Neděle 1. srpna 2021, svátek má Oskar
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 1. srpna 2021 Oskar

MOL Cup 2015/2016

Finále (18. května 2016)
134. Mladá Boleslav Jablonec 2:0
Semifinále (27. dubna, odvety 4. Května 2016)
132. Mladá Boleslav Plzeň 1:0 0:0
133. Sparta Jablonec 0:2 1:2
Čtvrtfinále (2. března, odvety 16. března 2016)
128. Hradec Králové Mladá Boleslav 1:4 1:1
129. Plzeň Olomouc 4:2 1:1
130. Liberec Sparta 2:1 0:2
131. Dukla Jablonec 0:0 1:2
Osmifinále (21. a 28. října, odvety 4. listopadu a 2. prosince 2015)
120. Ústí nad Labem Dukla 0:3 0:3
121. Liberec Zlín 1:0 0:1, 7:6 na penalty
122. Jihlava Olomouc 0:1 2:2
123. Pardubice Sparta 1:0 1:3
124. Karviná Mladá Boleslav 0:1 0:3
125. Plzeň Brno 2:1 1:0
126. Frýdek-Místek Jablonec 0:2 0:3
127. Hradec Králové Příbram 0:1 5:1
3. kolo
104. Táborsko Dukla Praha 1:2
105. Vyšehrad Jablonec 0:2
106. Hradec Králové Bohemians Praha 1905 1:0
107. Klatovy Mladá Boleslav 0:5
108. Pardubice Teplice 3:0
109. Varnsdorf Liberec 2:2, penalty 2:3
110. Ústí nad Labem Slavia 4:2
111. Slavia Kroměříž Brno 0:1
112. Znojmo Jihlava 0:5
113. Opava Olomouc 1:5
114. Slavičín Frýdek-Místek 1:2
115. Prostějov Zlín 1:4
116. Rýmařov Karviná 0:3
117. Králův Dvůr Sparta 1:1, penalty 4:5
118. Tachov Viktoria Plzeň 0:2
119. České Budějovice Příbram 2:5
2. kolo
77. Rosice Olomouc 0:5
78. Štěchovice Teplice 1:4
79. Čáslav Vyšehrad 0:3
80. Kolín Ústí nad Labem 2:4
81. Převýšov Pardubice 0:5
82. Olympia Hradec Králové Bohemians Praha 1905 1:2
83. Karlovy Vary Táborsko 2:6
84. Dobrovice Varnsdorf 1:2
85. Králův Dvůr Vlašim 1:1, penalty 3:1
86. Hlučín Opava 0:1
87. Mohelnice Frýdek-Místek 1:2
88. Slavičín Slovácko 2:0
89. Velké Karlovice Zlín 1:6
90. Vítkovice Karviná 2:2, penalty 3:5
91. Tachov Sokolov 2:2, penalty 5:3
92. Chrudim Hradec Králové 0:5
93. Union 2013 Slavia 0:7
94. Loko Vltavín Příbram 1:9
95. Neratovice Dukla 0:4
96. Klatovy Most 1:0
97. Velké Meziříčí Brno 1:2
98. Český Krumlov České Budějovice 0:4
99. Rýmařov Baník Ostrava 4:3
100. Prostějov Třinec 0:0, penalty 5:4
101. Stará Říše Jihlava 2:3
102. Tasovice Znojmo 1:3
103. Vyškov Slavia Kroměříž 1:1, penalty 6:7
1. kolo (25. července 2015)
34. Braník Vyšehrad 1:8
35. Brandýš Loko Vltavín 0:2
36. Český Krumlov Písek 2:2, penalty 4:2
37. Hořovicko Sokolov 0:1
38. Doubravka České Budějovice 0:5
39. Litoměřice Varnsdorf 0:5
40. Nový Bor Pardubice 0:1
41. Olympia Hradec Králové Benešov 1:0
42. Holice Chrudim 0:1
43. Trutnov Hradec Králové 0:4
44. Admira Praha Vlašim 0:3
45. Karlovy Vary Domažlice 3:1
46. Vilémov Most 2:4
47. Neratovice Brozany 2:1
48. Chomutov Štěchovice 0:2
49. Semily Dobrovice 0:3
50. Český Brod Ústí nad Labem 0:1
51. Jablonec nad Jizerou Čáslav 2:2, penalty 3:4
52. Klatovy Viktoria Žižkov 1:0
53. Vysoké Mýto Union 2013 0:3
54. Dvůr Králové Táborsko 0:3
55. Meteor Praha Tachov 1:1, penalty 4:5
56. Kladno Králův Dvůr 0:4
57. Živanice Převýšov 2:4
58. Zápy Kolín 2:2, penalty 6:7
59. Dolní Benešov Rýmařov 1:2
60. TJ Sokol Ústí Frýdek-Místek 1:2
61. Přerov Vyškov 0:2
62. Velké Karlovice Brumov 2:1
63. Nová Ves Velké Meziříčí 0:6
64. Líšeň Kroměříž 1:2
65. Hodonín Prostějov 0:4
66. Petrovice Vítkovice 0:1
67. Pelhřimov Znojmo 1:4
68. Krnov Hlučín 2:4
69. Tasovice Břeclav 2:1
70. Hranice Karviná 1:5
71. Mohelnice Uničov 4:3
72. Nový Jičín Třinec 0:5
73. Rosice HFK Olomouc 1:0
74. Šumperk Opava 0:3
75. Slavičín Otrokovice 4:0
76. Stará Říše Třebíč 4:0
Předkolo (19. července 2015)
1. Braník Libiš 3:2
2. Brandýs nad Labem Nové Strašecí 3:0
3. Hradiště Český Krumlov 1:8
4. Chotíkov Hořovicko 2:2, penalty 0:3
5. Lomnice Doubravka 1:5
6. Štětí Litoměřice 1:1, penalty 0:3
7. Mšeno Nový Bor 1:5
8. Olympia Hradec Králové Pěnčín-Turnov 2:0
9. Holice Letohrad 2:0
10. Jaroměř Trutnov 0:6
11. Litvínov Admira Praha 0:1
12. ZČE Plzeň Karlovy Vary 2:4
13. Vilémov Lovosice 2:2, penalty 4:3
14. Louny Neratovice 1:1, penalty 3:4
15. Chomutov Souš 2:1
16. Semily Ústí nad Orlicí 5:2
17. Sedlčany Český Brod 1:2
18. Kratonohy Jablonec nad Jizerou 1:1, penalty 4:5
19. Milevsko Klatovy 0:3
20. Vysoké Mýto Úvaly 3:1
21. Dvůr Králové Kutná Hora 3:0
22. Tatran Rakovník Meteor Praha 0:2
23. Kladno Aritma Praha 3:1
24. Živanice Benátky nad Jizerou 4:1
25. Petřkovice Dolní Benešov 1:2
26. TJ Sokol Ústí Valašské Meziříčí 2:1
27. Nedachlebice Přerov 0:4
28. Vsetín Velké Karlovice 1:1, penalty 3:4
29. Nová Ves Nová Ves 4:3
30. Blansko Líšeň 0:3
31. Uherský Brod Hodonín 1:2
32. Havířov Petrovice 1:2
33. Havlíčkův Brod Pelhřimov 0:1

