• 0
Někdejšímu nejlepšímu kanonýrovi druhé ligy Martinu Jiroušovi se v divizi A náramně daří. Útočník Čížové dal v 17. kole na hřišti Českého Krumlova dvě branky a celkově jich nastřádal už 19. Ještě lépe je na tom v souboji střelců karlovarský Marian Geňo, jenž se do sítě Dobříše trefil hned čtyřikrát. Podívejte se na video.

Geňo, kapitán lídra tabulky z Karlových Varů, je k nezastavení. V sedmnácti kolech se radoval už ze třiadvaceti zásahů - poslední čtyři přitom zvládl za jediné utkání.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Vary tak zdolaly Dobříš 5:0 a mají dobře nakročeno k postupu do vyšší soutěže. „Ve třicáté minutě to bylo 3:0 a bylo prakticky po zápase,“ říkal pro klubové mikrofony kanonýr Geňo, „kdybychom proměnili velké šance, tak jsme mohli dát klidně deset gólů.“

Jirouš, před osmi lety nejlepší střelec druhé ligy v dresu Sokolova, na Geňa aktuálně v souboji střelců ztrácí čtyři branky. Čížová na hřišti Českého Krumlova prohrávala 0:1 od 26. minuty, nedlouho poté ale srovnala a právě Jirouš po změně stran zajistil obrat.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Čížová má na druhé příčce tabulky stejně bodů jako vedoucí Vary, na opačném pólu zůstává Sušice, která v zatím stále marně čeká na bodový zisk.

Výsledky 17. kola: Český Krumlov - Čížová 1:4 (1:1), Karlovy Vary - Dobříš 5:0 (3:0), Ostrov - Sedlčany 1:3 (0:2), Roudné - Jankov 3:0 (2:0), Mar. Lázně - Doubravka 2:0 (0:0), Rokycany - Aritma Praha 0:3 (0:2), Admira Praha - Klatovy 1:2 (0:1), Sušice - Motorlet Praha 1:3 (1:2).