• 0
Emil Rilke odehrál za Liberec, Teplice či Most přes 100 ligových zápasů. Nyní kope fotbalový přebor Ústeckého kraje v Krupce a sází jeden gól za druhým. Ve 26. kole pomohl zdolat Chomutov 7:1 čtyřmi brankami. Podívejte se na video.

Někdejší mládežnický reprezentant otevřel skóre již v sedmé minutě, když z ostrého úhlu napálil balon tvrdou ranou pod břevno. O chvíli později přidal svou druhou trefu v utkání - přihrávku spoluhráče pohodlně dopravil do prázdné brány.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Zbylé dva zásahy byly podobně jednoduché jako ten předchozí. Rilke tentokrát stav zápasu uzavíral, když v 72., respektive 78. minutě zápasu dvakrát uklidil míč mezi nechráněné tři tyče a Krupka tak nad Chomutovem zvítězila 7:1.

Rilke v probíhajícím ročníku nasázel 23 gólů, přičemž za posledních šest kol rozvlnil síť celkem jedenáctkrát. Krupka aktuálně obývá třetí místo tabulky s teoretickou šancí na druhou pozici.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Výsledky 26. kola: Modlany - Blšany 3:0k (3:0), Horní Jiřetín - Bílina 2:1 np (1:1), Proboštov - Duchcov 5:0 (1:0), Žatec - Srbice 3:0 (1:0), Štětí - Střekov 4:0 (3:0), Postoloprty - Hrobce 0:7 (0:6), Krupka - LoKo Chomutov 7:1 (4:1), Modrá - Neštěmice 0:4 (0:3).