Pavel Kučera

narozen:2. 7. 1976
občanství:ČR
současné mužstvo:České Budějovice B
přišel:z klubu Č. Budějovice
v mužstvu:od 31. 12. 2011
herní post:brankář
odehráno v lize:158
vstřeleno v lize:0

Charakteristika

Začínal v Litvínově, poté přestoupil do Teplic, odkud hostoval v Ústí nad Labem, v Kralupech a v Blšanech, na Žižkov přišel z Teplic začátkem roku 2001. Většinou náhradník zazářil na podzim 2002 v Poháru UEFA proti Glasgow Rangers. Ale pak zkazil zápas se Slavií a znovu usedl jen na lavičku. V lednu 2004 přestoupil do druholigové Mladé Boleslavi, s níž hned slavil postup. V létě 2007 odešel do Českých Budějovic. Sebevědomý gólman s pohotovou reakcí, umí dirigovat obranu, jistý na brankové čáře.

Přestupy
klubpříchododchod
FK Chmel Blšany1. 7. 200014. 1. 2001
FK Viktoria Žižkov14. 1. 200115. 1. 2004
FK Mladá Boleslav15. 1. 20041. 7. 2007
SK Dynamo Č. Budějovice1. 7. 200731. 12. 2011
Dyn. České Budějovice B31. 12. 2011doposud
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.2000 - 14.1.2001FK Chmel Blšany0000400000
2000/2001 14.1.2001 - 15.1.2004FK Viktoria Žižkov901101300000
2001/200200003000000
2002/20031091131211600000
2003/20040000500000
2004/2005 15.1.2004 - 1.7.2007FK Mladá Boleslav901102900000
2005/20061485171701100000
2006/20075406602400010
2007/2008 1.7.2007 - 31.12.2011SK Dynamo Č. Budějovice234026260000020
2008/2009270030300000030
2009/2010270030300000020
2010/2011252028280200020
2011/2012450550200000
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz