O postup ale pražský klub nemohl přijít, účast v druhé lize si vybojoval před týdnem výhrou 7:1 nad Litoměřickem.
Vyšehrad vyhrál ČFL poprvé v historii, jeho trenérovi Romanu Veselému se to povedlo již potřetí. V roce 2014 slavil stejný úspěch s Kolínem a rok nato s Bohemians Praha.
O vítězi a postupujícím z MSFL rozhodlo až sobotní dramatické poslední kolo. Vedoucí Frýdek-Místek prohrál 1:2 v Hlučíně a jeho zaváhání využila Líšeň vítězstvím 2:1 v Hodoníně. Brněnský klub tak vyhrál MSFL s náskokem jednoho bodu před Petřkovicemi a Frýdkem-Místkem, který odsunula na třetí místo horší vzájemná bilance.
Frýdek-Místek utrpěl v rozhodujícím duelu první jarní porážku. V tomto kalendářním roce „Valcíři“ až do dneška dvanáctkrát vyhráli a pouze dvakrát remizovali.
85. Brabenec
72. Kozel
Kimia – Broukal, Pelyak, Jiránek (C), Zahranychnyy, Volek (68. Ježdík), Trýzna (75. Brabenec), Milec (83. Písačka), Oikonomikos (59. Koutenský), Bassey Fortune, Hadi Mohammed.
Otáhal – Mareš, Neuberg (C), Brejcha, Vejvar (89. Bazal), D. Čapek (46. P. Čapek), Zákostelský, Rys (64. Krejdl), Kozel (90+1. Laňka), Pardubský, Švejdík.
Čáp – Koutenský, Brabenec, Císařovský, Ježdík, Písačka.
Dočekal – Bazal, P. Čapek, Laňka, Krejdl.
57. Zahranychnyy, 65. Mohammed, 81. Ježdík
58. Brejcha, 65. Zákostelský, 68. Vejvar, 90+2. Laňka
Rozhodčí: Martínek – Řeháček, Šťastný
Počet diváků: 220
4. Švantner
36. Švantner
26. Labík
75. Bastin
84. Hynek
Tetour – Vosáhlo (85. Rataj), Filip, Pedro, Engelmann, Švantner, Hampl, Vrňák (C) (67. Urban), Srb (62. Azilinon), Brokeš, Zoubek (62. Lauricella)
Dunda – Špidlen, Koubek (46. Korba), Sedláček (C) (46. Jarkovský), Labík, Doležal (46. Bastin), Vyšehrad, Veselka, Kopáč, Živný (70. Hynek), Chocholatý (60. Novák)
Rotbauer – Rataj, Urban, Procházka, Turek, Azilinon, Lauricella
Novák, Jarkovský, Hynek, Korba, Bastin
11. Tetour
40. Koubek, 72. Špidlen
Rozhodčí: Pastyřík – Mudra, Šlajs
11. Müller
13. Miškovský
42. Sodoma
90+6. Cigánek
Měsíček – Kovařík, Obrtlík (C), Ludvík, Nosek, Doležal (85. Havel), Tenkl, Polák, Pavlíček, Müller (76. Pospíšil), Kalaš (46. Kafka)
Bartoš – Kühnel, Routek, Soběslav, Klain, Fotr, Tvaroha, Petrlák, Bernát, Sodoma (62. Žižka), Miškovský (C) (85. Cigánek)
Šídlo – Kafka, Havel, Mucha, Pospíšil
Truksa – Žižka, Ištok, Kopecký, Cigánek, Lukáš
45. Obrtlík, 90+5. Ludvík
54. Sodoma, 78. Klain
Rozhodčí: Dujsík – Čechlovský, Drábek
Počet diváků: 120
Konečná tabulka ČFL
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Vyšehrad | 32 | 20 | 4 | 3 | 5 | 65:31 | 71 |
2. | Zápy | 32 | 19 | 3 | 4 | 6 | 56:36 | 67 |
3. | Loko Vltavín | 32 | 20 | 2 | 1 | 9 | 67:38 | 65 |
4. | Olympia Radotín | 32 | 15 | 8 | 3 | 6 | 50:33 | 64 |
5. | Domažlice | 32 | 15 | 6 | 2 | 9 | 59:42 | 59 |
6. | Převýšov | 32 | 14 | 1 | 5 | 12 | 49:52 | 49 |
7. | Litoměřicko | 32 | 14 | 3 | 1 | 14 | 42:50 | 49 |
8. | Dobrovice | 32 | 13 | 2 | 5 | 12 | 47:42 | 48 |
9. | Ústí nad Orlicí | 32 | 11 | 5 | 2 | 14 | 32:44 | 45 |
10. | Živanice | 32 | 11 | 4 | 3 | 14 | 40:45 | 44 |
11. | Benešov | 32 | 10 | 5 | 4 | 13 | 48:58 | 44 |
12. | Velvary | 32 | 10 | 3 | 6 | 13 | 50:58 | 42 |
13. | Štěchovice | 32 | 11 | 2 | 4 | 15 | 48:58 | 41 |
14. | Králův Dvůr | 32 | 9 | 2 | 6 | 15 | 46:43 | 37 |
15. | Karlovy Vary | 32 | 6 | 6 | 3 | 17 | 41:62 | 33 |
16. | Písek | 32 | 8 | 1 | 4 | 19 | 44:62 | 30 |
17. | Brozany | 32 | 5 | 4 | 5 | 18 | 32:62 | 28 |
Poznámka: Tým Viktorie Jirny odstoupil ze soutěže.
