• 0
Slavia Hradec Králové šlape na paty vedoucí dvojici Kratonohy-Náchod. Potvrdila to i v 5. kole přeboru Královéhradeckého kraje proti fotbalistům Broumova, které deklasovala 5:0. Poločasový stav přitom debaklu tolik nenapovídal, domácí se v první půli prosadili jen jednou. Podívejte se na video.

Střelecká produktivita Slavie HK je obávaná. Tento celek dal v probíhající sezoně pět branek za zápas už třikrát, přičemž poslední dvě domácí střetnutí znamenala rovnoměrně rozložených deset zásahů do sítí soupeřů.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

„I když výsledek vypadá jednoznačně, nebyl to pro nás jednoduchý zápas. Hosté se představili jako houževnatý tým a téměř hodinu bojovali o případné body. Zápas se zlomil po naší druhé brance a zbytečném vyloučení jejich hráče,“ hodnotil pro khfotbal.cz trenér domácích Josef Pleskot.

Hned za Slavií HK je v tabulce Jičín, který si z Provodova odvezl tři body za výhru 4:1. „V naší hře je mnoho nepřesností a ztrát, proto se zápas dohrával pouze jako kondiční trénink, bohužel většinou bez míče,“ prohlásil o průběhu duelu trenér Provodova Ondřej Nejman.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Pěknou trefu zaznamenali hráči Náchoda při výhře 3:1 nad Novým Městem nad Metují. V 79. minutě dostali příležitost rozehrát volný přímý kop.

K míči se postavili čtyři hráči. První dva balón přeběhli, třetí přiťukl Michaelu Moravcovi, který z dálky krásně zavěsil.

Rezerva Trutnova stále čeká na bodový zisk a je beznadějně poslední, tentokrát doma nestačila na Rychnov nad Kněžnou, jenž si odvezl výhru 4:1.

Výsledky 5. kola (6. hraného): RMSK Cidlina - Kratonohy 1:3 (0:1), Slavia HK - Broumov 5:0 (1:0), Dobruška - Č. Kostelec 3:1 (1:0), Kostelec n/O. - Týniště n.O. 5:1 (1:0), Náchod - Nové Město 3:1 (1:0), Chlumec n. C. - Vysoká 4:1 (1:0), Trutnov B - Rychnov n. K. 1:4 (1:1), Provodov - Jičín 1:4 (0:2).