Pondělí 20. září 2021, svátek má Oleg
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 20. září 2021 Oleg

Ondrášovka Cup

finále, 18.5. 20.15 na Letné

Jablonec Plzeň 1:2

semifinále, 21.4. 17.00 a 28.4. 2010

Jablonec Slavia 1:0 1:2
Plzeň Olomouc 2:2 3:1

čtvrtfinále, 31.3. 18.00 a 8.4. 2010

Slavia Sparta 1:0 1:0
Teplice Jablonec 1:3 0:0
Liberec Olomouc 0:2 0:1
Plzeň Příbram 1:0 1:1

4.kolo, 7.10. a 28.10.

České Budějovice Sparta 0:5 0:1 
Znojmo Olomouc 1:3 0:0
Příbram Ostrava 2:0 0:0
Živanice Jablonec 3:6 1:5
Hradec Králové Teplice 1:2 1:2
Bohemians 1905 Liberec 1:2 1:1
Kladno Plzeň 0:3 1:1
Karviná Slavia 1:0 0:2

3.kolo, 23. září od 16:30

Karlovy Vary Slavia 1:1,4:5 pen
Třebíč Znojmo 0:1
Písek Jablonec 1:1, 1:4 pen.
Žižkov České Budějovice 0:1
Varnsdorf Příbram 0:1
Dukla Praha Plzeň 1:4
Hradec Králové Bohemians Praha 2:1
Zlín Liberec 1:1, 1:3 pen
Protivanov Olomouc 0:5
Břeclav Kladno 0:1
Hlučín Teplice 1:3
Opava Ostrava 1:1, 3:5 pen
Živanice Vítkovice 1:0
Karviná Brno 1:1, 5:4 pen
Třinec Bohemians 1905 1:3
Náchod-Deštné Sparta 0:6

2. kolo, 2. září od 17.00

Česká Lípa Slavia 2:4
Tachov Karlovy Vary 1:1, 15:16 na pen.
Třebíč Slovácko 2:2, 4:1 na pen.
Znojmo Jihlava 2:0
Hlavice Jablonec 0:3
Řevnice Písek 0:0, 2:4 pen.
Sezimovo Ústí Č. Budějovice 0:2
Žižkov Sokolov 2:1
 Meteor VIII.  Příbram 1:1, 2:4 pen.
Pěnčín-Turnov Varnsdorf 0:2
Vlašim Plzeň 1:3
Králův Dvůr Dukla Praha 0:0, 1:4 pen.
 Čelákovice Bohemians Praha (Střížkov) 1:4
Admira Praha Hradec Králové 0:3
Dvůr Králové Liberec 2:7
Rousínov Zlín 0:3
Líšeň Olomouc 1:3
Protivanov Uničov 1:1, 6:5 pen.
Most Kladno 1:1, 6:7 pen.
Židenice Břeclav 1:1, 5:6 pen.
Ústí n. L.  Teplice 1:4
Zábřeh Hlučín 1:2
Kroměříž Ostrava 0:3
Mutěnice Opava 0:2
Živanice Mladá Boleslav 1:0
Valašské Meziříčí Vítkovice 0:2
Frýdek-Místek Brno 1:2
HFK Olomouc Karviná 1:4
Ovčáry Bohemians 1905 2:2, 3:4 pen.
Brumov Třinec 0:5
Kunice Náchod-Deštné 1:3
Ústí n. O. Sparta 0:4

1. kolo 25. července 2009

Radotín Dukla Praha 0:10
Přední Kopanina Králův Dvůr 2:3
Český Dub Hlavice 1:4
Řevnice Vyšehrad 1:0
Třeboň Písek 0:2
Prachatice Sezimovo Ústí 0:2
Domažlice Karlovy Vary 3:4
Vilémov Varnsdorf 0:3
Tachov Doubravka 3:3, p 8:7
Strakonice Viktoria Žižkov 0:3
Brozany Baník Sokolov 1:2
Kunice Zenit Čáslav 3:1
Nová Paka Náchod-Deštné 0:2
Pěnčín-Turnov Nový Bydžov 1:1, 4:3 p.
Jičín Dvůr Králové 3:6
Ústí nad Orlicí FK Pardubice 5:1
Živanice Letohrad 0:0, p 7:6
Čelákovice Vltavín 2:1
Meteor VIII. Rakovník 2:0
Český Brod Ovčáry 1:6
Admira Velim 3:1
Votice Vlašim 0:0, p1:4
Řezuz Děčín Česká Lípa 0:0, p 4:5
Chomutov Baník Most 1:2
Litvínov Ústí nad Labem 1:6
Chrudim Hradec Králové 0:5
Velké Meziříčí Jihlava 0:2
Třebíč Žďár 4:2
Rousínov Bystrc 1:0
Vyškov Líšeň 0:3
Šardice Znojmo 0:0, p 2:3
Boskovice Protivanov 1:1, p 2:4
Otrokovice Zlín 0:5
Blansko Břeclav 1:2
Hranice HFK Olomouc 1:5
Židenice Konice 2:1
Mikulovice Zábřeh 0:3
Bludov Uničov 0:9
Velké Losiny Hlučín 1:5
Spytihněv Kroměříž 2:2, p 3:4
Napajedla Mutěnice 0:3
Rýmařov Frýdek-Místek 1:4
Dolní Benešov Opava 0:3
Čeladná/Valašské Mez. Havířov 2:1
Šumperk Vítkovice 0:0,p 4:5
Brumov Slavičín 2:1
Orlová Třinec 0:1
Poruba Karviná 0:5

Předkolo - 19. července 2009

Radotín Hořovicko  3:2
Dobrovice Český Dub 0:1
Rudolfov Třeboň 0:2
Chrást Domažlice 1:2
Citice Tachov 1:6
Souš Brozany 1:4
Pěnčín u Jablonce Nová Paka 0:2
Jičín Převýšov 2:0
AS Pardubice Živanice 0:4
Židenice Rosice 2:0
Spytihněv Uherský Brod 1:0
Pelhřimov Velké Meziříčí 0:2
Čeladná Valašské Meziříčí 1:2

ročník 2008/2009

Mohlo by vás zajímat