Pondělí 20. září 2021, svátek má Oleg
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 20. září 2021 Oleg

Pohár ČMFS 2005/06

Ročník 2004-05

Finále - pátek 19. května 2006, 17.00

130

Sparta

Ostrava

0:0, 4:2 na penalty

Semifinále - úterý 16. května 2006, 18.00

128

Sparta

Brno

2:0

129

Ostrava

Hradec

1:0

Čtvrtfinále - duben 2006 

124

Sparta

Žižkov

2:0

125

Slovácko

Brno

0:0, pen. 1:4

126

Kunovice

Ostrava

0:2

127

Hradec Králové

Slavia

1:0

 

PŘEDCHOZÍ KOLA

4. kolo - středa 26. října 2005

116

Kladno

Sparta

0:2

117

Žižkov

Blšany

2:2, 6:5 pen

118

Kunovice

Č. Budějovice

1:0

119

Slovácko

Teplice

2:0

120

Hradec Králové

HFK Olomouc

2:1

121

Příbram

Ostrava

1:2

122

Ústí nad Labem

Brno

0:1

123

Vítkovice

Slavia

0:1

3. kolo - středa 21. září 2005, 16.00

100

Litvínov

Sparta

1:7

101

Varnsdorf

Kladno

0:1

102

Viktoria Žižkov

Liberec

4:3

103

Strakonice

Blšany

1:3

104

Kunovice

Zlín

2:1

105

Prachatice

Č. Budějovice

1:2

106

Mutěnice

Slovácko

1:2

107

Čelákovice

Teplice

0:5

108

HFK Olomouc

Kroměříž

0:0, 5:4 pen.

109

Náchod/Deštné

Hradec Králové

2:3

110

Jakubčovice

Ostrava

0:1

111

Kolín

Příbram

0:2

112

Pardubice

Ústí nad Labem

0:1

113

Brno-Bystrc

FC Brno

0:1

114

Vítkovice

Jihlava

2:0

115

Hlučín

Slavia

0:4

2. kolo – středa 31. srpna 2005, 17.00

68

Čáslav

Sparta

0:6

69

Litvínov

Chomutov

2:0

70

Kladno

Most

2:1

71

Varnsdorf

Xaverov

 2:1

72

Pěnčín/Turnov

Liberec

0:3

73

Nový Bydžov

Viktoria Žižkov

0:1

74

K. Vary-Dvory

Blšany

0:2

75

Holýšov

Strakonice

0:3

76

Velké Karlovice

Zlín

2:2, pen. 4:5

77

Znojmo

Kunovice

0:2

78

Prachatice

Plzeň

2:1

79

Králův Dvůr

Č.Budějovice

1:4

80

Břeclav

Slovácko

0:1

81

Morkovice

Mutěnice

1:1, pen. 5:6

82

Sokolov

Teplice

0:5

83

Hořovice

Čelákovice

2:2, pen. 2:4

84

HFK Olomouc

Olomouc

1:1, pen. 4:1

85

Zábřeh

Kroměříž

0:0, pen. 7:8

86

Náchod

Mladá Boleslav

2:0

87

Letohrad

Hradec Králové

1:1, pen. 5:6

88

Třinec

Ostrava

1:1, pen. 4:5

89

Karviná

Jakubčovice

0:1

90

Sezimovo Ústí

Příbram

3:6

91

Kolín

Břevnov

4:1

92

Ústí nad Labem

Jablonec

2:1

93

Bohemians/Střížkov

Pardubice

1:2

94

Ostrožská Nová Ves

Brno

0:8

95

Kohoutovice

Bystrc

0:1

96

Ždírec

Jihlava

0:3

97

Dolní Benešov

Vítkovice

0:1

98

Město Albrechtice

Hlučín

0:3

99

Dvůr Králové

Slavia

0:3

1. kolo – neděle 31. července 2005, 17.00

20

Hořovice

Vejprnice

2:0

21

Velim

Žižkov

0:4

22

Admira/Slavoj

Xaverov

0:2

23

Kácov

Čáslav

1:3

24

Tábor

Prachatice

0:1

25

Doubravka

Karlovy Vary/Dvory

0:2

26

Brandov

Sokolov

0:3

27

Skalice u ČL

Varnsdorf

1:2

28

Nový Bydžov

Svitavy

2:1

29

Ústí nad Orlicí

Pardubice

0:3

30

Dvůr Králové

Týniště n. O.

