• 0
Necelá stovka diváků u hřiště v Holýšově musela počkat na první branku do 62. minuty. Domácí fotbalisté ale rozjeli kanonádu, Rapidu Plzeň nastříleli ve zbytku utkání 27. kola ještě čtyři góly a zvítězili 5:0. Na zajímavé momenty z přeboru Plzeňského kraje se podívejte ve videu.

Po rozpačitém výkonu v úvodním dějství přišla smršť. Skóre otevřel Roman Baxa, čtyři minuty po něm proměnil penaltu kapitán Miroslav Černohorský, jenž chvíli poté přidal už třetí holýšovský gól. V závěru upravili stav utkání střídající Kamil Staněk s Radkem Krausem.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

„První poločas byl z naší strany křečovitý, hráli jsme špatně. Do druhé půle jsme prostřídali a Dostálík s Krausem hru rozhýbali. Nám se navíc poté začalo dařit i střelecky,“ hodnotil pro fotbalunas.cz kouč Holýšova Karel Míčka.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Výsledky 27. kola: Bolevec - Zruč 2:1 (2:0), Chotíkov - Petřín Plzeň 3:2 (1:2), Holýšov - Rapid Plzeň 5:0 (0:0), Vejprnice - Luby 2:0 (1:0), Nýrsko - Rokycany B 7:1 (5:1), Svéradice - Rozvadov 2:4 (0:2), Stříbro - Lhota 3:1 (1:1), Domažlice B - Přeštice 2:1 (1:1).