To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 11:7. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:11.

Je konec. Fulham zvítězil nad Nottinghamem Forest 2:0.
V 52. minutě se Willian znovu dostal ke střele, ale trefil pouze brankovou konstrukci. O pár minut později také Pereira napálil pouze tyč. V 65. minutě a o tři minuty později se Emmanuel Dennis ocitl v dobrých příležitostech, ale Lena nedokázal překonat. Nakonec v 88. minutě potvrdil vítězství domácích střídají Manor Solomon.

Fulham FC(4-2-3-1)

17 Leno
Leno
2 Tete
Tete
90+1. min Soares
Decordova-Reid
84. min Wilson
18 Pereira
Pereira
90+1. min Lukić
20 Willian
Willian
71. min Solomon
Mitrović
84. min Vinícius

Boly
8. min Worrall
26 McKenna
McKenna
8. min Felipe
32 Lodi
Lodi
Mangala
56. min Shelvey
23 Freuler
Freuler
31 Scarpa
Scarpa
56. min Dennis
20 Johnson
Johnson
39 Wood
Wood
62. min Ayew

90+4

Opět nepřesnost na straně domácích, ale to už Fulham mrzet nemusí.

90+3

Manor Solomon posunul míč doleva Sašu Lukičovi, ale jeho centr se příliš nepodařil.

90+2

Antonee Robinson si pohlídal Brennana Johnsona, který se snažil dostat dopředu po pravém křídle.

90+1

Střídání v týmu Fulham FC:
ze hřiště odchází Andreas Pereira, přichází Saša Lukić,
ze hřiště odchází Kenny Tete, přichází Cédric Soares.

89

Nyní se hosté dopustili útočného faulu a u míče tak bude znovu Fulham.

88

Fulham právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Tři body zůstávají na Craven Cottage. Potom co domácí získali míč na pravé straně se k němu dostal před vápnem Andreas Pereira, ale ten místo střely přihrál na zcela volného MANORA SOLOMONA a ten zakončil k levé tyči. Asistence: Andreas Pereira.

85

Morgan Gibbs-White sice poslal další centr do vápna domácích, ale Bernd Leno bez problémů chytá míč do rukou.

84

ze hřiště odchází Bobby Decordova-Reid, přichází Harry Wilson,
ze hřiště odchází Aleksandar Mitrović, přichází Carlos Vinícius.

83

Serge Aurier zůstal ležet na hrací ploše po souboji s Antoneem Robinsonem a je ošetřován.

82

Manor Solomon otevřel hru na pravou stranu, ale tam se Bobby Decordova-Reid nedostal přes obránce, nýbrž jej zfauloval.

80

Zbývá posledních deset minut, ale Fulham nadále vede nad Nottinghamem 1:0. Hosté ovšem nadále pokračují v nátlaku a centry nebezpečně lítají do šestnáctky domácích.

77

Aleksandar Mitrović si našel centr Harrisona Reeda, ale míč byl trochu výš a jeho hlavička tak letěla vedle hostující svatyně.

76

Znovu se domácím nepovedlo vymyslet nic vážnějšího na hranici šestnáctky soupeře. Konec utkání je ovšem ze strany Fulhamu velmi nervózní.

75

Bobby Decordova-Reid hledal Manora Solomona, ale Aleksandar Mitrović se dopustil útočného faulu a útočná akce Fulhamu je tak u konce.

74

Další závar před bránou Bernda Lena, ovšem Brennan Johnson se nachytal v ofsajdovém postavení.

72

Issa Diop dokázal odhlavičkovat další centr Nottinghamu a poslední minuty si hosté vytváří čím dál větší tlak.

71

ze hřiště odchází Willian, přichází Manor Solomon.

69

Nyní je hra přerušená, neboť Willian má zdravotní komplikace a je ošetřován.

68

Bernd Leno nyní předvedl fantastický zákrok! Po centru do vápna se totiž dostal ke střele Emmanuel Dennis, ale domácí brankář podržel svůj tým.

67

Tim Ream dnes hraje opravdu fantastický zápas a znovu odebral míč Morganu Gibbsu-Whiteovi.

65

Emmanuel Dennis si zpracoval míč na levé straně vápna, ale jeho následný pokus letěl pouze nad bránu Bernda Lena!

63

Morgan Gibbs-White opět poslal dobrý centr, ale defenzíva Fulhamu dostala míč do bezpečí. Po chvíli se ještě opřel do míče zpoza vápna hostující hráč, ale pálil mimo.

62

Střídání v týmu Nottingham Forest:
ze hřiště odchází Chris Wood, přichází André Ayew.

62

Chris Wood se dostal k odraženému míči uvnitř vápna, ale jeho pokus byl sražen do zámezí a následuje další roh.

61

Nyní hosté získali volný kop z levé strany, který byl celkem nebezpečný, ale Tim Ream odhlavičkoval míč do zámezí. Nottingham Forest bude pokračovat rohovým kopem.

60

Hodina utkání je za námi a Fulham stále vede nad Nottinghamem zaslouženě 1:0.

