Střely na branku: :; Střely mimo: :; Rohové kopy: :
Počet diváků: 47 436 (94 % z kapacity 50 600)

Začal první poločas utkání Anglie - Brazílie

1

Angličané hned po prvním útoku zahrávali roh

3

Angličané vyhráli před zápasem los o barvu dresů, hrají tedy ve svých tradiční bílých trikách a černých trenýrkách, Brazilci kvůli zřetelnějšímu odlišení museli nastoupit v modrých trikách a bílých trenýrkách

A. Cole
80. min Scheringham o hráči
Beckham
Scholes
21 Butt
Sinclair
56. min Dyer o hráči
11 Heskey
Heskey
10 Owen
Owen
79. min Vassell o hráči

Ronaldo
70. min Edilson o hráči

11

Po dlouhém autovém vhazování Brazilců anglická obrana odclonila nabíhajícího Rivalda, míč skončil v rukou brankáře Seamana

19

Bleskovou spolupráci Rivalda s Ronaldem na hranici anglické šestnáctky zakončil Ronaldo slabou střelou

23

Michael Owen (Anglie) vstřelil gól. Anglie - Brazílie 1:0

23

Obrovskou chybu udělal Lucio, který neodvrátil centr Heskeyho, a míč nechtěně přiklepl do sóla Owenovi; anglický útočník po krátkém sprintu sám před brazilským gólmanem Marcosem nezaváhal

27

Brazilci přidali na aktivitě, po zaváhání A. Coleho se málem octl v šanci Ronaldo

31

Po centru zprava to zkoušel hlavou Heskey, míč skončil na horní síti brazilské branky

32

Na opačné straně oplácel střelou z dálky Roberto Carlos, jeho pokus šel také do boční sítě

37

Angličané hrají pozorně a sebevědomě, Brazilci se do tlaku nedostávají

39

Přízemní centr Heskeyho z pravé strany se stal kořistí brankáře Marcose

40

Centr Cafúa prošel celou šestnáctkou až před Ronalda, ale toho v posledním okamžiku odblokoval Campbell

42

Po lapení tečované střely Roberta Carlose se zranil anglický brankář Seaman a je přímo na ploše ošetřován

45

Už v nastaveném čase prošel skvěle Ronaldinho, přistrčil míč doprava volnému Rivaldovi a ten technickou střelou levačkou poslal míč z úhlu ke vzdálenější tyči Seamanovy branky

45

Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:1

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Anglie - Brazílie

47

Beckham centroval z přímého kopu, ale Angličanům byl před brazilskou brankou odpískán faul

50

Ronaldinho (Brazílie) vstřelil gól. Anglie - Brazílie 1:2

50

Všichni čekali z Ronaldinhova přímého kopu z pravé strany centr, ale Brazilec vystihl, že Seaman je hodně venku z branky a přesným táhlým obloukem poslal míč do anglické sítě

53

Po Heskeyho přízemním centru si Lucio míč málem poslal do vlastní branky, ale kopal se jen roh

56

Roberto Carlosovi nevyšel další pokus z přímého kopu

56

Střídání Anglie: ze hřiště odešel Trevor Sinclair, nahradil ho Kieron Dyer

57
Červená karta

Červenou kartu dostal Ronaldinho (Brazílie)

57

Rodaldinho musel ven po souboji s Millsem, když anglickému obránci úmyslně a hrubě prošlápl kotník

62

Nelíbivý fotbal je rozkouskován mnoha fauly, akcím oboustranně chybí překvapivý tah, který by soupeřovu obranu zaskočil

67

Roberto Carlos opět neúspěšný při standardní situaci, z přímého kopu trefuje jen anglickou zeď

70

Střídání Brazílie: ze hřiště odešel Ronaldo, nahradil ho , Edilson

74

Do brazilské šestnáctky se pustil obránce Mills a jeho střelecký pokus tečovala brazilská obrana na roh

75
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Paul Scholes (Anglie)

79

Střídání Anglie: ze hřiště odešel Michael Owen, nahradil ho Darius Vassell

80

Střídání Anglie: ze hřiště odešel Ashley Cole, nahradil ho Teddy Scheringham

85

Angličané se ze všech sil snaží o vyrovnání, ale stále marně, soupeřova obrana je k šancím nepouští

86
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Rio Ferdinand (Anglie)

90

Po Beckhamově rohu hlavičkoval Butt těsně nad horní roh brazilské branky

90

Počet diváků 47 436 (94 % z kapacity 50 600)

90

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty

90

Skončil druhý poločas utkání. Následuje krátká přestávka před prvním prodloužením 1:2