• 0
Blšany zavítaly v 7. kole přeboru Ústeckého kraje na hřiště nováčka z Postoloprt. Výkon fotbalistů prvního celku soutěže vyústil v jednoznačnou výhru 6:0. Čtyřmi brankami se zaskvěl bývalý útočník Slavie či Žižkova Jiří Böhm. Stejnou měrou jej napodobil František Tůma z Bíliny, jenž se s kanonýrem „Chmelařů“ přetahuje o první místo v tabulce střelců. Nejen na jejich góly se podívejte ve videu.

Böhm přišel na hřiště až v 39. minutě za stavu 1:0, když nahradil střelce branky Sebastiana Zdichynce. Ještě před půlí zvýšil Filip Štochl na 2:0.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Po přestávce patřilo hřiště čtyřgólovému střelci. V 52. minutě dostal přihrávku na penaltu a nemýlil se. Druhou branku přidal Böhm po samostatném úniku střelou placírkou. Na hattrick mu přihrál před prázdnou bránu Michal Zeman dvě minuty po hodině hry.

Čtvrtý gól přidal Böhm také téměř do prázdné brány. V 73. minutě dostal po faulu na exsparťana Vlastimila Vidličku šanci přidat pátou trefu, ale z penalty selhal.

Jiří Böhm

Jiří Böhm ještě v dresu Viktorie Žižkov

Bílina zdolala Hrobce 5:2 a velkou měrou se na výhře podílel Tůma. První branku zaznamenal v 36. minutě, když obešel obránce a vyrovnal na 1:1. Ve druhém poločase pokračoval ve skvělém výkonu. Chvíli po pauze proměnil penaltu a hattrick uzavřel po náběhu za obranu v třiapadesáté minutě. Trefu číslo čtyři si připsal po samostatném úniku a přesné střele na zadní tyč.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Ani Štětí gólově nezahálelo a sedmi brankami vyprovodilo hosty z Žatce. Upozornil na sebe zejména další hattrickový střelec Tomáš Belák.

Výsledky 7. kola: Štětí - Žatec 7:1 (2:1), Blšany - Postoloprty 6:0 (2:0), Bílina - Hrobce 5:2 (1:1), Duchcov - LoKo Chomutov 3:0 (2:0), Modrá - Modlany 2:3 (1:2), Srbice - Krupka 2:3 (1:1), Střekov - Horní Jiřetín 4:2 (1:2), Neštěmice - Proboštov 1:2 (1:1).