58

Andreas Pereira se rozhodl o přímou střelu, která zaplavala a nakonec orazítkovala horní tyč! Keylor Navas sice šel po míči, ale nakonec se jej nedotkl.

57

Nedovolen zákrok Rema Freulera a standardní situace pro domácí celek z celkem dobré pozice pro přímou střelu. Tohle může být velmi zajímavé.

56

ze hřiště odchází Gustavo Scarpa, přichází Emmanuel Dennis,
ze hřiště odchází Orel Mangala, přichází Jonjo Shelvey.

55

Fulham nyní získal autové vhazování a nadále jednoznačně dominuje na hrací ploše.

54

Domácí celek pokračuje v tlaku od začátku druhé půle, ale další centr do vápna vyboxoval Keylor Navas.

52

A málem z toho byl fantastický druhý gól, ovšem rána Williana tentokrát orazítkovala pouze pravou tyč! Keylor Navas měl tentokrát velké štěstí.

51

Morgan Gibbs-White si zkoušel pustit míč okolo obránce, ale Fulham jde opět do útoku.

50

Andreas Pereira poslal velmi nebezpečný centr z rohu na hranici malého vápna, kde se Felipe snažil hlavičkovat, ale balón se od něj nakonec odrazil vedle brány.

49

Opět byl uprostřed dění Aleksandar Mitrović, ale jeho přihrávka nebyla přesná a našla pouze soupeře.

47

Aleksandar Mitrović se hlásil o míč uvnitř vápna, ale defenzíva Nottinghamu jej odkopla do bezpečí.

46

Začal druhý poločas.

Druhý poločas začne přibližně v 17:05.

První půle je za námi a Fulham zatím zaslouženě vede nad Nottinghamem 1:0. V 17. minutě se postaral o zatím jedinou branku Willian, jenž krásnou střelou vymetl šibenici. Ve 35. minutě se Aleksandar Mitrović ocitl v šanci, ale jeho pokus byl zblokován. Po chvíli napálil horní tyč svou dělovkou Bobby Decordova-Reid.

45+3

První poločas skončil.

45+3

Nyní byl ofsajd odmáván a odpískán pro hosty a Fulham si už poločasové vedení pohlídá.

45+1

Joseph Worrall se nedostal ke hlavičce, neboť byl odstaven obrovským Aleksandarem Mitrovičem.

44

Gustavo Scarpa se snažil rychlým centrem z levé strany najít hned čtyři své spoluhráče, kteří sbíhali do vápna, ale defenzíva Fulhamu si poradila.

43

Fulham má ke konci první půle velký tlak a hraje se tak převážně na polovině hostů.

42

Andreas Pereira posléze rovněž pálil velmi dobře, ale jeho pokus nakonec minul svatyni Keylora Navase.

41

Bobby Decordova-Reid za to vzal z velké dálky, ale jeho obrovská pumelice rozechvěla břevno minimálně na dvě minuty!

39

Domácí celek pokračuje ve velmi dobrém výkonu, ale nyní se Pereira nepotkal s míčem na levé straně, kde číhal na přihrávku.

37

Hosty zatím trápí produktivita, což potvrzuje také dnešní utkání. Fulham před poločasovou přestávkou nadále vede o jeden jediný gól.

36

Následná standardní situace už nepřinesla nic vážnějšího a Nottingham tak může jít dopředu.

35

Aleksandar Mitrović si dělal místo ke střele na úrovni pokutového puntíku, ale jeho pokus byl sražen do zámezí! Následuje rohový kop Fulhamu.

33

A Harrison Reed se dostal ke střele zpoza vápna, ale jeho pokus z voleje nakonec minul svatyni Keylora Navase.

32

Po horší komunikaci Felipeho a Lodiho následuje rohový kop Fulhamu z pravé strany, který rozehraje Andreas Pereira.

31

Renan Lodi sice viděl rozběhnutého Morgana Gibbse-Whitea, ale jeho přihrávka letěla hodně nepřesně, což domácí fanoušci hlasitě uvítali.

30

Půl hodina utkání je za námi a Fulham zatím vede nad Nottingham o jednu branku, kterou fantasticky vstřelil Willian.

29

Andreas Pereira podpořil akci svého kolegy, ale jeho přihrávka nebyla přesná a skončila jen v rukou gólmana Navase.

28

Serge Aurier se dopustil dalšího faulu ve středu hrací plochy a musí si dávat velký pozor, protože už žlutou kartu má.

27

Po krátké rozehře poslal Renan Lodi centr do vápna, ale hlavička Felipeho letěla jen nad svatyni Fulhamu.

26

Tentokrát si už Nottingham Forest vytvořil nebezpečnou šanci, ale přízemní centr Johnsona odvrátil do zámezí domácí obránce před nabíhajícím Chrisem Woodem. Následuje roh.

25

Chris Wood sklepnul míč pro Gustava Scarpu, ale jeho rána z první letěla jen nad svatyni Lena.

