Momentka z druholigového duelu Jihlava (žlutá) - Vyšehrad

Momentka z druholigového duelu Jihlava (žlutá) - Vyšehrad | foto: Tomáš Blažek, MAFRA

Jihlava nevyužila vedení ani přesilovku a remizovala s posledním Vyšehradem

• 2
Fotbalisté Jihlavy remizovali na úvod jarní části druhé ligy s Vyšehradem 1:1. Na branku domácího Michala Ševčíka z penalty odpověděli Pražané rovněž gólem z pokutového kopu, který proměnil minutu před koncem řádné hrací doby střídající Pavel Vandas.

Jihlava nevyužila početní převahu poté, co Vyšehrad hrál od 46. minuty bez vyloučeného Milana Králíčka, ani tlak v nastaveném čase. Rozhodčí neuznal domácím gól kvůli útočnému faulu.

Vysočina zůstává se ziskem 16 bodů na desáté příčce, pětibodový Vyšehrad je stále poslední.

FC Vysočina Jihlava - FK Slavoj Vyšehrad 1:1 (1:0)

Branky: 22. Ševčík - 89. Vandas. Rozhodčí: Cieslar – Mikeska, Bureš. ŽK:30. T. Vlček - 44. Králíček. ČK:46. Králíček.

FC Vysočina Jihlava Číž – Křišťál, Vedral, T. Vlček, Horák – Červ, Lacko – Ritter, Ševčík (73. Arroyo), Selnar (67. Patrák) – Klobása (87. Shudeiwa).

FK Slavoj Vyšehrad Babka – Stropek, Egert (46. Zaradny), Košút, Schneider – Šandera, Kulig (67. Jakab) – Hezoučký, D. Procházka (67. Vandas), M. Černý – Králíček.