• 0
Červená karta, běž pod sprchu! To v uplynulém 17. kole přeboru Jihomoravského kraje s nadsázkou slyšelo hned šest hráčů, a to pouze ve třech zápasech. S devíti hráči totiž svá utkání dohrálo IE Znojmo i Novosedly, dvakrát se vylučovalo i v zápase mezi Ivančicemi a Bzencem. Na sestřih duelů 17. kola se podívejte na videu.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Fotbalisté IE Znojma drželi na hřišti posledních Jevišovic dlouho bezbrankovou remízu. Naděje na bodový zisk jim ovšem zmařila dvě vyloučení.

V 63. minutě ale Kráčman zezadu fauloval unikajícího hráče soupeře a musel předčasně opustit hřiště. O chvíli později domácí využili početní výhody a vstřelili vedoucí gól.

V 85. minutě uviděl druhou žlutou a tedy i červenou kartu Ostrý, po jehož vyloučení Jevišovice potvrdily svou výhru druhou brankou. Fotbalisté Jevišovic tak vyhráli teprve potřetí v sezóně a po zisku třech bodů se vyhouply na předposlední místo před Kuřim.

Disciplína chyběla také hráčům Novosedel. Ti už od 14. minuty prohrávali na půdě Ráječka, kdy skóroval Neděla. Hosté však v průběhu duelu vyrovnat nedokázali, o závěrečný tlak se navíc sami připravili. V posledních pěti minutách hry totiž obdrželi červenou kartu Šťastný a Štyks.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Sudí dvakrát vylučoval hráče také v utkání mezi Ivančicemi a Bzencem. V 76. minutě musel hřiště opustit domácí Černý, dvě minut před koncem naopak uviděl červenou kartu hostující Šifel. Na výsledek však obě vyloučení vliv neměla, remízu 1:1 totiž stanovily góly, které padly už v předešlém vývoji střetnutí.

Burčík bleskovým hattrickem zachránil Bohunice

Vedoucí Bohunice se ve svém zápase dlouho trápily proti Vojkovicím, v poločase prohrávaly 1:2. Vítězný obrat a tři body jim však zajistil hattrick Burčíka. Ten vstřelil tři góly během pouhých devíti minut – a to v 69., 75. a 77. minutě.

Výsledky 17. kola: Ivančice – Bzenec 1:1 (1:0), Sparta Brno – Bosonohy 3:3 (1:1), Vojkovice – Bohunice 2:4 (2:1), Moravská Slavia – Rousínov 3:1 (2:1), Moravský Krumlov – Kuřim 2:1 (0:0), Jevišovice – IE Znojmo 2:0 (0:0), Ráječko – Novosedly 1:0 (1:0), Bystrc – Dubňany 2:0 (0:0).