• 0
Dlouhý aut, z něhož pramenil gól, kiks brankáře, skvělé úniky anebo penalta, kterou proměnil hostující gólman. Utkání 21. kola divize B mezi Českým Brodem a Meteorem Praha překypovalo skvělými momenty a nakonec skončilo netradičním fotbalovým výsledkem 5:3. Podívejte se na video.

Dlouhý aut stačil v 19. minutě ve vápně jednou spadnout. Podruhé jej už střelec Ondřej Walter z Českého Brodu dopadnout nenechal a hlavou ho zatloukl k tyči branky hostujícího gólmana Václava Wintera.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Na úvodní branku ovšem už o dvě minuty později dobře zareagovali fotbalisté pražského Meteoru.

Střelu z dlouhé vzdálenosti vyrazil domácí gólman Michal Polomský trestuhodně jen před sebe. Jeden z hostů poslal odražený míč pohotově před zcela volnou část branky, odkud se už Jakub Běhounek z Meteoru nemýlil.

Na konci prvního poločasu na 2:1 zvýšil brodský David Fikejz, jenž zároveň následně v 63. minutě krásně proměnil samostatný únik. Když pak v 73. minutě skóroval z dalšího brejku domácí Štěpán Kacafírek, vypadalo to už, že je zápas rozhodnutý.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

V 80. minutě byla ovšem proti domácím zapískaná penalta, k níž se postavil devětatřicetiletý brankář hostujícího Meteoru Václav Winter.

Gólman, který chytal za Bohemians Praha, Vysočinu Jihlava či pražskou Slavii, zúročil své zkušenosti a mazácky proměnil penaltu k pravé tyči domácí branky.

O minutu později na 4:3 proměnil dlouhý nákop po skvělé práci hostující Antonín Hrdina. V 89. minutě ovšem zakončil kličkou už druhý únik v zápase domácí Štěpán Kacafírek, a Český Brod tak nakonec vyhrál v utkání nad Meteorem Praha poměrem 5:3.

Výsledky 21. kola: Lovosice - Tatran Rakovník 4:2 (3:1),Kladno - Hor. Měcholupy 3:1 (2:0), Litoměřice - Vilémov 1:2 (1:0), Český Brod - Meteor 5:3 (2:1), Souš - Louny 2:1 np (1:1), Úvaly - Libiš 3:2 np (2:2), Nymburk - Litvínov 1:0 (1:0), Neratovice - Chomutov 1:2 (1:0).