• 0
Fotbalisté Vysokého Mýta deklasovali Náchod 5:0 a posunuli se na druhou příčku tabulky. V 18. kole divize C se dařilo také Přední Kopanině, jejíž výhru 3:2 nad Kutnou Horou zařídil rozhodující trefou exligový Tomáš Pešír. Podívejte se na video.

Vysoké Mýto udělalo důležitý krok v boji o postup do třetí ligy. Náskok vedoucího Ústí nad Orlicí stáhlo na pět bodů. V duelu s posledním Náchodem byli domácí fotbalisté jasným favoritem a o výhře rozhodli prakticky během prvního poločasu.

V rozmezí 28. a 40. minuty totiž nasázeli tři góly. Po změně stran přidali ještě dva, každou branku vsítil jiný střelec.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

O vítězství pražské Přední Kopaniny rozhodl Tomáš Pešír. Někdejší hráč Slavie, Blšan nebo skotského Livingstonu naskočil do zápasu proti Kutné Hoře v 57. minutě a o pět minut později už díky svému důrazu zvýšil náskok domácích na 3:0.

Kopanina se však o výhru strachovala, jelikož v 66. a 78. minutě zdramatizoval závěr dvěma penaltami Martin Frejlach. Domácí už ale neinkasovali a v důležitém záchranářském souboji vybojovali tři body.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

„Nikdo se neptá, jestli jsme se klepali o výsledek nebo jestli měl trenér infarkt. Vždycky si to nějakým způsobem zkomplikujeme. Ale jsem spokojený, získali jsme tři body,“ řekl klubové televizi trenér Kopaniny Sálem Hebousse.

Výsledky 18. kola: Kratonohy - Pardubice B 1:2 (0:1), Ostrá - Chrastava 2:1 (0:1), Letohrad - Turnov 0:1 (0:0), Vysoké Mýto - Náchod 5:0 (3:0), Př. Kopanina - Kutná Hora 3:2 (2:0), Živanice - Čáslav 0:1 (0:0), Kolín - Dvůr Králové 2:0 (1:0), Trutnov - Ústí n.O. 2:0 (1:0).