Zápas je u konce! Pardubice hned ze začátku druhé půle přidaly pátou branku díky Michalu Hlavatému a poté už si zápas pohlídaly, znovu tak berou všechny tři body.

90+2

Konec zápasu.

90+2

Ke konci zápasu domácí rozehrají rohový kop.

Čelůstka
74. min Surzyn
Jeřábek
Zifčák
68. min Paixao da Silva
24 Solil
Solil
Hlavatý
68. min Tischler
Pfeifer
74. min Lee
Černý
58. min Šplíchal

Viagem Ústí n. L.(4-3-3 )

20 Tvrdoň
Tvrdoň
52. min Plachý
8 Bílek
Bílek
Pimpara
Písačka
36. min Miskovič
Drame
46. min Bassey
Matějka
58. min Chodora
Richter
46. min Čičovský

90+1

Už to vypadalo, že Ewerton vystřelí, nakonec se ale rozhodl ještě rozehrát na spoluhráče. Pardubice už jen dohrávají zápas.

90

Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90

Domácí chtěli ještě navýšit skóre, Tomáše Solila ale od balónu odstavil Václav Prošek. Od své branky tak bude rozehrávat Plachý.

87

Skoro jsem to zakřikl. Domácí totiž málem inkasovali, nakonec ale stále drží svou stoprocentní úspěšnost.

85

Hosté z Ústí nadále marně dobývají domácí obranu, která dnes hraje skvěle a nepouští soupeře do gólových šancí.

82

Po několikaminutové odmlce zahrozily i Pardubice. Protiútok nastartoval chytrou přihrávkou u postranní čáry Surzyn. Ewerton poté našel Leeho, který obránce donutil zahrát na roh.

81

Teď už hosté mohli ohrozit domácí svatyni. Na pravé straně totiž vybojovali rohový kop, který ovšem skončil jen na hlavě Jana Jeřábka, jenž balón odvrátil do bezpečné vzdálenosti od branky.

80

Hráči Ústí nad Labem v posledních minutách jsou více na míči, stále se ale ne a ne dostat na dostřel branky soupeře.

76

Hosté se v uplynulých minutách dostávají do útoku více, ovšem přímo na branku Marka Boháče ještě nevystřelili.

74

Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Lukáš Pfeifer, přichází Sang-hjuk Lee.
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Tomáš Čelůstka, přichází Michal Surzyn.

72

Bassey pěknou přihrávkou hledal Chodoru, ten ale na míč jen o kousek nedosáhl. Daniel Chodora však poté dostal balón, po kličce obránce ale spoluhráče nenašel.

70

Po narážečce ve středu pole si míč na střelu připravil Tomáš Solil. Ten chtěl napodobit svého parťáka ze středu zálohy druhým gólem, jeho pokus ale skončil jen v ochranné síti za brankou Plachého.

68

Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Michal Hlavatý, přichází Emil Tischler.
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Pavel Zifčák, přichází Ewerton Paixao da Silva.

65

Už to vypadalo, že Arma půjde do rychlého protiútoku po pravé straně, Michal Bílek ale našel jen nohu Tomáše Čelůstky a Pardubice tak mají míč zpět ve své moci.

63

Pardubice nyní kombinují zhruba na polovině hřiště, hosté zatím úspěšně odolávají.

60

Ústí nad Labem nyní sice napadá rozehrávku Pardubic, červenobílí si ale s tlakem soupeře poradili a dostali se z vlastní poloviny hřiště.

58

Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Pavel Černý, přichází Martin Šplíchal.

58

Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Lukáš Matějka, přichází Daniel Chodora.

55

Už to vypadalo na přečíslení domácího týmu po levé straně, Pfeifer se ale zachoval sportovně, když zakopl míč kvůli ležícímu hráči soupeře.

52

Opravdu nevídaná situace. Trenér hostů Aleš Křeček se rozhodl pro krok, který se nevídá často. Rozhodl se totiž vystřídat brankáře z výkonostních důvodů.

52

Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Marián Tvrdoň, přichází Jan Plachý.

51

Tomáš Solil se nyní parádně zbavil obránce, kterého svou kličkou poslal k zemi, následně ale nedcentroval úspěšně.

50

Zajímavá akce i na druhé straně. Rychlý protiútok po rohu Pardubic vedl po pravé straně Adam Čičovský, jehož centr odvrátil Jan Prosek.

