Roman Skuhravý

narozen:6. 1. 1975
občanství:ČR
herní post:obránce
odehráno v lize:173
vstřeleno v lize:11

Charakteristika

Začínal v Přerově n. Labem, poté hrál v Mladé Boleslavi, v osmnácti přestoupil do Jablonce, na podzim 2000 hostoval v Ostravě. Zranil se a dva roky nehrál. Do plného tréninku se vrátil až na podzim 2002, ale do užšího jabloneckého kádru se nevešel a v únoru 2003 na vlastní žádost odešel na hostování do třetiligového Varnsdorfu, v létě 2003 odešel do Plzně. Rychlý a důrazný krajní obránce; typ bojovníka; výborný osobní hlídač.

Přestupy
klubpříchododchod
FK Jablonec1. 7. 199310. 10. 2000
FC Baník Ostrava10. 10. 20001. 1. 2001
FK Jablonec1. 1. 200118. 2. 2003
FC Viktoria Plzeň1. 7. 20031. 7. 2004
SK Union Čelákovice1. 7. 20041. 7. 2008
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.1993 - 10.10.2000FK Jablonec440550111010
2000/2001 10.10.2000 - 1.1.2001FC Baník Ostrava591770000000
2000/2001 1.1.2001 - 18.2.2003FK Jablonec440550111010
2002/20030000200000
2003/2004 1.7.2003 - 1.7.2004FC Viktoria Plzeň1154161331100030
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz