Souhrn
Přípravný zápas
15. 11. 2019 13:30
FK Dukla Praha
1
:
5
(1:2)
Bohemians Praha 1905
(11')Bederka(28')Ugwu(40')Ugwu(48')Nečas(59')Keita(65')Ugwu
Další zápasy kola
Přípravný zápas - 17. 7. 2019
Manchester Utd. 4:0 Leeds Přípravný zápas - 19. 7. 2019
Kawasaki 1:0 Chelsea Everton 1:0 Monaco Přípravný zápas - 20. 7. 2019
Liverpool 2:3 Dortmund Norimberk 1:1 PSG Přípravný zápas - 22. 7. 2019
Liverpool 1:2 Sevilla Přípravný zápas - 23. 7. 2019
Barcelona 1:2 Chelsea Přípravný zápas - 25. 7. 2019
Liverpool 2:2 Sporting Přípravný zápas - 27. 7. 2019
Vissel Kobe 0:2 Barcelona PSG 1:1 Inter Dortmund 4:1 Udinese Přípravný zápas - 28. 7. 2019
Reading 3:4 Chelsea Liverpool 0:3 Neapol Přípravný zápas - 30. 7. 2019
PSG 3:0 Sydney Kristiansund 0:1 Manchester Utd. St. Gallen 1:4 Dortmund Přípravný zápas - 31. 7. 2019
Liverpool 3:1 Lyon Angers 1:1 Arsenal Salzburg 3:5 Chelsea Přípravný zápas - 1. 8. 2019
MLS All-Stars 0:3 Atl. Madrid Přípravný zápas - 3. 8. 2019
Mönchengladbach 2:2 Chelsea Přípravný zápas - 4. 8. 2019
Barcelona 2:1 Arsenal Přípravné zápasy - 7. 8. 2019
Liberec 5:0 Kuvajt SC Salzburg 0:1 Real Madrid Přípravný zápas - 10. 8. 2019
Barcelona 4:0 Neapol Přípravný zápas - 11. 8. 2019
AS Řím 2:2 Real Madrid Přípravný zápas - 5. 9. 2019
Slavia 5:3 Chrudim 2:0 (2:0) Přípravný zápas - Přátelské utkání
Pogoň 0:0 FK Makedonija Gdańsk 0:1 Kazaň Přípravné zápasy klubů - 10. 10. 2019
Č. Budějovice 1:3 Žižkov Brno 2:0 Olomouc 3:16 (2:8) Přípravný zápas - 11. 10. 2019
Liberec 0:0 Varnsdorf Ostrava 2:1 Vítkovice Ústí n. L. 3:1 Jablonec Přípravný zápas - 15. 11. 2019
Dukla Praha 1:5 Bohemians 1905 Přípravný zápas - 10. 1. 2020
Blansko 2:7 Brno Přípravný zápas - 11. 1. 2020
Líšeň 1:1 Vyškov Pardubice 4:0 Živanice Vlašim 10:0 Písek Sokolov 2:1 Přeštice Č. Budějovice 1:7 Žižkov Teplice 2:2 Ústí n. L. Třinec 4:0 Slovensko U19 Trnava 1:1 Zlín Zabrze 2:1 Ostrava Šumperk 0:6 Olomouc Přípravný zápas - 13. 1. 2020
Grosuplje 1:6 Slovácko HNK Rijeka 1:2 Slovácko Přípravný zápas - 15. 1. 2020
Trenčín 0:0 Karviná Olomouc 3:1 Jihlava Olomouc 0:2 Prostějov Sparta 0:0 Ústí n/O Opava 1:1 Hlučín Přípravný zápas - Skupina B
Vyšehrad 1:4 Istra 1961 Přípravný zápas - 18. 1. 2020
Vlašim 2:1 Adm. Praha Sokolov 6:0 Ostrov Liberec 7:2 Táborsko ŠK Slovan Bratislava B 2:5 Líšeň Teplice 2:2 Chrudim Sparta 1:0 Č. Budějovice Plzeň 4:1 Ústí n. L. Trenčín 4:3 Opava Trnava 2:0 Olomouc Zlín 2:1 Sereď Žižkov 2:0 Podbrezová Trnava 0:4 Olomouc Záhřeb 2:1 Slovácko Ostrava 0:2 Žilina Přípravný zápas - 20. 1. 2020
HNK Gorica 1:1 Vyšehrad Přípravný zápas - 21. 1. 2020
Ml. Boleslav 3:0 Vlašim Přípravný zápas - 22. 1. 2020
