• 0
Tabulku divize E vede i nadále celek Nových Sadů. V utkání 10. kola soutěže proti Frýdlantu měl ale vedoucí tým na domácím hřišti značně namále, když nakonec po parádním nátlaku hostů udržel vedení 4:3. Během utkání Rýmařova se Slavičínem padla pouze jedna branka, o to však kurióznější. Jaké všechny fotbalové momenty kolo přineslo, se podívejte na videu.

„První poločas byl vynikající. Po patnácti minutách jsme vedli 3:0. Měli jsme náskok, ale to je dvousečné. Hráči jsou trochu uspokojení, že se nemůže nic stát,“ řekl po vítězném zápase pro web olomoucky.denik.cz trenér Nových Sadů Karel Trnečka.

Nástup měl vedoucí tým soutěže jako z říše snů.

6. minuta - Tomáš Řežný zakončuje přesně levačkou.

8. minuta – stejný hráč lobem dostává míč za záda bezmocného brankáře Frýdlantu Ježe.

12. minuta – střelu Davida Škody do vlastní sítě usměrňuje jeden z frýdlantských obránců.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

„V kabině byl vítr, přehodili jsme posty v obraně a zlepšilo se to. Měli jsme víc ze hry. Cítili jsme, že by to tam mohlo spadnout. Kluci ví, že v týmu ta síla je,“ vysvětloval trenér hostů Robert Černý.

Snižovat ovšem Frýdlant začal ještě do přestávky. Rodák z kosovského Prizrena Ilir Preči v 31. minutě několik metrů před vápnem domácího Psotky vypálil a byla z toho náramná dalekonosná podívaná. O devět minut později zvyšoval náskok domácích Miroslav Navrátil. V 60. minutě se trefil frýdlantský Šimon Křiva, kterého pak svým druhým gólem utkání následoval Preči. To bylo ale ze strany Frýdlantu vše a Nové Sady tak uhájily své cenné vítězství 4:3.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

„Soupeř napadal a po malé domů na poslední chvíli se po odkopu míč dostal mimo osu dění k osamocenému Motyčkovi, jenž už střílel do prázdné,“ popsal jedinou trefu utkání Rýmařova se Slavičínem pro web zlinsky.denik.cz trenér hostů Straka a vzápětí dodal: „Prostě gól blbec.“

V utkání se bizarní situace zrodila v 60. minutě. Brankář Jelínek po špatné rozehře obránce Lukaštíka zažehnal bezprostřední nebezpečí odkopem. Ten ale nebyl příliš dlouhý a našel pouze Martina Motyčku z Rýmařova, který balón hned vystřelil směrem na branku Slavičína. Vracející se a notně dezorientovaný gólman Jelínek nedokázal míč zastavit a ten tak snadno doletěl až k levé tyči hostující branky.

Výsledky 10. kola (11. hraného): Nové Sady - Frýdlant n.O. 4:3 (4:1), Nový Jičín - Vsetín 2:1 (1:1), Rýmařov - Slavičín 1:0 (0:0), Hranice - Krnov 4:0 (2:0), Val. Meziříčí - Havířov 4:1 (3:0), Petrovice - Petřkovice 0:1 (0:1), SFC Opava B - Velké Karlovice 2:0 (2:0), Brumov - Dolní Benešov 2:0 (1:0).