Diskuze

Památné souboje fotbalistů s Rusy a Řeky: Šmicerova euforie i bolest

Po zápase proti Rusku byl takřka národním hrdinou, v utkání s Řeckem naopak smolařem. Manažer národního mužstva fotbalistů Vladimír Šmicer před lety na mistrovství Evropy jako hráč prožil zápasy se soupeři, s kterými se Češi potkají na šampionátu příští rok v červnu.
JK

znalecvina

3. 12. 2011 21:25
Řekove vyhrali ME kvuli tomu, ze by neprodali listky na OH

Pred ME meli Řekove na OH v Atenach prodanych pouze 1/3 listku. Nejhorsi v novodobe historii OH a vypadalo to na velky prusvih. A uz tenkrat bylo vedet, ze jim v tom prodeji pomuze pouze zazrak. A jak "prekvapive" vyhrali ME, tak se do tydne zvysil prodej tak, ze bylo prodano 90% listku. ;-(

0 0
možnosti
JH

Profesor_Nula

3. 12. 2011 18:43
Tenkrát jsem Brucknerovi spílal strašně!

Měl střídat už v reg. hrací době, pak jsem nadával celý prodloužení a on pořád nic, ikdyž jsme šlapali vodu... A pak  udělal fatální a školáckou chybu Šmicer. To byla velká rána, ale férově jsem musel uznat, že Řekové to vyhráli, protože byli o ten fous lepší. Všude se psalo, jak prohrál fotbal apod. ale schválně se na ty zápasy, sestřihy podívejte. Zase takový antifotbal to nebyl a bacovíc, Řekové dávali góly. Kdyby postupovali po 0:0 kdy to kopali 90 min. na tribuny a penaltách, tak neřeknu, ale oni to neměli lehký a s notnou dávkou štěstí prošli do finále a tam zvítězili. S portugalcema začli i skončili a pokaždý je porazili!!! Neprohráli ani se Španěly, Francouzi, rozjetými Čechy. Schálně at se ti pokrytci podívají na zápasy EURO 96, tam jsme hráli snad ještě větší antifotbal, hlavně s Francií a Portugalskem a tý penaltě proti Němcům, kdy Poborský do vápna až doletěl ani nemluvím.

0 0
možnosti
MK

metall6

3. 12. 2011 23:39
Re: Tenkrát jsem Brucknerovi spílal strašně!

Hlavne jsem meli v Anglii v roce 1996 hodne stesti. Uz zapas proti Rusku, ktery jsme ztratili z 2:0 na 2:3 jsme meli z pr**le kliku a pak to pokracovalo. Penalta proti Nemecku ve finale byla vymyslena, faul na Poborskeho spachal Sammer minimalne metr pred vapnem. On sice rozhodci pisknul penaltu, ale Sammerovi odpustil vylouceni. Uz tehdy jsem si rikal, ze kdyby naridil trestnak z nejakych 17ti metru a Nemce poslal do 10ti asi by to pro nas bylo lepsi. [>-]

0 0
možnosti
PF

wotomtoje.

3. 12. 2011 17:44
V semifinále evropského šampionátu v Portugalsku 2004 ...

... se utkala překvapení turnaje ?!? 8-o

Co to melou, překvapení bylo akorát Řecko, my jsme tehdy patřili mezi širší favority od začátku a ve semifinále jsme měli nejnižší kurz na titul!

0 0
možnosti
MD

Melancholik34

3. 12. 2011 22:23
Re: V semifinále evropského šampionátu v Portugalsku 2004 ...

taky se mi nezdá vyloženě označení "překvapí turnaje", ale ten nejnižší kurz byl daný tím, že jsme hráli právě s Řeckem...

Vladimír Šmicer většinou přináší štěstí

Vláďa zvaný Štísko má většinou štěstí a to se ukázalo splněním jeho přání dostat Polsko. Jeho charisma pro tým hodně znamená. Dále viz http://www.youtube.com/watch?v=iQpZsbGWIuY !

