Čtvrtek 12. prosince 2019, svátek má Simona
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Tomáš Janda

narozen:27. 6. 1973
občanství:ČR
herní post:útočník
odehráno v lize:144
vstřeleno v lize:30

Charakteristika

Začínal v Lovosicích, poté m. j. vystřídal Duklu Praha, Drnovice a Teplice, odkud v létě 1998 přišel do Budějovic. V lednu 2002 přestoupil do Blšan, ale už v dubnu odešel hostovat do Zlína, se kterým postoupil do ligy. V lednu 2003 odešel na hostování do Košic. Typický hrotový útočník; znamenitý hlavičkář; dokáže dát góly z nejnemožnějších pozic, ale i vyložené šance zahodit.

Přestupy
klubpříchododchod
SK Dynamo Č. Budějovice1. 7. 19981. 1. 2002
FK Chmel Blšany1. 1. 20025. 4. 2002
FC FASTAV Zlín5. 4. 200222. 1. 2003
1. FC Košice22. 1. 20031. 7. 2003
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.1998 - 1.1.2002SK Dynamo Č. Budějovice93915114160010
2001/2002 1.1.2002 - 5.4.2002FK Chmel Blšany403642210000
2002/2003 5.4.2002 - 22.1.2003FC FASTAV Zlín109315123020030
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz