• 0
Fotbalisté Tasovic po dvou bezbodových zápasech zabrali a ve 20. kole divize D deklasovali Bystřici nad Pernštejnem 4:0. Dvě branky dali domácí v první půli, dvě po změně stran. Podívejte se na video.

Skóre otevřel ve 21. minutě hlavou Robin Hrobař, na jehož branku navázal Miroslav Paul, který chvíli před přestávkou zakončil levačkou rychlý protiútok domácích.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Tasovice v zápase proti poslednímu týmu tabulky i nadále dominovaly, což potvrdila krásná utažená rána Marcela Blahoudka z třiapadesáté minuty. Gólový účet utkání uzavřel v závěru díky svému důrazu střídající Lukáš Fiedler. Bystřice nad Pernštejnem čeká na vítězství od září.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Výsledky 20. kola: Holešov - Stará Říše 3:1 (2:0), Bzenec - Slavoj Polná 4:1 (3:0), Břeclav - Pelhřimov 2:0 (0:0), Brumov - Hodonín 1:2 (1:2), Tasovice - Bystřice n.P. 4:0 (2:0), Vrchovina - Slavičín 1:0 (0:0), Žďár n.Sázavou - Uherský Brod 0:1 (0:1), Velká Bíteš - Rosice 1:2 (0:2).