To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:7.

Je konec. Brighton & Hove Albion remizoval na domácí půdě s Wolverhampton Wanderers poměrem 2:2. Začátek zápasu nám toho moc nepřinášel a k vidění byl spíše nudný fotbal, ovšem ve 28. minutě poslal hosty do vedení Diogo Jota. Ve 35. minutě ale srovnal Neal Maupay a o pouhou minutu později dokonal skvělý obrat Davy Pröpper. Ve 44. minutě ale dokázal srovnat svým druhým gólem Diogo Jota. Druhá polovina zápasu nám toho bohužel moc nepřinesla a viděli jsme spíše taktickou podívanou.

Groß
68. min Džahánbachš
7 Maupay
Maupay
Trossard
68. min Murray

Traoré
90+3. min Vinagre
Jiménez
85. min Cutrone
18 Jota
Jota
77. min Neto

Střídání

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Adama Traoré, přichází Ruben Vinagre.

90+3

Ale centr João Moutinha z pravé strany přeletěl všechny hráče uvnitř vápna.

90+2
Karty

Adama Traoré opět předvedl naprosto fantastickou hru, když se dostal přes dva hráče a už si to mířil do vápna, ale před ním jej poslal nedovoleně k zemi Stephens, jenž uviděl žluté varování.

90+1

Alírezá Džahánbachš nejprve přišel o míč, ale pak svou chybu napravil, ovšem Wolves budou mít autové vhazování.

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89

Neal Maupay byl v souboji s Coadym pozdě a poslal jej k zemi, což hlavní rozhodčí Jonathan Moss viděl a také odpískal.

88

Opět se snažil dostat za obranu Patrick Cutrone, ale tentokrát skončil balón jen v moci brankáře Ryana.

87

Patrick Cutrone se dostal za obranu, kde dával míč ještě pod sebe na Pedro Neta, ale ten nedokázal vystřelit.

86

Nyní se nám hra trochu kouskuje a u míče bude v podobě autového vhazování Wolves.

85
Střídání

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Raúl Jiménez, přichází Patrick Cutrone.

85

Ale centr Aarona Mooye nebyl nijak moc nebezpečný a následuje další odkop od hostující svatyně.

84

Následně přišel faul Leandera Dendonckera a Brighton & Hove Albion tak má k dispozici standardní situaci.

83

Opět to byl Adama Traoré, který se dostal k balónu na pravé straně a následně pálil levačkou, ale jeho pokus byl zblokován.

82
Karty

Posléze se do protiútoku vrhl Adama Traoré, ale Daniel Burn jej musel za každou cenu poslat k zemi a uviděl za nedovolený zákrok žlutou kartu.

81

Domácí celek nyní předvedl velice dobrou akci, která ale nakonec neskončila nějakou vážnější střelou.

80

Glenn Murray nedokázal s balónem něco vymyslet a posléze o něj přišel. Deset minut před koncem tak bude mít Rui Patrício odkop od své brány.

79

Wolves sice nejprve získali míč, ale posléze o něj na hranici faulu přišel Traoré.

78

Brighton & Hove Albion stále pokračuje v mírném tlaku a můžeme se tak těšit na velice zajímavý konec tohoto zápasu.

77
Střídání

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Diogo Jota, přichází Pedro Neto.

75
Karty

Lewis Dunk poslal k zemi Adama Traorého, jenž předvádí fantastický výkon. Domácí hráč za tento faul uviděl žlutou kartu.

75

Posléze se dopustil faulu Diogo Jota a Brighton má k dispozici standardní situaci z pravé strany, odkud přiletí centr do vápna Wolves.

74

Alírezá Džahánbachš zabojoval a získal míč pro své mužstvo. Brighton tak bude zahrávat autové vhazování na polovině soupeře.

73
Důležité

Velká chyba Jonnyho Castra, který nahrál přímo proti noze Daleho Stephense, ale jeho rána letěla jen těsně vedle levé tyče!

72

Wolverhampton se nyní hnal do protiútoku, který má velice silný, ale přihrávka Joty skončila pouze na noze soupeře.

71

Neal Maupay se excelentně zbavil jednoho hráče a posléze pálil zpoza vápna levačkou, ale Rui Patrício byl připraven.

