• 0
V dresu Slavie slavil dva tituly, zahrál si i Ligu mistrů. Nyní osmatřicetiletý obránce František Dřížďal působí v Karlových Varech, které ve 20. kole fotbalové divize A vybojovaly na hřišti pražské Admiry dva body za výhru po penaltách. Dřížďal poslal zápas do rozstřelu hlavičkou z 84. minuty. Podívejte se na video.

Utkání rozehrála lépe domácí Admira, která otevřela skóre ve 43. minutě - parádním způsobem se o to postaral Štěpán Zahálka, jenž se z volného přímého kopu kousek za vápnem trefil přesně do horního rohu.

Souboj týmů z čela tabulky dlouho vypadal na tříbodový zisk pro Pražany, s tím však nesouhlasil Dřížďal.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Někdejší obránce Sokolova, Slavie nebo Brna si v 84. minutě naběhl na zadní tyč, využil centru z pravé strany a hlavou vyrovnal. Následný penaltový rozstřel vyšel lépe Karlovým Varům, které z druhé příčky ztrácejí čtyři body na vedoucí Čížovou.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Výsledky 20. kola: Aritma Praha - Mar. Lázně 1:0 (0:0), Čížová - Sušice 3:2 (1:1), Klatovy - Český Krumlov 0:1 (0:1), Dobříš - Roudné 2:1 (0:1), Doubravka - Ostrov 2:1 np (1:1), Admira Praha - Karlovy Vary 1:2 np (1:1), Sedlčany - Rokycany 1:0 (1:0), Jankov - Motorlet Praha 2:1 (2:0).