Tomáš Dujka

narozen:10. 12. 1982
občanství:ČR
herní post:obránce
odehráno v lize:51
vstřeleno v lize:0

Charakteristika

Na podzim 2003 hostoval v Pardubicích, v lednu následujícího roku se vrátil do Zlína, ale po roce opět odchází, tentokrát v lednu 2005 na hostování do Opavy. Po půl roce se vrátil do Zlína. V září 2006 zamířil na další hostování, tentokrát do Jihlavy. V lednu 2007 se vrátil do Zlína, v červenci téhož roku odešel na hostování do Opavy. Od ledna 2008 je znovu ve Zlíně, v létě se do kádru nedostal a profesionální kariéru ukončil. Důrazný záložník s dobrou levačkou; rychlý, ale slabší ve hře hlavou

Přestupy
klubpříchododchod
FC FASTAV Zlín4. 8. 200031. 8. 2003
FK Pardubice31. 8. 20031. 1. 2004
FC FASTAV Zlín1. 1. 200415. 1. 2005
Slezský FC Opava15. 1. 20051. 7. 2005
FC FASTAV Zlín1. 7. 200519. 9. 2006
FC Vysočina Jihlava19. 9. 200610. 1. 2007
FC FASTAV Zlín10. 1. 200720. 7. 2007
Slezský FC Opava20. 7. 20073. 1. 2008
FC FASTAV Zlín3. 1. 20081. 7. 2008
Zlín B 1. 7. 200819. 9. 2008
Velké Otrokovice19. 9. 20081. 1. 2014
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2002/2003 4.8.2000 - 31.8.2003FC FASTAV Zlín321440200000
2003/2004138523800000
2003/2004138523800000
2004/2005626871600010
2004/2005 15.1.2005 - 1.7.2005Slezský FC Opava116613130000010
2005/2006 1.7.2005 - 19.9.2006FC FASTAV Zlín76713851600020
2006/200768211900000
2006/200768211900000
2007/2008321633300010
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz