• 0
O vítězi přeboru Plzeňského přeboru je už dávno jasno, stane se jím Koloveč. I druhé místo fotbalistům Vejprnic nikdo nevezme. Zamotaná je naopak spodní polovina tabulky, čtrnáctým Lubům situaci zkomplikovala prohra právě s Vejprnicemi (0:3). Podívejte se na video.

Domácí Vejprnice potvrdily roli favorita hned zkraje zápasu. Hrála se 9. minuta, když hosté inkasovali poprvé.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Míč se po rohovém kopu dostal u vzdálenější tyče k Paulovi, jenž se nemýlil a otevřel skóre utkání.

O tři minuty později domácí fanoušci jásali podruhé. Po přesné kolmici z hloubi pole se k balónu probojoval Lhotka, který osamocený neměl problém prostřelit gólmana Lubů.

A do třetice všeho dobrého pro Vejprnice a zlého pro Luby - v 84. minutě po rozehrání nakrátko a centru zleva přesně dorážel Černý.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Luby tak mají dvě kola před koncem plzeňského přeboru čtyřbodový náskok na poslední Nepomuk. Patnácté Příkosice jsou v mnohem větším ohrožení, mají k dobru jediný bod.

Výsledky 28. kola: Klatovy - Nepomuk 2:0, Stod - Přeštice 2:0, Bolevec - Koloveč 1:2, Chotíkov - Příkosice 5:0, H. Bříza - Rapid Plzeň 4:2, Vejprnice - Luby 3:0, Rokycany B - Domažlice B 1:2, Holýšov - Horažďovice 2:0.