V utkání dvou týmů ze sestupové zóny nebyl k vidění ani jeden gól. Aktivnější sice byli hráči Burnley, ti ale bránu Tima Krula žádnou nebezpečnou střelou neohrozili. To samé platí na druhé straně o hráčích Norwiche.

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 10:9. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:3.

Lennon
60. min Gudmundsson
Brownhill
Westwood
11 McNeil
McNeil
9 Wood
Wood
80. min Barnes
27 Vydra
Vydra
34. min Rodriguez

Lees-Melou
80. min Rupp
16 Normann
Normann
23 McLean
McLean
24 Sargent
Sargent
90. min Idah
22 Pukki
Pukki
80. min Rašica

90+3

Kvůli menšímu zranění Brownhilla se bude hrát ještě déle, než dvě minuty, které byly indikovány.

90

Nastavují se dvě minuty.

90

Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Josh Sargent, přichází Adam Idah.

89

Josh Brownhill měl co dělat, aby zastihl míč na hrací ploše. Nakonec to zvládl a poslal centr před bránu, kam si naběhl Matthew Lowton, jehož hlavička z dobré pozice skončila jen těsně nad břevnem!

87

Lowton našel v pokutovém území Ashleyho Barnse. Ten sice obešel brankáře, byl ale v moc velkém úhlu. Domácí útočník tak chtěl najít Rodrigueze, je z toho ale jen roh.

86

Po faulu na Taylora rozehrával McNeil volný kop z levé strany, Tim Krul vyboxoval. Po vráceném míči do vápna hlavičkoval jen vedle Jay Rodriguez.

84

Hosté měli k dispozici rohový kop, po kterém se k hlavičce dostal bývalý hráč Burnley Ben Gibson. Míč poté ovšem získal Nick Pope.

80

Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Teemu Pukki, přichází Milot Rašica.
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Pierre Lees-Melou, přichází Lukas Rupp.
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Chris Wood, přichází Ashley Barnes.

79

Po delší době zahrozil také Norwich. Centr z pravé strany musel před dotírajícím protihráčem odvrátit na roh Charlie Taylor.

76

Domácí fotbalisté v posledních minutách přidali na obrátkách a vehementně se snaží o vstřelení vedoucí branky.

74
Karty

Po souboji s Maxem Aaronsem se objevil na zemi Charlie Taylor. Tento zákrok jako penaltový posouzen nebyl. Hostující hráč následně dostává žlutou kartu za to, že chtěl právě takto potrestat domácího Taylora.

69

Ashley Westwood se snažil dostat se k míči před útočným vápnem, podle Kevina Frienda ovšem přitom fauloval Kennyho McLeana.

64

Jóhann Guðmundsson se chvíli po příchodu na hřiště zapojil do útočného snažení týmu. Jeho centr na zadní tyč našel Dwighta McNeila, ten ale jako kdyby to nečekal a míč tak nedokázal zpracovat.

60

Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Aaron Lennon, přichází Jóhann Guðmundsson.

59

Josh Sargent převzal balón v okolí půlící čáry a uháněl směrem na bránu domácích. Čistě ho zastavil Nathan Collins, i když za cenu rohového kopu.

56

Burnley se nyní snažilo zahrozit centrem z levé strany, Charlie Taylor ale míč až příliš podkopl, bude se tedy odkopávat od brány hostů.

52

Norwich ze začátku druhé půle hraje mnohem aktivněji, než v první půli. Teemu Pukki nyní dostal přihrávku v pokutovém území a tvrdou ranou trefil před ním stojícího obránce.

51

K exekuci volného přímého kopu se postavil Mathias Normann. Ten namířil na stranu gólmana, kterou měl Nick Pope pokrytou!

49
Karty

Hostující stoper Ozan Kabak se vydal na pořádný výlet. Převzal míč u svého pokutového území a dostal se s ním až před vápno soupeře. Tam ho fauloval Jay Rodriguez, který dostává žlutou kartu.

46

Začal druhý poločas.

V první půli byli lepší hráči Burnley, ti si ale nevytvořili žádnou přímou střelu na bránu. Nejvíce práce měl Tim Krul v závěru poločasu, když musel zasáhnout proti hlavičce vlastního spoluhráče. Na druhé straně Nick Pope musel zlikvidovat střelu Lees-Meloua.

45+4

První poločas skončil.

45+4

Domácí jsou v prvním poločasu lepším týmem, zatím se jim ale nedaří přímo ohrozit bránu. Teď se o to snažil Lennon, jeho střelu zablokoval McLean.

45+2

Hráči Burnley měli rohový kop z pravé strany, obrana žlutozelených odvrátila do bezpečí.

45

Nastavují se čtyři minuty.

44

Nick Pope předvedl svůj první zákrok proti střele soupeře, když si poradil s ránou, kterou vyslal Pierre Lees-Melou.

43

Největší šance domácího týmu, kterou vytvořil hostující Mathias Normann. Ten chtěl zastavit centr Lowtona, místo toho ale jen posunul míč do protipohybu Krula. Ten naštěstí pro Norwich zareagoval včas a zabránil pohromě.

40

Charlie Taylor si na levém křídle narazil se spoluhráčem a odcentroval do pokutového území. Tam si nabíhal Wood, před ním zakročil obránce.