2:2, na pen. 3:2

31

Předměřice

Náchod

2:2, na pen. 5:6

32

Chrudim

Hradec Králové

1:5

33

Hlavice

Ústí nad Labem

0:3

34

Holýšov

Klatovy

1:0

35

Jankov

Strakonice

0:1

36

Benešov

Sezimovo Ústí

0:2

37

Stříbrná Skalice

Kolín

1:1, 3:4 pen.

38

Třeboň

České Budějovice

0:2

39

Pěnčín/Turnov

Nový Bor

1:0

40

Tesla Pardubice

Letohrad

0:1

41

Motorlet

Litvínov

1:2

42

Králův Dvůr

Sparta Krč

2:1

43

Vyšehrad

Chomutov

1:1, na pen. 2:3

44

Čelákovice

Bohemians

2:2, na pen. 4:3

45

Loko Vltavín

Kladno

0:4

46

Dobrovice

Břevnov

1:2

47

Ovčáry

Střížkov

16.8.

48

Velké Meziříčí

Bystrc

0:2

49

Ždírec

Žďár nad Sázavou

1:0

50

Třebíč

Kohoutovice

2:2, na pen. 0:3

51

Hrušovany n. J.

Břeclav

1:2

52

Ostrožská Nová Ves

Poštorná

2:1

53

Rousínov

Znojmo

2:3

54

Slavičín

Kunovice

1:3

55

Mutěnice

Drnovice

0:0, na pen. 5:4

56

Mohelnice/Konice

Město Albrechtice

3:3, na pen. 6:7

57

Morkovice

Lipová

2:0

58

Zábřeh

Uničov

1:1, 4:2 pen.

59

Horka

HFK Olomouc

0:6

60

Hranice

Kroměříž

 1:1, 2:4 pen.

61

Velké Karlovice

Bystřice p. H.

4:0

62

Fulnek

Jakubčovice

0:3

63

Baník Albrechtice

Hlučín

0:4

64

Karviná

Opava

1:0

65

Frýdek - Místek

Vítkovice

0:2

66

Český Těšín

Třinec

1:1 , 6:7 pen.

67

Orlová

Dolní Benešov

1:4

Předkolo – neděle 24. července 2005, 17.00

1

Bzová

Vejprnice

0:5

2

Horní Měcholupy

Velim

1:1, 3:4 pen.

3

Admira/Slavoj

Český Brod

3:0 kontum.

4

Rožmitál

Kácov

0:0, 2:4 pen.

5

Vodňany

Tábor

1:2

6

ZČE Plzeň

Hořovice

2:3

7

Chodov u KV

Doubravka

0:6

8

Brandov

Rakovník

2:1

9

Skalice u ČL

Libiš

2:0

10

Nový Bydžov

Choceň

2:1

11

Holice v Čechách

Ústí nad Orlicí

1:3

12

Slavoj Polná

Ždírec n. D.

1:1, 4:5 pen.

13

Pálava Mikulov

Hrušovany n. J.

1:2

14

Ostrož. Nová Ves

Kyjov

2:1

15

Dolany

Horka

0:0, 3:4 pen.

16

Slavia Stachovice

Fulnek

0:4

17

Morkovice

Vyškov

4:2

18

Mohelnice/Konice

Velké Losiny

2:0

19

Baník Albrechtice

Dětmarovice

1:1, 3:2

 

Mohlo by vás zajímat