De Geu v jeho brance.

33
Karty

Phil Jones fauluje Jonathana Hogga a je prvním potrestaným mužem zápasu žlutou kartou.

32

Karlan Grant je již na nohou a nejspíše bude moci za malou chvíli pokračovat.

31

Hráč Huddersfieldu zůstal ležet na trávníku a bude potřeba nějakého ošetřování.

30

Ta nakonec přinesla střelu na branku, ale míč končí asi metr od pravé tyče.

29

David de Gea má první větší práci, když si nyní musí dirigovat zeď, proti standardní situaci soupeře.

28

Jejich kombinace nakonec selhala před pokutovým územím, kde vznikla velká skrumáž a nakonec se hosté přes ni nedokázali prosadit.

27

United nedává svému soupeři šanci k útoku a opět spěchá se svou kombinací směrem k jejich brance.

26

Alexis Sánchez dobře centroval z pravé strany, jeho spoluhráč u levé tyče se pokoušel o hlavičku, ale potřeboval trochu nižší centr a byla by z toho velká šance!

25

Obdobný rychlý útok, který předcházel úvodní brance. I nyní se United dostal do dobré šance, na jejímž konci byl Juan Mata, který zamířil jen kousek vedle levé tyče!

23

První náznak šance hostujícího celku, kdy se jeden hráč snadno dostal ke střele a jeho přízemní pokus míjí pravou tyč!

22

Dokonce se vydali i na rychlý útok, ale před pokutovým územím byla jejich akce zastavena. David de Gea se zatím v brance nemusel nikterak činit.

21

Domácí celek se snaží nyní držet svého soka daleko od své branky, což se jim nyní trochu daří.

20

Máme za sebou úvodních dvacet minut hry a Manchester po brzké brance vede jedno brankovým rozdílem.

19

Rohový kop Manchesteru nepřinesl nic. Ihned po rozehrání se rozezněla píšťalka rozhodčího a ten přerušuje hru.

18

Marcus Rashford výborně napadal soupeře, který nakonec musel v tísni odehrát míč do autu. Hostující hráči nedávají svému soupeři ani chvilku oddychu.

17

Nakonec domácí celek celou situaci bez větších problémů ubránil a podařilo se mu dostat míč na polovinu hrací plochy.

16

Další standardní situace United a jejich soupeř má nejvyšší pohotovost ve své defenzívě.

15

Huddersfield čelí dobrému vstupu svého soupeře do tohoto utkání. Hosté nutně potřebují bodovat, aby se dostali do vyšších pater v tabulce.

14

Od samotného úvodu se drží United na polovině svého soupeře.

13

Hostující hráč se snažil doběhnout dlouhý míč, ale nakonec se musí spokojit s tím, že bude jejich soupeř zahrávat odkop od vlastní branky.

12

Po rohovém kopu se míč ocitl ve vápně, kde byl osamocený Victor Lindelöf, který však měl problémy se zpracováním míče. Následoval útočný faul a rozhodčí přerušuje hru.

11

Ke střelecké možnosti se dostal Alexis Sánchez, který míří mimo tři tyče, ale to byla další branková šance United.

10

Avšak budou to mít proti dnešnímu soupeři hodně těžké, United má neustále míč na svých kopačkách.

9

Favorit zápasu se tedy velmi brzy dostal do vedení. Nyní je řada na domácích, kteří se budou pokoušet o vyrovnání stavu.

8

Manchester United právě vstřelil branku!
Tento rychlý útok hostů už končí úvodní brankou. SCOTT MCTOMINAY si naběhl s míčem do vápna jako vítr a prostřeluje brankáře k pravé tyči. Ten si sice na míč sáhl, ale razantní střela prošla do branky.

8

Scott McTominay se dostal k míči a záhy byl faulován. Další nedovolený zákrok domácího celku!

7

Luke Shaw podnikl rychlostní souboj se svým soupeřem a nakonec byl úspěšnější a podržel míč pro svůj celek.

6

Hráč hostů to zkusil přímo na branku a Jonas Lössl Jonas Lössl byl pozorný a chytá tento pokus s ledovým klidem.

5

Alexis Sánchez faulován a Manchester United bude mít první zajímavější standardní situaci.

4

Paul Pogba operoval s míčem na levé straně. K centru před branku se neodhodlal a nakonec rozehrává na střed hřiště do kombinace.

3

Hráč hostí již nestihl míč na hrací ploše a soupeř bude vhazovat na polovině hřiště.

2

Centr na střed vápna, kde si nabíhal Paul Pogba, avšak míč nakonec propadl k brankáři Huddersfieldu.

1

První seznamovací minuta je za námi. Oba celky si vyměnily míč bez střelby na jednu či druhou branku.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Huddersfield Town: Lössl – T. Kongolo, Bacuna, Schindler (C), Durm – Hogg, Mooy, Löwe, Mbenza – Grant – Pritchard.
Náhradníci: Coleman – Smith, Stankovič, Daly, Kachunga, Diakhaby, Mounié.

Manchester United: de Gea – Lindelöf, P. Jones, Young (C), Shaw – P. Pogba, N. Matić, McTominay – Alexis Sánchez, Mata, Rashford.
Náhradníci: Grant – Smalling, Dalot, Pereira, Fred, A. Herrera, Chong.

Rozhodčí: L. Mason.

Beznadějně poslední Huddersfield vyzve v 37. kole Premier League šestý Manchester United! Huddersfield má na svém kontě jen 14 bodů a již je jasné, že si další ročník slavné nejvyšší anglické soutěže nezahraje. Rovných osm duelů nedokázali domácí vyhrát! Poslední vítěství se odehrálo 26 února, když na svém hřišti porazili 1:0 Wolves. Od té doby přicházely samé porážky. Navíc téměř všechna utkání skončila vysokým brankovým rozdílem, pouze s West Hamem dokázal Huddersfield držet krok a ze hřiště se poroučel po výsledku 3:4! Dnes proti Manchesteru United se dá očekávat podobný scénář a prohloubení série porážek na straně domácího celku.

United nemá v poslední době zrovna příznivou formu. V posledních třech utkáních dvakrát prohrál a v minulém utkání remizoval 1:1 s Chelsea. United se nachází na šesté pozici, která jim zaručuje kvalifikaci Evropské ligy, ale jejich ambice jsou určitě vyšší. Na trápící se Arsenal ztrácí jen jeden bod a po dnešním vítězství se může dostat na jejich pátou pozici, která už znamená skupinovou fází Evropské ligy. Proti domácímu celku jsou hosté jasným favoritem a nic než vítězství se od nich neočekává.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.