ilustrační snímek

ilustrační snímek | foto: Petr Bílek, MF DNES

Potřetí nedali gól, fotbalisté Varnsdorfu jdou ke druholigovému dnu

• 0
Výsledková krize sráží fotbalový Varnsdorf ke dnu 2. ligy. Slovan nevyhrál už čtyři kola a potřetí v řadě nedal ani gól. Na půdě Viktorie Žižkov, kterou vede jeho bývalý kouč David Oulehla, včera padl 0:1 a v tabulce zůstává desátý jen čtyři body nad sestupem.

„Varnsdorf má pohyblivý, pracovitý tým a nebýt našich skvělých brankářů, mohl nás dvakrát vytrestat. Mrzí mě, že jsme nedali penaltu, ale jsem rád, že Jarda Diviš to jako střídající hráč rozhodl. Je to pro nás velmi cenné vítězství, snad se teď trochu zklidníme a budeme bodovat častěji,“ přál si Oulehla, který Varnsdorf vedl ještě na podzim.

Žižkov, který po 20 minutách hry přišel o zraněného brankáře Hrubeše, mohl na začátku 2. půle poslat do vedení Súkenník, ale neproměnil penaltu. Zaváhání slovenského kapitána napravil po hodině hry střídající Diviš. Příští zápas hraje Varnsdorf už ve středu, na domácím trávníku hostí souseda v tabulce Jihlavu. Start v 17 hodin.