0 0
možnosti
K

Kovac10

3. 12. 2011 12:35
S tím Kollerem

kdyby při tom držení v řeckým vápně uměl padat normálně jako člověk a ne kříženej albatros s buldozerem, tak by to Collina písknul určitě. Podívejte se na video někde, určitě najdete záznam a Kollerův pohyb a držení těla při pádu s roztaženýma rukama je víc než směšnej, to bych nepískl taky. To samý ta jeho šance, kdy po narážečce s Rosou při spoustě času z penalty ani netrefil bránu. To se pak těžko vyhrává. Jinak ale souhlasím, Řecko si titul nezasloužilo, ale tak to bohužel chodí. Byli zákeřní, nefér, diskutovali jak v parlamentu ohledně všeho. Holt tehdy prohrál fotbal :-(

1 0
možnosti
JJ

glader23

3. 12. 2011 17:12
Re: S tím Kollerem

Tenkrát to bylo smutný. Co Collina psiknul pred 4 rokama proti nezizemsku, to nepiskl proti Recku. Naprosto stejne zakroky. Ale to je proste sport. Skoda. Tenkrat jsme meli byt mistri evropy - pristi rok to bude ostuda jak remen. Takove stesti (jako v kvalifikaci) nam nemuze dlouho vydrzet.

0 0
možnosti
NF

no fear

3. 12. 2011 11:12
Tam

udelal obrovskou technickou chybu trener Brukner.Ten roh se pisknul ve  14 minute prvnoho prodlouzeni.Brukner mel pripraveneho hrace na stridani ale nestridal.(Rika se ze neni dobre srtidat hrace pred rohovym kopem)Kdyby zacal stridat dostal by nas casove do 16 minuty prodlouzeni  a  po tom rohovym reckym golu by zapas neskoncil . Tim padem jsme mohli mit dalsich 14 minut na vyrovnani.A jestli se nemylim Brukner mel v tu dobu 2 cerstve hrace na vystridani protoze tam drzel uz smatlajiciho Barose kterej sotva chodil kvuli penaltam.;-O

0 0
možnosti
PV

Prokupek

3. 12. 2011 11:30
Re: Tam

Hloupost. Kdyby vystřídal a roh se kopal, šlo by stále ještě o první půlku prodloužení, i kdyby trvala už 17 minut. Aby se mohlo pokračovat i v druhé půlce prodloužení, musel by gól padnout až po odpískání poloviny prodloužení a změně stran.

4 0
možnosti
JS

harry_s

3. 12. 2011 10:53
po roce v Lensu si ho vybral Liverpool??

Pokud vím,tak do Liverpoolu přestoupil v roce 1999 - po třech sezónách v Lens,kde byl v 98 mistrem Francie a sezonu nato hráli Ligu Mistrů....mno nic,co se tady divím...:-)

0 0
možnosti
JM

roenick

3. 12. 2011 10:47
nejvetsi omyl v dejinach ME a MS

Řecká výhra po výsledcích 1:0 a 0:0 byla největší omyl v dějinách ME a MS... ty betonářský tragédi vyhráli s takovou porcí štěstí a pomoci rozhodčích, že už se to nikdy opakovat nebude

od tý doby navíc hrajou větší a větší tužku :) (my ovšem taky)

to že jsme 2004 nezískali titul musí naše hráče mrzet dodneška, hráli i nejlepší fotbal na ME...ale na to se historie neptá no

1 0
možnosti
VP

vzdor zrušení účtu nejsem ovcí

3. 12. 2011 11:34
Re: nejvetsi omyl v dejinach ME a MS

Vtipné je, že pokud by Collina odpískal penaltu za držení Kollera, tak jako o 4 roky dřív proti nám, tak se žádné prodloužení hrát nemuselo. Stejně domácím Portugalcům ve finále byl lehčí soupeř houby platný. Collina byl opravdu excelentní rozhodčí - ten věděl jak pískat podle vyšších zájmů.