Fotbalisté Táborska slaví gól.

Fotbalisté Táborska slaví gól. | foto: David Peltán, MAFRA

Výhra potěší. Proti Budějovicím se nám nedaří, těší táborského Kučeru

• 0
Odehrál necelou hodinu hry a podal zodpovědný výkon. Záložník Martin Kučera si navlékl kapitánskou pásku a podpořil výhru Táborska v přípravném utkání proti Dynamu (3:1) spolehlivou defenzivní prací.

S výsledkem jste spokojení, co s předvedenou hrou?
Výsledkově jsme to zvládli na jedničku. V prvním poločase měly České Budějovice několik příležitostí na to, aby šly do vedení. Kdyby je proměnily, utkání by se jistě vyvíjelo jinak. Do poločasu se nám naopak podařilo jednou prosadit, čímž jsme soupeře značně nakousli. Následovaly další dvě trefy a mohli jsme slavit cennou výhru nad kvalitním týmem.

Fotbalista Martin Kučera z Táborska

Je povzbudivé porazit v přípravě druholigového rivala z Budějovic?
Rozhodně, je to pro nás povzbuzení do další práce. I když je to pouze přátelské utkání, tak to jistě potěší o to více, že se nám proti Dynamu tradičně nedaří.

Celkově se příprava vyvíjí správným směrem?
Máme proměnlivé výsledky. Prohráli jsme s Teplicemi, porazili jsme Příbram a tým hráčů bez angažmá. Naposledy jsme propadli na turnaji v Počátkách, kde jsme dvakrát prohráli a předvedené výkony byly opravdu špatné. Proti Dynamu jsme si znovu spravili chuť.