Souhrn
Kvalifikace MS, Skupina G
8. 10. 2021 20:45
Gibraltar
0
:
3
(0:2)
Černá Hora
(7')Marušić(41')Goldwin(44')Bećiraj(45+6')Bećiraj(61')Tomašević(68')Bećiraj
Články
Bělorusové prohráli v Estonsku, Slováky srazil vlastní gól. Německo otáčelo
Belgie zdolala Wales, Francie ztratila. Nizozemci dostali čtyři góly
Slováky trápila Malta, Ronaldovi upřeli vítězný gól. Nizozemci slavili
Belgie dala osm gólů, Slováci porazili Rusko. Turecko ztratilo
Francie remizovala na Ukrajině, Slováci doma podlehli Chorvatsku
Portugalec Ronaldo se stal historicky nejlepším reprezentačním střelcem
Kvalifikace MS: Portugalsko uspělo i bez Ronalda, vyhrálo i Slovensko
Wales vyhrál, Němci postupují na MS. Slováci mají definitivně po naději
Fotbalisté Belgie a Francie se stali dalšími účastníky mistrovství světa
Nizozemští fotbalisté mají Katar jistý, do baráže jdou Turecko a Ukrajina
Načíst další
Další zápasy kola
Kvalifikace MS (Evropa) - Skupina H
Slovinsko 1:0 Chorvatsko Malta 1:3 Rusko Kypr 0:0 Slovensko Rusko 2:1 Slovinsko Chorvatsko 1:0 Kypr Slovensko 2:2 Malta Kypr 1:0 Slovinsko Slovensko 2:1 Rusko Chorvatsko 3:0 Malta Slovinsko 1:1 Slovensko Rusko 0:0 Chorvatsko Malta 3:0 Kypr Slovinsko 1:0 Malta Kypr 0:2 Rusko Slovensko 0:1 Chorvatsko Slovensko 2:0 Kypr Kvalifikace MS (Evropa) - Skupina A
Srbsko 3:2 Irsko Portugalsko 1:0 Ázerbájdžán Srbsko 2:2 Portugalsko Irsko 0:1 Lucembursko Ázerbájdžán 1:2 Srbsko Lucembursko 1:3 Portugalsko Portugalsko 2:1 Irsko Lucembursko 2:1 Ázerbájdžán Srbsko 4:1 Lucembursko Irsko 1:1 Ázerbájdžán Ázerbájdžán 0:3 Portugalsko Irsko 1:1 Srbsko Ázerbájdžán 0:3 Irsko Lucembursko 0:1 Srbsko Srbsko 3:1 Ázerbájdžán Portugalsko 5:0 Lucembursko Kvalifikace MS (Evropa) - Skupina G
Turecko 4:2 Nizozemsko Lotyšsko 1:2 Černá Hora Gibraltar 0:3 Norsko Černá Hora 4:1 Gibraltar Nizozemsko 2:0 Lotyšsko Norsko 0:3 Turecko Turecko 3:3 Lotyšsko Černá Hora 0:1 Norsko Gibraltar 0:7 Nizozemsko Turecko 2:2 Černá Hora Norsko 1:1 Nizozemsko Lotyšsko 3:1 Gibraltar Lotyšsko 0:2 Norsko Nizozemsko 4:0 Černá Hora Gibraltar 0:3 Turecko Norsko 5:1 Gibraltar Kvalifikace MS (Evropa) - Skupina J
Rumunsko 3:2 Severní Makedonie Lichtenštejnsko 0:1 Arménie Německo 3:0 Island Arménie 2:0 Island Rumunsko 0:1 Německo Severní Makedonie 5:0 Lichtenštejnsko Arménie 3:2 Rumunsko Lichtenštejnsko 1:4 Island Německo 1:2 Severní Makedonie S. Makedonie 0:0 Arménie Lichtenštejnsko 0:2 Německo Island 0:2 Rumunsko Island 2:2 S. Makedonie Německo 6:0 Arménie Arménie 1:1 Lichtenštejnsko S. Makedonie 0:0 Rumunsko Kvalifikace MS (Evropa) - Skupina F
