Úterý 4. října 2022, svátek má František
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 4. října 2022 František

Ondrášovka Cup

2. kolo - pavouk až do finále

1. kolo -  31. července 2011

15 Jiskra Mšeno SK Hlavice 0:2
16 Dvůr Králové FK OEZ Letohrad 2:3
17 FK Tábor FC Písek 0:2
18 FK Nová Paka FC Velim 3:2
19 FK Slavoj Žatec 1.FC Karlovy Vary 1:2
20 SK Zápy Sokol Ovčáry 1:3
21 Admira Praha SK Kladno 0:0, 4:2 p
22 Koloveč Jiskra Domažlice 2:3
23 FK SIAD Souš FK Baník Sokolov 0:5
24 SK Převýšov ARSENAL Česká Lípa 2:0
25 SK Union Čelákovice FK Kunice 0:7
26 FK Slavoj Vyšehrad FK Hořovicko 2:1
27 SK Benešov FK Spartak MAS Sezimovo Ústí 1:4
28 FC Hlinsko FK Pardubice 1:5
29 FK Náchod MFK Chrudim 0:4
30 Sokol Brozany FK Baník Most -:-
31 SK Vilémov FK Ústí n.Labem 0:6
32 FC Český Dub FK Varnsdorf 0:4
33 RMSK Nový Bydžov FK Čáslav 2:2, 3:1 p
34 SK Strakonice 1908 FC GRAFFIN Vlašim 0:5
35 Roudnice nad Labem FK Bohemians Praha 1:0
36 FC Přední Kopanina FK Králův Dvůr 1:2
37  FK Meteor Praha FC Chomutov 2:1
38 Litol Loko Vltavín 0:5
39 FK Kolín SK MARILA Votice 2:1
40 Polná Pelhřimov 3:0
41 Heřmanice Lískovec 1:1, 5:4 p
42 Nový Jičín Frýdek Místek 2:5
43 Náměšť Šumperk 0:2
44 Havířov MFK OKD Karviná 1:2
45 Brumov FC TESCOMA Zlín 1:1, 3:1 p
46 Sparta Brno FC Zbrojovka Brno 1:2
47 Vyškov Zábřeh 1:1, 13:12 p
48 Tasovice Líšeň 3:1
49 Žďár nad Sázavou 1.SC Znojmo 2:3
50 Třebíč Rosice 1:3
51 Mikulovice FC Hlučín 2:0
52 Dolní Benešov Orlová 1:0
53 Mohelnice Uničov 0:2
54 Petrovice SFC Opava 0:1
55 Vrchovina FC Vysočina Jihlava 0:5
56 Bystrc Břeclav 2:1
57 Otrokovice 1. HFK Olomouc 1:8
58 Hodonín SK HS Kroměříž 0:3
59 Slavičín FK Fotbal Třinec 1:4
60 Spytihněv Valašské Meziříčí 2:1
61 Přerov Hulín 1:3
62 Bořetice Brno Bohunice 2:2, 4:3 p

Předkolo - 24. července 2011

VTJ Rapid Liberec FK Jiskra Mšeno 1:3
2 Jaroměř Dvůr Králové 1:3
3 MARINER Bavorovice FK Tábor 1:4
4 Ústí nad Orlicí 1.FK Nová Paka 0:1
5 FK Nejdek FK Slavoj Žatec 3:6
6 Čechie Uhříněves SK Zápy 1:2
7 SK Hřebeč Admira Praha 2:6
8 FC Spartak Chrást Slavoj Koloveč 0:5
9 FK Lovochemie Lovosice FK SIAD Souš 0:3
10 SK Převýšov FK Trutnov 2:1
12 SK Union Čelákovice FK Pěnčín-Turnov 2:1
13 Štěchovice FK Slavoj Vyšehrad 1:2
14 SK Benešov Polepy 5:2

Mohlo by vás zajímat