70

Je před námi posledních dvacet minut. Stav je stále stejný od konce první půle.

68
Střídání

Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Pascal Groß, přichází Alírezá Džahánbachš.
Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Leandro Trossard, přichází Glenn Murray.

67

Conor Coady si svým tělem pohlídal nákop soupeře, který zamířil pouze do zámezí.

66

Nyní to jsou ale ovšem pro změnu domácí, kteří převzali chvilkovou iniciativu a obléhají šestnáctku Wanderers.

65

Aaron Mooy už nedokázal zachytit balón na hrací ploše a následuje tak autové vhazování pro soupeře.

63

O něco aktivnějším týmem nyní je ten hostující, ale stále nejsme svědky ve druhé půli nějakého pěkného fotbalu.

62

Wolverhampton si chtěl vymodlit pokutový kop, ovšem po přezkoumání videorozhodčím se penalta kopat nebude.

61

Tentokrát přišel další pokus ze strany hostů, ale tato střela byla zblokována domácím obráncem.

60

První poločas je u svého konce a Brighton hraje s Wolves stále nerozhodně 2:2.

58

Nyní se domácí celek ocitl pod tlakem a následuje tak autové vhazování pro Wolves.

57

Aaron Mooy dnes předvádí velice dobrý zápas a nyní se snažil projít po levé straně, ovšem tam nebylo místo.

55

Leandro Trossard nyní pálil z dálky, ovšem ani jeho pokus se nevlezl mezi tři tyče svatyně Wolves.

54

Neal Maupay to tentokrát zkusil z dálky, ale jeho střela byla zblokována vedle brány a následuje rohový kop Brightonu.

52

Začátek druhé poloviny zápasu nenavázal na konec první půle, kdy jsme se dočkali plno branek.

51

Nepovedený nákop domácího celku skončil jen u obrany hostujícího mužstva.

50

Nyní přišel faul Burna, ale vše se obešlo bez karet a Wolves tak budou rozehrávat na své polovině.

49

Adama Traoré se snažil vyslat dopředu Dioga Jotu, ale u balónu byl jako první brankář Mathew Ryan.

48

Pascal Groß centroval z levé strany do vápna, ovšem tam jej poslala do bezpečí obrana soupeře.

47

Domácí se snažili dostat dopředu po levé straně, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného a balón skončil v moci připraveného Patrícia.

46

Začal druhý poločas.

Druhý poločas začne přibližně v 18:33.

První poločas je u svého konce a Brighton hraje s Wolverhampton smírně 2:2. Začátek zápasu nám toho moc nepřinášel a k vidění byl spíše nudný fotbal, ovšem ve 28. minutě poslal hosty do vedení Diogo Jota. Ve 35. minutě ale srovnal Neal Maupay a o pouhou minutu později dokonal skvělý obrat Davy Pröpper. Ve 44. minutě ale dokázal srovnat svým druhým gólem Diogo Jota a druhá polovina tohoto gólového zápasu tak bude ještě velice zajímavá.

45+2

První poločas skončil.

45+2

Ovšem následný centr ze standardní situace nepřinesl nic nebezpečného a Wolves se ubránili.

45+1

Romain Saïss se ke konci nastaveného času dopustil faulu a Brighton tak bude mít ještě volný kop.

45

Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

44

Wolves právě vstřelili branku!
A máme srovnáno na 2:2! Neuvěřitelná druhá polovina prvního poločasu, ve kterém padly už čtyři góly. Davy Pröpper se provinil velice špatnou přihrávkou, kterou zachytil Castro a posléze přihrál míč DIOGO JOTOVI, jenž si jej zpracoval a z otočky vystřelil nechytatelně k pravé tyči. Asistence: Jonny Castro.

43

Aaron Mooy je momentálně úplně všude a nyní vybojoval pro Brighton další rohový kop.

42

Třetí rohový kop Wanderers nepřinesl nic nebezpečného a po chvíli se navíc hosté nachytali v ofsajdovém postavení.

40

Adama Traoré opět předvedl fantastickou rychlost a techniku, ale jeho pokus o centr z pravé strany byl nakonec zblokován.

39

Hosté jsou nyní jako zmrzlí a domácí mužstvo je ve velké euforii a tlaku po dvou gólech ve dvou minutách.

