Miroslav Obermajer

narozen:5. 10. 1973
občanství:ČR
herní post:obránce
číslo dresu:4
odehráno v lize:99
vstřeleno v lize:2

Charakteristika

Odchovanec Bohemians, který vystřídal kluby Dukly Praha, Dukly Tábor, Pardubic a Chrudimi, v roce 1997 se vrátil do Bohemians a naposled se po zranění rozehrával v Semicích. Postupně se stal v Bohemians oporou a kapitánem. Když klub v lednu 2005 byl na pokraji zániku, přestoupil do Budějovic. Po půlroce se na krátko vrátil, ale ještě před startem ročníku 2005-6 odešel do konkurenčních FC Bohemians na Střížkov. Vysoký důrazný střední obránce; vynikající hlavičkář; může hrát stopera i předstopera; slabší ve hře na zemi; chybuje v rozehrávce, někdy vypadá neobratně.

Přestupy
klubpříchododchod
Bohemians Praha 19051. 7. 199728. 1. 2005
SK Dynamo Č. Budějovice28. 1. 20051. 7. 2005
Bohemians Praha 19051. 7. 20051. 8. 2005
FK Bohemians Praha (Střížkov)1. 8. 200531. 12. 2009
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.1997 - 28.1.2005Bohemians Praha 1905782990200040
2001/2002127019145800040
2002/2003231026260120070
2004/2005 28.1.2005 - 1.7.2005SK Dynamo Č. Budějovice660972200030
2008/2009 1.8.2005 - 31.12.2009FK Bohemians Praha (Střížkov)1272171431200070
2009/2010393651500021
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.