49

Domácí tým je stále při chuti. Pavel Zifčák dostal přihrávku za obranu, naštěstí pro hosty ho ale zastihl obránce, jenž odvrátil na roh.

48

Tomáš Solil po zákroku soupeře zůstal ležet na hrací ploše. Rozhodčí Julínek až s velkou prodlevou píská nedovolený zákrok.

46

Pardubice právě vstřelily branku!
Neuvěřitelné, hraje se ani ne půl minuty a MICHAL HLAVATÝ dovršuje svůj hattrick! Po rychlé akci po levé straně se dostal ke střele a Marián Tvrdoň musí znovu lovit míč ze sítě!

46

Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Daniel Richter, přichází Adam Čičovský.
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Youba Drame, přichází Fortune Bassey.

46

Začal druhý poločas.

První poločas je za námi a s největší pravděpodobností je o vítězi dnešního zápasu rozhodnuto. Vše načala šťastná branka Tomáše Solila ze 14. minuty a poté už hosté podlehli tlaku Pardubic. O deset minut totiž zužitkoval centr Zifčáka Lukáš Pfeifer a bylo to 2:0. A aby toho nebylo málo, tak ještě do poločasu přidal dvě branky Michal Hlavatý a Ústí tak prohrává na východě Čech po 45 minutách 0:4.

45+2

První poločas skončil.

45+1

Ústí nyní má míč na svých kopačkách, z vlastní poloviny ovšem svatyni Marka Boháče jen těžko ohrozí.

45

Rozhodčí nastavují první poločas o dvě minuty.

42

Hostům se nadále nedaří držet míč na svých kopačkách. Nyní o něj přišli po nepřesné přihrávce Miskoviče.

39

Neuvěřitelný kiks, který předvedl Marián Tvrdoň, končí čtvrtou brankou Pardubic! Brankář hostů si povyběhl pro míč, který následně odkopl. Bohužel pro hosty ovšem našel jen MICHALA HLAVATÉHO a ten z prvního dotyku trefil prázdnou branku!

36

Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Matyáš Písačka, přichází Jiří Miskovič.

36

Tohle zavání debaklem! První poločas ještě není u konce a Pardubice vedou už 3:0. MICHAL HLAVATÝ dostal přihrávku před brankáře a vyřešil to zkušeně, když úspěšně přeloboval vyběhnutého Tvrdoňe.

34

Jiří Pimpara už je zpět ve hře, zranění tedy nebylo tak vážné.

32

Po střetu s Pavlem Černým zůstal ležet na pažitu obránce Jiří Pimpara, který se drží za koleno. Aktuálně je ošetřován.

32

Domácí nadále kontrolují hru a nenechávají soupeře kombinovat

30

A hosté si opravdu museli dávat pozor. Hlavatý našel hlavu Tomla, který sklepl na nohu Tomáše Solila, kterého vychytal gólman Tvrdoň.

29

Při vzdušném souboji Matěj Valenta fauloval Pavla Zifčáka a domácí tak budou poprvé zahrávat volný přímý kop z nepříjemné pozice pro soupeře,

28

Další útočná akce domácího celku znovu vedla po ose Pfeifer – Zifčák. Z pravé strany Pavel Zifčák tentokrát chtěl překvapit gólmana, ten byl však pozorný a míč chytil do náruče.

26

Michal Bílek sice našel na přední tyči Lukáše Matějku, ale ten si prudkou přihrávku nedokázal zpracovat.

26

Hosté ovšem budou mít šanci na okamžitou odpověď, jelikož se Šejvl nedohodl s Boháčem a domácí obránce tak zahrál na roh.

24

Už je to o dvě branky! Znovu to byla akce po pravé straně, po které se domácí tým prosazuje. Pavel Zifčák našel v pokutovém území LUKÁŠE PFEIFERA, jenž si míč zpracoval a následně zakončil přesně!

23

Ústí se snažilo napodobit domácí tým vysokým napadáním, Pardubice se z toho ale skvěle dostaly a znovu tak mohou hrát na útočné polovině.

20

Po souboji Zifčáka s Písačkou objevil druhý jmenovaný na hrací ploše. Hra byla přerušena, aby hostující stoper mohl být ošetřen.

19

Hostům se nedaří dostat se ze své poloviny. Pardubice dobře napadají a nenechávají severočechy hrát s míčem na kopačkách.

