Středa 4. srpna 2021, svátek má Dominik
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 4. srpna 2021 Dominik

Pohár ČMFS 2001 / 2002

FINÁLE

Sparta

Slavia

1:2

SEMIFINÁLE

Sparta

Most

2:0

Slavia

Ostrava

1:0

O semifinálovém losu čtěte ZDE

ČTVRTFINÁLE

Sparta Příbram

 2:1

Slavia Liberec

 2:1

Most Teplice

 2:0

Ostrava Mladá Boleslav

 0:0
5:4p.

 
IV. kolo (úř. termín 13. 3. 2002 - 14.30)

116 Dolní Benešov     Sparta

1:3

117 Mladá Boleslav Žižkov           1:0
118 Teplice Bohemians           1:0
119 Příbram Brno           2:0
120 Olomouc Ostrava     0:0, p. 2:3
121 Most Drnovice           2:0
122 Zlín Liberec     0:0, p. 2:3
123 Slavia Hradec Králové           3:0

III. kolo (9. 10. 2001 - 15.30)

100 Kladno               Sparta    

 0:2

101 Těšín Dol. Benešov

 0:1

102 Krč Žižkov

 1:4

103 Mladá Boleslav Jablonec

 1:0

104 Neratovice Bohemians

 0:3

105 Jihlava Teplice

 1:2

106 Slavičín Brno

 0:3

107 Plzeň Příbram

 0:2

108 HFK Olomouc Olomouc

 0:2

109 Hranice Ostrava

 0:1

110 Kyjov Drnovice

 2:2, p.1:3

111 Most Blšany

 2:1

112 Deštné Liberec

 0:0, p. 4:5

113 Zlín Staré Město

 7:1

114 Ústí n. O. Hradec Králové

 0:3

115 Prachatice Slavia

 0:2

II. kolo (25. 7. 2001 - 17.00)
 
68 Chabry          Sparta 1:8
69 Břevnov Kladno 0:0, 4:5 pen.
70 Dol. Benešov Opava 1:1, 4:3 pen.
71 Dětmarovice Těšín 3:5
72 Xaverov Žižkov 1:3
73 Krč Čelákovice 1:1, 6:5 pen.
74 Benešov Jablonec 3:4
75 Ml. Boleslav Pardubice 1: 0
76 Kolín Bohemians 1: 2
77 Neratovice Ústí n. L. 2: 0
78 Štětí Teplice 0:2
79 Jihlava Rousínov 3: 0
80 Mutěnice Brno 0:3
81 Ratíškovice Slavičín 2:2, 4:2 pen.
82 Vejprnice Příbram 3:6
83 Plzeň Doubravka 3:1
84 Zábřeh Olomouc 0:2
85 HFK Olomouc Rýmařov 1:1, 3:2 pen.
86 Vratimov Ostrava 0:8
87 Hranice Vítkovice 4:3
88 Kroměříž Drnovice 0:3
89 Kyjov Bystřice p. H. 1:0
90 Tachov Blšany 1:8
91 Chomutov Most 1:2
92 Varnsdorf Liberec 1:4
93 Deštné Semily 2:0
94 Kunovice Staré Město 1:3
95 Zlín Horka 4:0
96 Ždírec Hradec Králové 1:5
97 Ústí n. O. Chrudim 3:0
98 Tábor Slavia 0:4
99 Č. Budějovice Prachatice 2:2, 4:2 pen.
 
I. kolo (22. 7. 2001 - 17.00)
 
20 Chabry Admira/Slavoj 2:0
21 Uhelné Sklady SK Kladno 0:4
22 Břevnov Rakovník 2:1
23 SC Xaverov  Satalice 2:0
24 Smíchov Sparta Krč 2:7
25 Libiš Čelákovice 1:4
26 Benešov Střížkov 2:1
27 Velim FK Mladá Boleslav 1:2
28 Český Brod FK AS Pardubice bez boje
29 Sibřina FK Mogul Kolín 2:4
30 Kralupy SK Spolana Neratovice 1:4
31 Ústí nad Labem Roudnice nad Labem 1:0
32 Štětí Litoměřice 2:0
33 Braňany FK Chomutov 2:4
34 Litvínov FC MUS Most 1:6
35 Neštěmice Varnsdorf 0:3
36 Český Dub Semily 0:3
37 Deštné Trutnov 1:0
38 Ždirec Letohrad 2:1
39 Ústí nad Orlicí Olymp. Hradec Králové 1:1, 4:3 pen.
40 Choceň Chrudim 2:2, 3:5 pen.
41 Tábor Třeboň 1:0
42 Sezimovo Ústí SK České Budějovice 0:5
43 Vodňany Prachatice 0:3
44 Vejprnice Klatovy 3:1
45 Přeštice FC Viktoria Plzeň 0:5
46 Doubravka Rokycany 3:0
47 Tachov Karlovy Vary - Dvory 0:0, 3:1 pen.
48 Slavia Třebíč FC Vysočina Jihlava 1:5
49 Velké Losiny Zábřeh 0:3
50 Rousínov Bystrc  2:0
51 Poštorná FK Baník Ratíškovice 1:2
52 Kyjov SK LeRK Prostějov 1:0
53 Mutěnice Dolní Kounice 2:0
54 Slušovice Kroměříž 3:3, 6:5 pen.
55 Hulín Kunovice 1:7
56 Město Albrechtice Dolní Benešov 0:3
57 Napajedla 1. HFK Olomouc 1:4
58 Znojmo FK Zlín 1:7
59 Slavičín Brumov 3:1
60 Rýmařov Uničov 3:1
61 Hlavnice SK Hranice 1:6
62 Horka na Motavě Nový Jičín 0:0, 3:2 pen.
63 Val. Meziříčí Bystřice pod Hostýnem 1:3
64 VP Frýdek-Místek FC Vítkovice 0:3
65 Petrovice Vratimov 0:2
66 Dětmarovice Fotbal Třinec 3:1
67 Český Těšín FC Karviná 2:0

Předkolo

1 Chabry Motorlet 4:0
2 Libiš Brandýs nad Labem 2:0
3 Stř. Skalice Český Brod 2:3
4 Braňany Kadaň 2:1
5 Český Dub Hamry/Tanvald 1:1, 7:6 pen.
6 Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou 2:1
7 Vodňany Strakonice 2:1
8 Doubravka Chlumčany 4:0
9 Svitavy Velké Losiny 1:2
10 Rousínov Dosta Bystrc přel. na 1. kolo
11 Mutěnice Břeclav 2:1
12 Lhota u Vsetína Slušovice 2:3
13 T. Mikulovice Město Albrechtice 1:3
14 Chropyně Napajedla 0:0, 1:4 pen.
15 Lipová Rýmařov 3:3, 4:5 pen.
16 Hlavnice Bílovec 1:1, 6:5 pen.
17 Horka na Moravě     DU Hranice 1:0
18 V. Meziříčí Orlová 1:1, 7:6 pen.
19 Český Těšín R. Albrechtice 2:1