Chorvaté jsou skvělí. My se ale popereme, slibuje Čech

Fotbalový brankář Petr Čech si nechal před branku naházet dvacet plastových lahví. Ne prázdných, nýbrž s vodou, aby se od nich balon odrážel co nejsložitěji. Prudká rána po zemi, drc do lahve a reflexivní zákrok levačkou na poslední chvíli. Další střela, nečekaný odraz a tygří skok na opačnou stranu, než původně očekával.

P38e63t83r 39V53i27n83t53r58l42í43k 3136514561

Kdyz bude remíza, budu spokojenej

+1/0
17.6.2016 14:18

L20u46k28á95š 50K18r94e46j95č34í 5705404672348

jj, víme Péťo, a když to nedopadne, tak příště už musíme zabojovat, ještě je šance. Snad to nebude stejné jako za "Příštěbílka" Češi GO!!R^[>-]

0/0
17.6.2016 13:27

P27a83v53e78l 83R35a88t75h76o30u30s16k29ý 6820939671

Neperte se, od toho jsou tam jiní. Hrajte fotbal. ;-)

0/0
17.6.2016 13:23

P92a52v11e11l 31V54o56r58l80í24č32e91k 6660587688

dnes vyhrajeme 2:0 ... R^[>-][>-][>-] Češi!!!!

+4/0
17.6.2016 13:09

T23o58m59á35š 73T87a64t29í25č66e43k 5680962750438

Správně. Fanoušek bez optimismu je nebýk. :-)

0/0
17.6.2016 15:54

I87v22a52n 37M41i28n39á65ř 7132724377941

Po celý přípravný zápas s Koreou jsme nebyli schopni, dostat se (až na malé výjimky) k míči rychleji než soupeř. Výsledkem této jednoduché taktiky nám protihráči zcela znemožnili dodržovat jakoukoli koncepci hry. Se Španěly jsme neudrželi, alespoň v kratších intervalech, hru v bezpečné vzdálenosti od vlastní branky. Na PŘEDPOKLÁDANOU taktiku Španělska nedokázal Vrba najít recept a mužstvo pokračovalo v NEZMĚNĚNÉ taktice i druhý poločas ! Obdržení nevyhnutelného gólu bylo jen otázka času. Rozhodně český tým podal obětavý výkon - bohužel však netaktický ! Vrba určitě není špatný trenér, ale tyto dva příklady dávají tušit, že rozhodně není - geniální stratég ! Proti Chorvatsku můžeme věřit, ale zcela jistě ne,

P44a86v85e59l 81H46e36r20i49n39e27k 6500838912553

To se pozná odborník... Na předpokládanou taktiku Španělska Vrba našel recept, který při naší a jejich síle měl jako jediný šanci na úspěch. To, že mužstvo pokračovalo v nezměněné taktice i druhý poločas, je taky pochopitelné - proč by proboha měnil taktiku, která do té doby fungovala??? Obdržení "nevyhnutelného" gólu nebyla jen otázka času - chcete snad tvrdit, že udržet tak bezbrankový stav 87 minut je možné, ale udržet ho 90 minut není? Vrba geniální stratég možná není, rozhodně je ale na tom daleko lépe než vy.

0/0
17.6.2016 15:43

Z62d46e92n65ě60k 22B69e34r50á45n69e85k 2278635336572

Měl by chytat Vaclík, centry do malého vápna sbírá v klidu.

+1/−5
17.6.2016 12:38

R13a94d53i31m 25K85a76l22a61s 2420916562781

Souhlas, a proto je lepší než Neuer, který zůstal stát, anebo Curtois, který dokonce vybíhal a pak se vracel. - Přeceňovaní brankáři.

Jj, je zkrátka zbytečné sušit aktuálně nejlepšího gólmana minimálně evropských soutěží jen na lavičce.

+2/−1
17.6.2016 13:14

H11o20n31z64a 24J94e81ž85e71k 4714710734626

Očekávám stejného zanďoura a čekání na 1-2 šance, které nedáme a prohrajeme stejně jako se Španělama 1-0. Změna žádná

0/−2
17.6.2016 11:58

L45u23m22í59r 18V55o25l80a23v54k39a 4698402751680

Tento chlapík je úplne v pohode a hlavne nad vecou a to vždy aj keď ho média a fans riadne kritizujú, takýto keby bol ten exot Ronaldo, tak ani nemá žiadnych neprajníkov.

+2/0
17.6.2016 11:55

J79i14r28i 30G23a55z49d34a 8474313134684

uz se tesim , nicmene mam takove tuseni ,ze zahrajeme slusne, ale prohrajeme a budeme se pakovat. jeste driv nez ME vubec zacalo..no, snad to nevyjde:-)