• 0
Jarní část fotbalové divize E odstartovala šlágrem mezi prvním Valašským Meziříčím a druhým Dolním Benešovem. Domácí po výhře 2:1 zvýšili po 17.kole svůj náskok na čele tabulky na pět bodů, svou premiéru ozdobil gólem útočník Zbyněk Pospěch.

Pospěch přišel do Valašského Meziříčí v zimě. Bývalý ligový útočník prošel několika kluby včetně Liberce, Slavie či Dukly. Vyzkoušel si i zahranční angažmá v Německu či na Slovensku a naposledy působil v Karviné.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Valašskému Meziříčí má pomoct do třetí nejvyšší soutěže, což od prvního zápasu splňuje. Už ve třetí minut proměnil nařízenou penaltu a nasměroval svůj tým za výhrou 2:1. Vítězný gól vstřelil ve druhém poločase Martin Výmola.

„Pomohla nám brzká branka a měli jsme tam další momenty, kdy jsme mohli vedení navýšit. Pospěch mi sám po zápase říkal, že tam mohl dát čtyři góly. Hosté byli nebezpeční po stranách. My jsme zaspali úvod druhého poločasu. Vyrovnávací branka s námi otřásla, jako bychom se báli o výsledek. Oživením byla střídání a jsem rád, že to Výmola nakonec rozhodl,“ řekl o vydřeném vítězství hrající trenér Valašského Meziříčí Michal Kovář. Citoval ho klubový web.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Výsledky 17. kola: Jeseník - Opava B 2:1 (2:0), Hranice - Šumperk 2:1 (0:0), Petrovice - Frýdlant nad Ostravicí 2:0 (1:0), Přerov - Nový Jičín 0:3 (0:1), Rýmařov - Kozlovice 2:2 (1:0), Valašské Meziříčí - Dolní Benešov 2:1 (1:0), Pustá Polom - Havířov 1:2 (1:1), utkání Velké Karlovice - Nové Sady bylo pro nezpůsobilý terén odloženo.