Historie Českého poháru

Přehled finálových zápasů
klikněte na letopočet pro výsledky ročníku a na výsledek pro zprávu z finálového zápasu

2015: Liberec - Jablonec 1:1, penalty 3:1
2014: Sparta - Plzeň 1:1, penalty 8:7
2013: Jablonec - Mladá Boleslav 2:2, penalty 5:4
2012: Olomouc - Sparta 1:0
2011: Mladá Boleslav - Olomouc 1:1, penalty 4:3
2010: Plzeň - Jablonec 2:1
2009: Teplice - Slovácko 1:0
2008: Sparta - Liberec 0:0, penalty 4:3
2007: Sparta - Jablonec 2:1
2006: Sparta - Ostrava 0:0, penalty 4:2
2005: Ostrava - Slovácko 2:1
2004: Sparta - Ostrava 2:1
2003: Teplice - Jablonec 1:0
2002: Slavia - Sparta 2:1
2001: Žižkov - Sparta 2:1 po prodloužení
2000: Liberec - Ratíškovice 2:1
1999: Slavia - Liberec 1:0 po prodloužení
1998: Jablonec - Drnovice 2:1 po prodloužení
1997: Slavia - Dukla 1:0 po prodloužení
1996: Sparta - Drnovice 4:0
1995: Hradec Králové - Žižkov 0:0, penalty 3:1
1994: Žižkov - Sparta 2:2, penalty 6:5
1993: Sparta - Brno 2:0

Mohlo by vás zajímat