37

Aaron Lennon dostal přihrávku a v pokutovém území se dokázal uvolnit, netroufl si ale vystřelit levou nohou a tak ještě přihrával pravou. Obrana Norwiche už si poradila.

34

Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Matěj Vydra, přichází Jay Rodriguez.

33
Karty

A čtvrtá žlutá karta pro hráče Burnley. Tentokrát ji v rukou rozhodčího vidí Josh Brownhill, který dostal dlouhou přihrávku a následně fauloval Lees-Meloua.

30

Třetí zákrok na Matěje Vydru, po kterém se domácí dožadují penalty. Domácí útočník si nabíhal na vzdušnou přihrávku a znovu ho k zemi poslal Grant Hanley.

27
Karty

Další žlutá karta, tentokrát na straně Norwiche. Mathias Normann zatáhl za ruční brzdu, když zatáhl unikajícího Dwighta McNeila.

26

Mezitím byl na hrací ploše ošetřován Matěj Vydra, kterého nyní odvádí lékaři za postranní čáru. Ale vypadá to, že český útočník bude moct pokračovat.

25
Karty

Za protesty vidí žlutou kartu také domácí Matthew Lowton.

24
Karty

Chris Wood si pustil míč až příliš daleko a snažil se k němu dostat skluzem. Tím ošklivě trefil Lees-Meloua a může být rád, že vidí jen kartu žluté barvy.

22

A další zákrok na Matěje Vydru, po kterém by domácí chtěli penaltu. Domácí útočník čekal až k němu dojde balón a mezitím ho čistě odstavil kapitán hostů Grant Hanley.

21

U míče jsou nyní hráče Norwich City, ti se ale zatím pohybují především kolem půlící čáry.

17

Nákop Lowtona z pravé strany sklepl Matěj Vydra do běhu Chrise Wooda. Ten zakončil nad, což ho nakonec mrzet nemusí, protože stejně byl v ofsajdovém postavení.

15

I domácí měli volný přímý kop. Na centr z pravé strany si naběhl Matěj Vydra, který hlavičkoval vedle. Ihned poté ho ale do hlavy udeřil Tim Krul a domácí se dožadují penalty.

13

K exekuci volného kopu ze zajímavé pozice se postavil Mathias Normann, jehož střelu nadzvedla zeď nad bránu. Roh pro Norwich.

11
Karty

Rychlý protiútok Norwiche. Max Aarons dostal míč na pravé straně a kolmou přihrávkou hledal Teema Pukkiho, kterého stáhl k zemi James Tarkowski. Ten za tento zákrok dostává žlutou kartu.

9

Lowtonova přihrávka na Wooda byla zastavena. K odraženému míč si následně dostal Westwood, který centrem hledal Matěje Vydru, ten se k balónu nedostal.

8

Domácí fotbalisté zahrávali svůj první roh v utkání. Dwight McNeil poslal míč před bránu Tima Krula, nakonec je odpískán útočný faul.

6

K míči se v pokutovém území Norwiche dral Matěj Vydra, ten ale ve snaze získat balón fauloval Granta Hanleyho.

4

Do útoku se nyní dostali také hráči Burnley. Centr Brownhilla mířil na Chrise Wooda, před ním ale zasáhl protihráč.

3

Teemu Pukki nejdříve ztratil míč na levé straně. Finský útočník ho ale vzápětí vybojoval zpět a přenesl hru na Maxe Aaronse. Ten napřáhl ke střele zpoza šestnáctky a zamířil těsně vedle.

1

Dimitris Giannoulis vyslal z levé strany centr do pokutového území, ani jeden z útočníků hostů se k míči nedostal. Poprvé míč dostal pod kontrolu brankář Nick Pope.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Burnley FC: Pope – Lowton, Tarkowski (C), Collins, Ch. Taylor – Lennon, Brownhill, A. Westwood, McNeil – Wood, Vydra.
Náhradníci: Hennessey, Norris – Pieters, Bardsley, K. Long, Cork, Guðmundsson, A. Barnes, Jay Rodriguez.

Norwich City: Krul – M. Aarons, Kabak, G. Hanley (C), B. Gibson, D. Giannoulis – Lees-Melou, Normann, McLean – Sargent, Pukki.
Náhradníci: Gunn – B. Williams, Omobamidele, Rupp, Gilmour, Dowell, Rašica, Tzolis, Idah.

Rozhodčí: Friend – Holmes, Smart.

V dnešním utkání půjde o souboj dvou týmů z posledních míst tabulky. Domácí Burnley zatím získalo jen dva body a je předposlední, poslední Norwich je poté stále bez bodu na poslední místě.

Burnley bylo nejblíže výhře minulý týden, kdy cestovalo do Leicesteru. Tam tým Seana Dyche vedl pět minut před koncem o gól, poté ale udeřil Jamie Vardy. V poslední minutě navíc nebyl uznán gól Chrisu Woodovi.

Norwich byl nejblíže bodům rovněž v utkání s Leicesterem, které ve druhé půli ve prospěch soupeře zlomil Marc Albrighton. I zápas proti Arsenalu skončil jednobrankovým rozdílem, Norwich je tak stále bez bodu.

Vítejte u online přenosu ze zápasu 7. kola Premier League, ve kterém se utkají týmy Burnley FC a Norwich City. Úvodní výkop na stadionu Turf Moor v Burnley je naplánován na 16:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.