Roman Dobeš

narozen:29. 7. 1978
občanství:ČR
herní post:záložník
číslo dresu:8
odehráno v lize:144
vstřeleno v lize:15

Charakteristika

Odchovanec Slušovic, do Zlína přišel v roce 1996 a byl zde pět let. Po ročním angažmá v Synotu (Slovácku) se vrátil a klubu pomohl vykopat ligu. Od října 2006 hrál slovenskou ligu v Trenčíně, v létě 2007 odešel za trenérem Uhrinem staším do Dinama Tbilisi. V srpnu zamířil do střížkovských Bohemians. V létě 2010 přestoupil zpátky do svého oblíbeného Zlína.
Šikovný záložník, který umí přichystat šanci ostatním. Kromě toho ale také hodně gólů dává. Šikovný záložník se skvělou levačkou; zahrává standardní situace; odolný hráč

Přestupy
klubpříchododchod
FC FASTAV Zlín1. 7. 200010. 10. 2001
1. FC Slovácko10. 10. 20011. 7. 2002
FC FASTAV Zlín1. 7. 20021. 6. 2006
Zlín B 1. 6. 200619. 10. 2006
Dukla Trenčín19. 10. 20061. 7. 2007
Dinamo Tbilisi1. 7. 200729. 8. 2008
FK Bohemians Praha (Střížkov)29. 8. 20081. 7. 2010
FC FASTAV Zlín1. 7. 201030. 6. 2013
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2001/2002 10.10.2001 - 1.7.20021. FC Slovácko576963300000
2002/2003 1.7.2002 - 1.6.2006FC FASTAV Zlín142222157520000
2003/2004238129272010020
2004/2005145324168510020
2005/200670412751100010
2008/2009 29.8.2008 - 1.7.2010FK Bohemians Praha (Střížkov)183524222282020
2009/2010175024195230021
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz