• 0
Fotbalisté Jičína dali ve 12. kole přeboru Královéhradeckého kraje šest branek v první půli a Provodov zdolali vysoko 7:2. Chlumec nad Cidlinou také vstřelil šest gólů a nad Novým Městem zvítězil 6:0. Podívejte se na video.

V Jičíně bylo rozhodnuto za pětadvacet minut. Domácí tou dobou vedli už 4:0 a do přestávky přidali do sítě posledního Provodova ještě dva zásahy. Marku Kocourkovi se podařilo zkompletovat hattrick.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Hosté ve druhém poločase alespoň kosmeticky upravili skóre - pěkným lobem se prezentoval Lukáš Khun a druhý gól Provodova zaznamenal z penalty Jakub Chmelík. Poslední slovo měli přesto hráči Jičína, konkrétně Jaroslav Řeháček, jenž uzavřel na konečných 7:2.

„Výsledkově a gólově se nám první poločas povedl, v poli už to tak slavné nebylo a hosté nepřipomínali odevzdaného soupeře, který hraje o záchranu,“ řekl pro klubový web trenér Jičína Miroslav Jeník.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

O skóre před pátým Jičínem je po vítězství 6:0 Chlumec nad Cidlinou. Domácí si brankový příděl do sítě Nového Města nad Metují rozdělili rovnoměrně do obou poločasů.

Výsledky 12. kola: Chlumec n. C. - Nové Město 6:0 (3:0), Slavia HK - Č. Kostelec 2:3 (0:1), Jičín - Provodov 7:2 (6:0), Libčany - Vysoká 4:1 (2:0), RMSK Cidlina - Hořice 2:0 (1:0), Rychnov n. K. - Kostelec n/O. 2:3 (2:3), Broumov - Dobruška 2:0 (0:0), L. Bělohrad - Jaroměř 2:0 (1:0).