17

Další slibná akce domácího týmu. Pavel Černý obdržel míč zády k brance, otočil se s ním a našel Pavla Zifčáka, který ovšem po zpracování trefil jen dobře postaveného obránce.

14

Domácí jdou do vedení! Po pohledné kombinaci po pravé straně Jan Prosek vracel míč pod sebe. Obránce sice odvrátil centr, bohužel pro hosty ale jen na nohu TOMÁŠE SOLILA, který s pomocí teče obránce překonal gólmana.

12

Sekvence několika nepřesností nyní přisoudila míč hráčům v modrobílých dresech, kteří se k němu dostali po špatném prvním dotyku Solila.

11

Po úvodní převaze Ústí nad Labem v posledních několika minutách převzaly iniciativu Pardubice.

10

Domácí se dožadovali pokutového kopu po pádu Pavla Zifčáka v pokutovém území, rozhodčí Julínek však zůstává klidný.

9

Útočnou akci hostů zmařil praporek postranního rozhodčího, který byl zdvižen po ofsajdovém postavení Drameho.

6

Roh rozehraný nakrátko se Pardubicím nevyvedl, i tak ale červenobílí zůstávají na útočné polovině.

6

Od rohového praporku budou poprvé rozehrávat i Pardubice. Centr Tomáše Solila byl sražen za brankovou čáru.

4

Míč si postavil Daniel Richter, který z velmi dobré pozici přestřelil zeď, ale bohužel pro něj i branku Marka Boháče.

3

Hosté budou mít k dispozici velice zajímavou standardní situaci po faulu Tomla na Valentu na hranici pokutového území domácího týmu.

3

Znovu v akci Drame, který tentokrát obehrál Tomáše Čelůstku, který poté zahrál na rohový kop.

2

Youba Drame se z pravé strany dostal k centru, kterým pouze trefil Lukáše Pfeifera. Ústí ale poté zůstává na útočné polovině.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

FK Pardubice: Boháč – Prosek, Toml, Šejvl, T. Čelůstka – Jeřábek (C) – Zifčák, Solil, Hlavatý, Pfeifer – P. Černý.
Náhradníci: Hrnčíř – F. Čihák, Lee, Tischler, Paixao da Silva, Surzyn, Šplíchal.

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – M. Bílek, Pimpara, Písačka, Prošek – M. Valenta, J. Peterka (C), Hudec – Drame, L. Matějka, D. Richter.
Náhradníci: J. Plachý – Bassey, Chodora, Kunc, Miskovič, Čičovský, Kolařík.

Rozhodčí: Julínek – Novák, Váňa.

Poslední vzájemný zápas těchto dvou klubů vyhrál ten lépe postavený. Ústí na podzim před vlastními fanoušky podlehlo Pardubicím 0:1 díky brance Pavla Černého ze začátku druhého poločasu. Na východu Čech navíc Ústí nad Labem nezvítězilo od listopadu roku 2013, což se tedy dnes rozhodně pokusí změnit.

Ústí nad Labem se, na rozdíl od svého dnešního soupeře, pohybuje v klidném středu tabulky. Arma aktuální okupuje sedmou pozici v tabulce se ziskem 26 bodů, přičemž na šestou Viktorii Žižkov ztrácí šest bodů. Severočeši naposledy hráli ve čtvrtek, když v televizním utkání doma přivítali Zbrojovku Brno. Bojovali sice statečně, aktuálně druhému týmu tabulky ovšem podlehli 1:2.
Trenér Aleš Křeček by si určitě přál vyhrát, jelikož jeho tým ve druhé nejvyšší soutěži čtyřikrát v řadě nedokázal získat všechny tři body.

Pardubice po prvním kole po znovuzahájení fotbalových soutěží navýšily svůj náskok na čele tabulky na čtyři body. Vysočina Jihlava totiž prohrála na Dukle a Pardubice doma zdolaly Prostějov díky šťastné brance Michala Hlavatého.
Východočechům se v posledních pěti soutěžních zápasech, které celkem dělil více než půlrok, celkem daří. Dostali pouze dva góly a získali 12 bodů, když v posledním podzimním kole po roce a půl prohráli na domácí půdě, když nestačili na Zbrojovku Brno.

Vítejte u online přenosu ze zápasu 19. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, ve kterém se utkají týmy FK Pardubice a FK Ústí nad Labem. Úvodní výkop je naplánován na 17:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.