Tomáš Polách

narozen:16. 1. 1977
občanství:ČR
současné mužstvo:Hodonín
přišel:z klubu Brumov
v mužstvu:od 15. 7. 2015
herní post:záložník
odehráno v lize:268
vstřeleno v lize:23

Charakteristika

Začínal v Brumově, působil v Ostravě a v Dubnici, odkud v létě 2000 přestoupil do Starého Města. Klub, který se jmenoval Synot, po přestěhování do Uherského Hradiště, změnil jméno na Slovácko. V létě 2006 přestoupil do Brna. Dlouho byl vůdčí osobností týmu, ale v polovině sezony 2010 byl vyřazen z kádru. Společně s další propuštěnou oporou Trousilem si našel angažmá na Slovensku v Dubnici. V létě 2011 zamířil do Zlína, odkud na jaře 2014 hostoval v Opavě, a pak odešel do nižších soutěží. Technický špílmachr; má výborné fotbalové myšlení; kouzelník s míčem; dobrý tah na branku.

Přestupy
klubpříchododchod
1. FC Slovácko1. 7. 20001. 7. 2006
Zbrojovka Brno1. 7. 20061. 1. 2011
Dubnica1. 1. 20111. 7. 2011
FC FASTAV Zlín1. 7. 20111. 2. 2014
Slezský FC Opava1. 2. 20141. 7. 2014
Brumov1. 7. 201415. 7. 2015
Hodonín15. 7. 2015doposud
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.2000 - 1.7.20061. FC Slovácko207526242120041
2001/2002192726224130080
2002/2003234930264030030
2003/2004207325232020051
2004/2005240027270010060
2005/2006170321192011060
2006/2007 1.7.2006 - 1.1.2011Zbrojovka Brno238527270030080
2007/20082212262600300100
2008/2009151119163211051
2009/2010188126233120020
2010/2011112415141120021
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.