Izrael 0:2 Dánsko Skotsko 2:2 Rakousko Moldavsko 1:1 Faerské ostrovy Dánsko 8:0 Moldavsko Izrael 1:1 Skotsko Rakousko 3:1 Faerské ostrovy Skotsko 4:0 Faerské ostrovy Moldavsko 1:4 Izrael Rakousko 0:4 Dánsko Moldavsko 0:2 Rakousko Faerské ostrovy 0:4 Izrael Dánsko 2:0 Skotsko Skotsko 1:0 Moldavsko Izrael 5:2 Rakousko Faerské ostrovy 0:1 Dánsko Faerské ostrovy 2:1 Moldavsko Kvalifikace MS (Evropa) - Skupina E
Belgie 3:1 Wales Bělorusko 4:2 Estonsko Belgie 8:0 Bělorusko Estonsko 2:5 Belgie Bělorusko 2:3 Wales Wales 0:0 Estonsko Bělorusko 0:1 Belgie Estonsko 2:0 Bělorusko Estonsko 0:1 Wales Wales 5:1 Bělorusko Belgie 3:1 Estonsko Wales 1:1 Belgie Kvalifikace MS (Evropa) - Skupina D
Francie 1:1 Ukrajina Finsko 2:2 Bosna Kazachstán 0:2 Francie Ukrajina 1:1 Finsko Ukrajina 1:1 Kazachstán Bosna 0:1 Francie Kazachstán 2:2 Ukrajina Francie 1:1 Bosna Finsko 1:0 Kazachstán Ukrajina 1:1 Francie Francie 2:0 Finsko Bosna 2:2 Kazachstán Kazachstán 0:2 Bosna Finsko 1:2 Ukrajina Kazachstán 0:2 Finsko Ukrajina 1:1 Bosna Kvalifikace MS (Evropa) - Skupina B
Švédsko 1:0 Gruzie Španělsko 1:1 Řecko Gruzie 1:2 Španělsko Kosovo 0:3 Švédsko Španělsko 3:1 Kosovo Řecko 1:1 Gruzie Gruzie 0:1 Kosovo Švédsko 2:1 Španělsko Španělsko 4:0 Gruzie Kosovo 1:1 Řecko Kosovo 0:2 Španělsko Řecko 2:1 Švédsko Švédsko 3:0 Kosovo Gruzie 0:2 Řecko Švédsko 2:0 Řecko Kosovo 1:2 Gruzie Kvalifikace MS (Evropa) - Skupina I
Maďarsko 3:3 Polsko Anglie 5:0 San Marino Andorra 0:1 Albánie Albánie 0:2 Anglie San Marino 0:3 Maďarsko Polsko 3:0 Andorra San Marino 0:2 Albánie Anglie 2:1 Polsko Andorra 1:4 Maďarsko Polsko 4:1 Albánie Maďarsko 0:4 Anglie Andorra 2:0 San Marino Anglie 4:0 Andorra Albánie 1:0 Maďarsko San Marino 1:7 Polsko Polsko 1:1 Anglie Kvalifikace MS (Evropa) - Skupina C
Bulharsko 1:3 Švýcarsko Itálie 2:0 Sev. Irsko Švýcarsko 1:0 Litva Bulharsko 0:2 Itálie Sev. Irsko 0:0 Bulharsko Litva 0:2 Itálie Litva 1:4 Sev. Irsko Itálie 1:1 Bulharsko Bulharsko 1:0 Litva Švýcarsko 0:0 Itálie Sev. Irsko 0:0 Švýcarsko Itálie 5:0 Litva Litva 3:1 Bulharsko Švýcarsko 2:0 Sev. Irsko Litva 0:4 Švýcarsko Bulharsko 2:1 Sev. Irsko
Sestavy
Goldwin – R. Chipolina /C/, Olivero, Walker (82. Badr), Valarino – J. Chipolina (74. Britto), Wiseman (74. Bosio), Annesley – Ronan, Torrilla (82. Coombes), Styche (62. Casciaro). | Mijatović – Vešović, Vujačić, Tomašević, Radunović – Marušić (73. Janković), Šćekić (51. Božović), Kosović (73. N. Vukčević), Hakšabanović (73. Jovović) – Bećiraj (C), Mugoša (45+1. Osmajić). |
1. poločas
Karty41' Goldwin | Góly7' Marušić 44' Bećiraj Karty45+6' Bećiraj |
Střídání45+1' Osmajić 45+1' Mugoša |
2. poločas
Góly68' Bećiraj Karty61' Tomašević | |
Střídání62' L. Casciaro 62' Styche 74' Bosio 74' Wiseman 74' Brito 74' J. Chipolina 82' Badr 82' Walker 82' Coombes 82' D. Torrilla | Střídání51' Božović 51' Šćekić 73' M. Janković 73' Marušić 73' Jovović 73' Hakšabanović 73' N. Vukčević 73' Kosović |