38
Důležité

Brighton je momentálně na koni a málem se dočkal další branky! Aaron Mooy se skvěle dostal k míči a uvnitř vápna vypálil přízemní střelu, která skončila těsně vedle levé tyče!

36

Brighton právě vstřelil branku!
Tak tohle je fantazie, jelikož domácí otáčejí vývoj tohoto utkání během dvou minut! Aaron Mooy na levé straně parádně uvolnil Trossarda, jenž odcentroval balón na hlavu DAVYHO PRÖPPERA a jeho zakončení k levé tyči bylo třešničkou na dortu. Asistence: Leandro Trossard.

35

Nedáš, dostaneš a domácí celek tak srovnává na 1:1! Stephnes z vlastní poloviny poslal skvělý nákop za obranu, na který si sběhl NEAL MAUPAY, jenž vypálil fantastickou střelu k levé tyči. Asistence: Dale Stephens.

34
Důležité

No a málem to bylo už 2:0! Diogo Jota se opět v rychlém protiútoku dostal do skvělé pozice, kdy chtěl míč prostrčit kolem brankáře Ryana, ale to se mu nepovedlo!

33

Adama Traoré to měl proti dvěma obráncům těžké, ale nakonec svou šikovností dokázal získat pro svůj tým autové vhazování.

32

Domácí ale dlouho u míče nepobyli a Wanderers to tak opět zkouší po pravé straně.

31

Hosté už se opět ženou přímočaře dopředu, kdy Traoré odcentroval z pravé strany, ale balón nakonec končí u obrany Brightonu.

30

Půl hodina hry je u svého konce a Wolverhampton vede nad Brightonem 1:0.

29

Brighton chtěl rychle odpovědět, ale střela uvnitř vápna byla sražená a skončila v rukou gólmana Ruie Patrícia.

28

Máme tady úvodní branku tohoto zápasu, kterou dává hostující celek! Diogo Jota posunul míč na levou stranu, kde si ofsajdovou past pohlídal Raúl Jiménez a ten posléze poslal fantastickou přihrávku do vápna, která skončila přesně na noze DIOGA JOTY, jenž z bezprostřední blízkosti prostřelil Ryana. Asistence: Raúl Jiménez.

27

Neal Maupay si řekl o míč, který přišel, ale nákop domácích skončil bezpečně v moci soupeře.

26

Nyní si domácí s danou situací uvnitř vápna poradili velmi špatně a štěstí, že Raúl Jiménez nedokázal z otočky zakončit precizněji.

25

Pascal Groß už nestihl balón na hrací ploše a následuje tak odkop od hostující svatyně, o který se postará brankář Rui Patrício.

24

Nepřesná přihrávka ze strany hostů končí pouze v zámezí a následuje autové vhazování pro Brighton.

23

Diogo Jota se nachytal jen v ofsajdovém postavení a protiútok Wolves je tak u konce.

22

Tempo hry oproti úvodním minutám nyní hodně opadlo a zápas nám toho příliš nepřináší.

21

Leandro Trossard přesunul míč z pravé strany na levou, kde ale přišel nepřesný nákop z nohy Dunka.

20

Posléze navíc přišla nepřesná přihrávka ze strany domácího celku a Wanderers získali autové vhazování.

19

Aktuálně nám toho dění na hrací ploše příliš nepřináší, jelikož Brighton se pomalou kombinací snaží něco vymyslete, ale moc se jim to nedaří.

17

Diogo Jota nyní předváděl skvělou práci, jelikož na něj dotíral Pröpper a hostující hráč získal volný kop.

16

Tentokrát se domácí útočník nachytal v ofsajdovém postavení a u míče tak bude na své polovině Wolverhampton.

15

Domácí se nakonec pomalou kombinací dostali na nějakých pět metrů od vápna soupeře, ale tam Daniel Burn přišel o balón.

14

Následně Wolves sice získali ještě jeden rohový kop, ovšem ten už nebyl tak nebezpečný a Brighton může postupovat směrem dopředu.

13
Důležité

Hosté byli velice blízko k úvodní brance, když se po centru Jiméneze dostal do zakončení hlavou Romain Saïss, ale Mathew Ryan skočil ke své pravé tyči a vyrazil míč!