52. Masař
56. Silný
13. Duba
36. Matulka
48. Duba
64. Skalník Michal
Jícha – Šmerda, Jeleček – Cupák, Okleštěk, Chytil – Silný, Kovář, Marčuk, Krhut (C), Masař
Šmída – Smetana, Batelka, Vašíček – Michal (C), Svoboda, Skalník Kamil, Zbytovský – Duba, Matulka, Skalník Michal
Trčka – Mlčoch, Krejčíř, Moravec, Dvořák
Skryja – Švanda, Bača, Vícha, Wolker
61. Masař, 87. Šmerda
40. Matulka, 45+1. Zbytovský, 61. Svoboda, 86. Vašíček, 90. Michal
60. Dvořák
Rozhodčí: Popelák – Vostrejž, Marek
Počet diváků: 212
14. Žák
51. Smejkal
81. Rolinek
Novotný – Flasar, Bohun, Kyselka, Sasín, Žák, Hesek, Piňa, Pospíšeil, Dione, Fojtík
Vítek – Smejkal, Černín, Minařík, Krška, Hlavica, Machálek, Refeno, Hanuš, Fall, Demeter
T. Mareš, Michna, L. Mareš, Hromek, Opina, Koníček.
Leznar – Bednář, Minárčík, Jambor, Šperka, Krula, Rolinek.
43. Hesek, 53. Kyselka
55. Reteno Elekana, 90+2. Vítek
Rozhodčí: Slabý – Silný, Vojáček
22. Lokša
74. Lokša
85. Moučka
87. Szotkowski
28. Šrom
Ognjanov – Velner, Tomšů (81. Kotala), Sporysz (C), Neumann, Ptáček (46. Moučka), Lokša (89. Raška), Plesník, Smékal, Mládek, Szotkowski.
Machalický – Josl, Koláčný, Minář, Oulehla, Šrom (81. Jelínek), Martin Vyskočil (C) (75. Tureček), Michal Vyskočil, Sedláček, Rožek, Pospíšil.
Godula – Adámek, Moučka, Kotala, Raška, Luu Cong Than.
Jelínek, Tureček, Kostka, Zlámal
56. Smékal, 77. Velner
53. Pospíšil, 57. Josl, 65. Vyskočil, 88. Minář
Rozhodčí: Zaoral – Glasnárek, Kneisl.
Počet diváků: 134
36. Heiník
85. Literák (vla.)
42. Varadi
Jakub Kodeš – Heiník, Žižka (C), Málek, T. Dostál, Hudeczek, Krejčí, Jančík (77. Pyclík), Štefek, Vengřinek (46. Opatřil), Kraut (90+3. De Carvalho)
Kofroň – Hloch, Literák (C), Hykel (86. Gomola), Hruška (54. Skwarczek), Mozol (75. Vychodil), Varadi, Duda, Hýbl, Bialek, Vašíček
Kolenko – Massaniec, R. Dostál, Opatřil, De Carvalho, Pyclík, Jan Kodeš
Kalina – Gomola, Vychodil, Mrkvička, Ságner, Kaizar, Skwarczek
18. Krejčí, 67. Štefek, 74. Žižka, 81. Štefek
14. Varadi, 21. Duda, 45+2. Hykel, 90+1. Hloch
90+1. Gomola
Rozhodčí: Tomanec – Mayer, Líkař
Počet diváků: 265
38. Labuda
33. Moravec (vla.)
71. Tilkeridis
73. Šupák
Chvěja – Adamík, Baránek, Haas, Karčmář, Labuda, Moravec (C), Pecuch, Rubý, Rychnovský, Strakoš.
Kameník – Furik J; Furik M; Hleba, Kocúr (C), Kolísek, Kundrátek L; Kundrátek P; Navrátil, Ondruška, Šupák.
Gross – Blahuta, Býma, Foitzik, Gebauer, Romaněnko, Skroch.
Baroš – Dydowicz, Furik D; Koždoň, Tilkeridis.
65. Baránek, 80. Rychnovský
90. Kundrátek
Rozhodčí: Simon Vejtasa, Jan Mikyska, Alexandr Černoevič.
Počet diváků: 105
Konečná tabulka MSFL
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Líšeň | 30 | 18 | 7 | 5 | 67:33 | 61 |
2. | Petřkovice | 30 | 19 | 3 | 8 | 58:35 | 60 |
3. | Frýdek-Místek | 30 | 19 | 3 | 8 | 54:33 | 60 |
4. | Kroměříž | 30 | 17 | 6 | 7 | 62:31 | 57 |
5. | Uničov | 30 | 15 | 6 | 9 | 54:36 | 51 |
6. | Vyškov | 30 | 14 | 9 | 7 | 59:35 | 51 |
7. | Velké Meziříčí | 30 | 11 | 9 | 10 | 55:61 | 42 |
8. | Otrokovice | 30 | 12 | 4 | 14 | 63:55 | 40 |
9. | Hlučín | 30 | 10 | 9 | 11 | 46:41 | 39 |
10. | Uherský Brod | 30 | 11 | 6 | 13 | 46:48 | 39 |
11. | Dolní Benešov | 30 | 10 | 7 | 13 | 37:52 | 37 |
12. | Vrchovina | 30 | 9 | 8 | 13 | 44:58 | 35 |
13. | Hodonín | 30 | 10 | 5 | 15 | 43:43 | 35 |
14. | Rýmařov | 30 | 9 | 8 | 13 | 49:55 | 35 |
15. | Hulín | 30 | 6 | 5 | 19 | 40:75 | 23 |
16. | Valašské Meziříčí | 30 | 0 | 5 | 25 | 14:100 | 5 |