Sparta 5:0 Jihlava Pardubice 1:0 Liberec B Ostrava 0:4 Ružomberok L. Mikuláš 0:2 Třinec Liberec 5:2 Chrudim Slavia 0:1 Ústí n. L. Táborsko 2:1 Varnsdorf Teplice 2:1 Śląsk Přípravný zápas - 23. 1. 2020
Plzeň 0:0 Žižkov Vyšehrad 1:1 Žarkovo Jihlava 2:0 Podbrezová Plzeň 6:0 Sokolov Přípravný zápas - 24. 1. 2020
Dubnica 0:3 Prostějov Universitatea Craiova 3:1 Karviná Přípravný zápas - 25. 1. 2020
Olomouc 3:1 Karabach Žižkov 1:2 Dukla Praha Zlín 0:1 Líšeň Liberec 1:1 Pardubice Slovácko 1:2 Uničov Drava Ptuj 2:1 Vyšehrad Brozany 0:3 Varnsdorf Sparta 1:0 Ústí n. L. Chrudim 3:1 Velvary Opava 1:2 GKS T. Vítkovice 6:2 Frýdek-Místek Vltavín 0:4 Příbram Slavia 3:3 Č. Budějovice Živanice 0:6 Vlašim Teplice 0:2 Zabrze Samara 4:3 Bohemians 1905 Přípravný zápas - 26. 1. 2020
Jablonec 1:2 FK Krasnodar Přípravný zápas - 27. 1. 2020
Zagłębie 2:1 Karviná Přípravný zápas - 28. 1. 2020
Olomouc 2:0 Orenburg Dnipro-1 1:2 Bohemians 1905 Přípravný zápas - 29. 1. 2020
Zlín 1:1 Jurmala Ml. Boleslav B 2:2 Varnsdorf Sokolov 2:1 Vltavín Třinec 10:1 Wolibórz Hibernians 0:0 Ml. Boleslav Táborsko 0:1 Dukla Praha Teplice 4:1 Trenčín Opava 3:0 Z. Moravce - Vráble Jablonec 3:1 Bellmare Benešov 2:8 Jihlava Ústí n. L. 6:0 Chomutov Přípravný zápas - 30. 1. 2020
Šachtar 1:0 Slovácko Bellmare 0:1 Plzeň Marbella 2:1 Sparta Tarnovo 0:0 Slovácko Škendija 0:0 Karviná Balzan 0:0 Brno Birkirkara 1:3 Ostrava Přípravný zápas - 31. 1. 2020
SonderjyskE 2:0 Bohemians 1905 Uničov 0:1 Prostějov Sofia 0:3 Plzeň Sparta 1:2 Bodo/Glimt Přípravný zápas - 1. 2. 2020
Líšeň 1:1 Blansko Jihlava 0:2 Pardubice Ústí n. L. 4:1 K. Vary Žižkov 2:1 Varnsdorf Vyšehrad 5:2 Táborsko Chrudim 9:2 Slavia B Vítkovice 3:0 L. Mikuláš Šinnik Jaroslavl 2:2 Příbram Vlašim 2:3 Dukla Praha Opava 0:1 Jastrzębie Slavia 3:3 Aarhus Zlín 0:0 BATE Olomouc 1:0 Dnipro-1 Dyn. Moskva 2:0 Liberec Jablonec 2:0 Sofia
Sestavy
1. poločas: Rada – Chlumecký, Piroch, Preisler – Tetour (K), Dancák, Doubia, Kovaľ, Ayong – Kott, Hadaščok. 2. poločas: Hruška – Chlumecký, Piroch, Preisler, Dancák – Hašek, Holík, Doumbia, Jakab, Ayong – Bezdička. | 1. poločas: Valeš – Schumacher, Bartek, Krch, Bederka – Vodháněl, Jindřišek (K), Podaný, Novák – Keita, Ugwu. 2. poločas: Le Giang – Schumacher, Vondra, Köstl, Hůlka – Vodháněl, Podaný, Nečas, Havlena – Ugwu, Keita (69. Vacek). |
1. poločas
Góly11' Bederka (vla.) | Góly28' Ugwu 40' Ugwu |
2. poločas
Góly48' Nečas 59' Keita 65' Ugwu | |
Střídání45' Hruška 45' Rada 45' Hašek 45' Tetour 45' Holík 45' Kovaľ 45' Bezdička 45' Hadaščok 45' Jakab 45' Kott | Střídání45' Giang 45' Valeš 45' Hůlka 45' Krch 45' Nečas 45' Jindřišek 45' Vondra 45' Bartek 45' Havlena 45' Novák 45' Köstl 45' Bederka 69' Vacek 69' Keita |