12

Před zahráním rohového kopu ještě sudí musí uklidňovat hráče ve vápně.

11

Adama Traoré to zkoušel z pravé strany, ovšem jeho centr zblokoval Daniel Burn a následuje rohový kop Wanderers.

10
Důležité

Rúben Neves se dostal k odraženému míči a vypálil tvrdou ránu, která skončila těsně vedle levé šibenice!

9

Jak se očekávalo, tak Brighton dominuje v držení míče, zatímco Wolves čekají na chybu soupeře a následný rychlý protiútok.

8

Posléze sice přišla ztráta míče na straně hostů, ovšem domácí s ním stejně nic nevymysleli a Wolverhampton získal autové vhazování na své polovině.

7

Útočná akce domácího celku nepřinesla nic nebezpečného a Wolves tak mohou něco vymyslet směrem dopředu.

6

Nyní je hra na malou chvíli přerušená, jelikož hlavní rozhodčí Jonathan Moss měl nějaké technické problémy, ale po chvilce je vše vyřešeno a může se pokračovat.

5

Nyní se na druhé straně dostal ke střele Diogo Jota, ale jeho střela z první skončila několik metrů vedle levé tyče.

4

A opět se Brighton & Hove Albion dostal dopředu, tentokrát to byl Neal Maupay jenž z nějakých dvaceti metrů vyslal přízemní střelu, ale ta skončila bezpečně v moci gólmana Patrícia.

3

Následný rohový kop nabídl zakončení do kterého se dostal domácí kapitán Lewis Dunk, ale jeho hlavička skončila jen nad bránou Wolves.

2
Důležité

Leandro Trossard se skvěle zbavil obránce na levé straně a posléze odcentroval do vápna, kde se následně dostal ke střele Neal Maupay, ale jeho pokus vyrazil mimo tři tyče hostující obránce.

1

Hosté se snažili projít po pravé straně, ovšem tam byla vrátka zavřená a musí to tak zkusit jinak.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Brighton & Hove Albion FC: Ryan – Alzate, Dunk (C), Webster, Burn – D. Pröpper, D. Stephens, Mooy – Groß – Maupay, Trossard.
Náhradníci: Button – Bissouma, Duffy, Bernardo, Džahánbachš, G. Murray, Montoya.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – Saïss, Coady (C), Dendoncker – Doherty, Neves, Moutinho, J. Castro – Traoré, Jiménez, Diogo Jota.
Náhradníci: Ruddy – R. Bennett, Cutrone, Kilman, Neto, J. Vallejo, Vinagre.

Rozhodčí: Jonathan Moss – Marc Perry, Scott Ledger.

Wolverhampton Wanderers:

Wolverhampton momentálně najdeme na 7. pozici s 23 body a skóre 21:17. V posledním zápase Wanderers přivítali na své půdě před 31 217 diváky West Ham. Ve 23. minutě poslal domácí mužstvo do vedení Dendoncker a stav tak byl po první půli 1:0. Ve druhém poločase bylo vše otevřené, ale výhru domácích zpečetil v 86. minutě Cutrone. Wolves tak zvítězili 2:0. Nejlepším střelcem je s 6 góly Jiménez.

Brighton & Hove Albion FC:

Brighton & Hove Albion se aktuálně nachází na 12. místě s 18 body a skóre 18:22. V posledním zápase zavítal na Emirates Stadium, kde se před 60 164 diváky utkal proti místnímu Arsenalu. Ve 36. minutě poslal hosty do vedení Webster a Brighton tak vedl po poločase 1:0. V 50. minutě sice dokázal srovnat Lacazette, ale v 80. minutě zajistil Brightonu výhru 2:1. Maupay. Nejlepším střelcem je s pěti góly právě Maupay.

V 16. kole Anglické Premier League se proti sobě utkají týmy Brighton & Hove Albion FC a Wolverhampton Wanderers. Naposled se spolu tato mužstva utkala v dubnu na půdě Wolves, kde ovšem utkání skončilo remízou 0:0. Dnes se bude bojovat na Amex Stadium ve Falmeru. Tento stánek nabídne kapacitu pro 30 666 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Jonathan Moss a jeho asistenti Marc Perry a Scott Ledger. Úvodní výkop je naplánován na 17:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.