24

Willian opět prokázal svou mrštnost, ale jeho přihrávku zachytil stoper hostů.

22

Další ztráta v podání Nottinghamu, čehož využil Willian a vydal se dopředu po levém křídle.

21

Faul domácího hráče ve středu hrací plochy, ale Renan Lodi se rychle zvedl a rozehrál.

20

Ani nyní se hostům nepovedlo vymyslet něco vážnějšího a je to jen aut Fulhamu.

18

Nottingham Forest se snažil rychle odpovědět, ale nebylo z toho nic nebezpečného.

17

Domácí mužstvo jde do vedení! Po centru z volného kopu se hráči Fulhamu dostali ke střelám, které byly zblokované. Následně se k míči ovšem dostal WILLIAN, ten nejprve naznačil střelu pravačkou a posléze levou nohou fantastickým obstřelem trefil šibenici!

16
Karty

Serge Aurier šel tvrdě skluzem proti holeni Andrease Pereiry a může být rád, že uviděl pouze žlutou kartu.

14

Gustavo Scarpa se snažil bojovat o míč na levém křídle po přihrávce do běhu, ale nakonec se provinil jen faulem.

13

Domácí celek poslal opět centr do vápna a Aleksandar Mitrović šel do hlavičky, ovšem jeho pokus letěl jen nad bránu Navase.

12

Brennan Johnson rozjel rychlý brejk hostů, který zakončoval z levé strany Gustavo Scarpa, ale jeho pokus skluzem zastavil obránce.

11

Tentokrát přišel faul ze strany hostů a následovat tak bude volný kop domácího celku.

10

Kenny Tete se snažil kombinovat s Harrisonem Reedem na pravé straně, ale nakonec je z toho alespoň autové vhazování pro Fulham.

9

Nottingham Forest tak hned v úvodu zápasu musel řešit velmi nepříjemné zdravotní komplikace. Fulham se navíc dostal do útočného vápna, ale tam nevymyslel nic vážnějšího.

8

ze hřiště odchází Willy Boly, přichází Joseph Worrall,
ze hřiště odchází Scott McKenna, přichází Felipe.

6

Dokonce i Scott McKenna má zdravotné problémy a celkově tak dva hráči Nottinghamu možná budou muset vystřídat hned na začátku zápasu.

5

Následně je hra přerušená, protože jeden z hostujících hráčů má zdravotní problémy a je ošetřován.

4

Andreas Pereira nabíral rychlost po fantastické patičce svého spoluhráče, ale obrana Nottinghamu mu odebrala míč.

3

Zatím se hraje úvod utkání především na polovině domácího mužstva, ale nepřesná přihrávka končí jen v zámezí a Fulham bude zahrávat autové vhazování.

2

Nyní se hosté znovu drali směrem dopředu, ale vše přerušil pomezní rozhodčí zdviženým praporkem.

1

Nottingham Forest získal míč na svou stranu a Keylor Navas poslal přesný pas na pravou stranu. Tam ho ovšem jeho spoluhráči neudrželi.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Fulham FC: Leno – Tete, Diop, Ream (C), Robinson – Reed, Palhinha – Decordova-Reid, A. Pereira, Willian – Mitrović.
Náhradníci: Rodák – Adarabioyo, Vinícius, Duffy, D. James, Lukić, Soares, H. Wilson, Solomon.
Trenér: Marco Silva

Nottingham Forest: Navas – Aurier, Boly, McKenna, Lodi – Mangala, Freuler (C), Scarpa – Br. Johnson, Wood, Gibbs-White.
Náhradníci: Hennessey – A. Ayew, Colback, E. Dennis, Felipe, Shelvey, Surridge, N. Williams, Worrall.
Trenér: Steve Cooper

Rozhodčí: Madley – Lennard, Gill.

Fulham se momentálně nachází na 8. pozici s počtem 32 bodů a skóre 32:30. Zatím ovšem nenavázal na skvělý start do sezóny, neboť se po dvou prohrách s Newcastlem a Tottenhamem utkal na Chelsea. Tam zápas nenabídl žádnou branku a skončil tak remízou 0:0.
Nottingham Forest měl na začátku ročníku velké problémy se zcela novým kádrem. Nyní se ale nachází na 13. místě s 24 body a skóre 17:35. Po vyřazení z EFL Cupu Manchesterem United přivítal doma Leeds. Ve 14. minutě poslal domácí do vedení Johnson a byla to také jediná branka v tomto zápase. Nottingham zvítězil 1:0.

Ve 23. kole Anglické Premier League se proti sobě utkají týmy Fulham FC a Nottingham Forest. Naposled se spolu tato mužstva utkala v září na půdě Nottinghamu. Tam sice poslal domácí do vedení už v jedenácté minutě Awoniyi, ale během 54. až 60. minuty se za hosty prosadili Adarabioyo, Palhinha a Reed. Ke konci snížil O'Brien. Fulham tak vyhrál těsně 3:2. Dnes se bude bojovat v Craven Cottage v Londýně. Úvodní výkop je naplánován na 16:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.