Diskuze

Bystrcké fotbalisty už vyslýchala policie

Případ údajné korupce druholigových fotbalistů Bystrce nabírá na obrátkách. Bystrc v pondělí sestoupila z druhé ligy poté, co doma prohrála důležitý záchranářský zápas s Vítkovicemi 2:4, přestože po prvním poločase vedla 2:0. Po utkání se vyrojily spekulace, že klub z Vítkovic nabízel některým brněnským hráčům úplatek.

quaresma

14. 6. 2007 15:39
nic se nezjistí.....
Pokud některý z hráčů otevřeně neřekne, že fakt spropitné od Vítkovic vzal, tak stejně ti naši vyšetřovací orgáni na nic nepřijdou a po měsíci to radši nechají vyšumět.
0 0
možnosti

Ulrich

14. 6. 2007 15:47
Re: nic se nezjistí.....
A to neřekne, protože by byl také potrestán. V trestním řízení i disciplinárně.
0 0
možnosti

klapi

14. 6. 2007 15:33
galerka
je to jasne, kdysi nejvetsi stopersky talent v republice schuster se v tom totalne potopil, ale nesouhlasim s clankem ze az nezvykle delal chyby, u neho je to normalni ze jich udela tolik, kazdopadne nechapu jak polovina hracu bystrce muze patrit 1.FC brno, dal bych ruku do ohne ze prave tito hostujici hraci bystrc potopili
0 0
možnosti

QT1

14. 6. 2007 17:25
Re: galerka
Ještěže tam nebyl na hostování i Lejsal :-)
0 0
možnosti

Winn.Jets

Směšné
Nedivím se rozhořčení pana Procházky, jelikož vlastně nemá ani slíbené peníze od Hlučína, ani tři body k vlastní záchraně, ani kapříky od Vítků kterým odmítl poklidnou nenápadnou prohru 0:1 tak jako to třeba uválčil v tichosti v Jakubčovicích Hlučín i Třinec... Ale vrchol všeho bylo, když ditoval tomu pisálkovi na ONLAJNECH.CZ, vedle kterého celý zápas seděl co tam má konkrétně psát... Tak se pak člověk nemůže divit, že ani jedna branková situace popsaná na ONLAJNECH.CZ, neodpovídala tomu co se skutečně na hřišti stalo...  Jó uražená ješitnost se hold vždycky ozve...

Re: ach jo
no nevím jestli vyhráli zaslouženě, ale občas na ně chodím a takové vzkříšení v poločase jsem u nich ještě neviděl.