• 0
Fotbalisté Luhačovic vyhráli ve 14. kole zlínského přeboru na hřišti posledního Kelče 3:0, k čemuž přispěl dvěma góly i kanonýr David Červenka. Blýskl se i penaltou po vzoru Antonína Panenky. Luhačovice vedou tabulku o tři body před druhým Strání, které podlehlo třetímu Provodovu.

Utkání druhého s třetím rozhodovaly po remíze v základní hrací době až pokutové kopy. Provodov po nich vyhrál 2:1 a získal bod na víc.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Tříbodový náskok mají na prvním místě tabulky po čtrnácti odehraných zápasech Luhačovice, o víkendu porazily Kelč. Na hřišti posledního týmu soutěže vedli už po třech minutách díky gólu Antonína Popelky. Podobně rychlá nástup měly Luhačovice i po změně stran.

Ve 47. minutě proměnil pokutový kop panenkovským dloubákem David Červenka, který ještě jednou trefou posléze upravil skóre na konečných 3:0.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Výsledky 14. kola: Vigantice - Chropyně 0:1 (0:1), Morkovice - Rožnov p.R. 3:0 (0:0), Bystřice p.H. - Baťov 1930 3:1 (2:1), Kelč - Luhačovice 0:3 (0:1), Vsetín - Fryšták 5:0 (3:0), Štítná n.Vláří - Boršovice 1:0 (0:0), Strání - Provodov 1:2 np (1:1).