Momentka z tréninku Mostu.

Momentka z tréninku Mostu. | foto: Ondřej Bičiště, MF DNES

Nový trenér s námi už pracuje, zní z mosteckého klubu

  • 0
S týmem už spolupracuje, přesto stále není jisté, zda už do nedělního hitu s druholigovým lídrem Žižkovem povede fotbalisty Mostu nový trenér.

„Každopádně nový kouč bude, už s námi čtyři dny aktivně spolupracuje, pomáhá třeba s rozborem videa, konzultujeme různé věci. Ale jeho závazky jsou bohužel takové, že neumíme na sto procent říct, jestli se vše stihne administrativně dořešit do neděle, nebo podepíše smlouvu až v pondělí,“ říkal včera dopoledne Anton Stehlík mladší, mostecký sportovní ředitel. V tom případě by tým do bitvy s lídrem znovu vedl on a Stanislav Hofmann, asistent odvolaného Víta Raszyka.

„Přijede velký favorit, jeho výsledky a hlavně výkony jsou asi nejlepší v 2. lize. Osobně jsem viděl zápas Viktorky s Opavou, předvedla výborný výkon. Bylo tam plno důrazu, nasazení, kombinací. Má skvělé individuality, nečeká nás nic lehkého, ale musíme se s tím poprat.Vykartovaní jsou Veselinovič a Avdič, další tři hráče máme zraněné, takže sestava nebude ideální. Náš cíl bude hlavně neprohrát,“ přeje si Stehlík.

Už minule v Olomouci nebyl Most daleko od překvapení, nakonec ale ztroskotal 2:3. „Progres z naší strany tam určitě byl, bohužel školácké chyby nás připravily o lepší výsledek. Ale kluci si dokázali, že když bojují, mohou hrát ve 2. lize s kýmkoliv.“ 

Program českého týmu na Euru

15. června: vítěz Ligy národů C - Česko (Glasgow), 19. června: Chorvatsko - Česko (Glasgow), 23. června: Česko - Anglie (Londýn).